Problem z podsufitka .

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
malinex2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 22:44
Lokalizacja: Aleksandrów Ł, Frankfurt A M

Problem z podsufitka .

Post autor: malinex2 » pt sie 10, 2012 23:05

Witam . Mam pewien problem z podsufitka . Mianowiscie odkleil mi sie ten cienki meterial http://img228.imageshack.us/img228/7362/49424249.jpg . Chcialbym sie zapytac o naprawe tego mankamentu . Czytalem tematy zwiazane ze sciagnieciem podsufitki , lecz nie dysponuje wystarczajaca iloscia czasu na ten zabieg , dodatkowo auto jest w codziennej eksploatacji . Chodzi mi o pewien sposob szybszy od sciagania tej calej podsufitki , jakos moze by to przykleil punktowo , lecz tak myslalem ze nie zda to egzaminu bo nigdy nie bede w stanie zrobic tego dosc rowno miejsce przy miejscu i trzeba by bylo uzyc czegos w rodzaju gabki + klej . Oczywiscie nie musze wspominac ze wszelkie sposoby ze szpilkami nie wchodza w gre ^^ Ma to wygladac dosc estetycznie czyli nie chodzi mi o strupy kleju . Jak by sie nie obeszlo bez sciagania calej podsufitki to prosze o jakis szybki skrot wykonania czynnosci w budzie 3d.


Kupie kompletny pakiet GTI do golfa mk5 oraz znaczki GTD z golfa Mk6/ mk7 PW :)

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Problem z podsufitka .

Post autor: k0nr4d » sob sie 11, 2012 16:42

Podsufitkę ściąga się bardzo szybko. Jedziesz od bagażnika, odkręcasz parapety, potem słupki C. Słubki B wyciągasz z zaczepów, słupki A ściągasz, odkręcasz rączki sufitowe, daszki p-słoneczne, lampkę i włala.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
kacpik800i@
mk3 rulez
mk3 rulez
Posty: 128
Rejestracja: wt mar 06, 2012 18:13
Lokalizacja: Rejowiec

Problem z podsufitka .

Post autor: kacpik800i@ » pt sie 31, 2012 22:04

musisz ściągnąć całą podsufitkę i kupić klej do podsufitek w spayu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości