Lampy przednie + halogeny, klapa tył US

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

frydryzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 16, 2011 20:45

Lampy przednie + halogeny, klapa tył US

Post autor: frydryzz » ndz kwie 15, 2012 12:11

Witam wiem na pewno już nie jeden pytał o to co dodałem w tytule ale nie jestem zbutnio opcykany w tych sprawach na forach itp.
Mam pytanko w sprawie lamp przednich do golfa mk3 mianowicie mam zwykłe lampy a szukam takich samych ale tak jakby przyciemnionych takie lamy mozna kupić czy zrobić jakąś okleiną ? Obrazek własnie chodzi mi o takie lampy :)
Moje 2 pytanie szukam bowiem halogenów w kolorze zółtym ale nie umiem znaleźć poradzicie coś ??
3. Mam klape amerykańską z tyłu samochodu i wchodzi tam tablica o wymiarach 30,5/15,2 i chciałbym się zaytać czy idzie zrobić taką tablice ;p na zamowienie czy cos bowiem tablica z urzedu ma wymiary nieco wieksze i nie wchodzi. Czekam na odp i prosze nie wyzywajcie itp po prostu chciałbym uzyskać odp na moje pytania z Gory dziekuje :)



frydryzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 16, 2011 20:45

Lampy przednie + halogeny, klapa tył US

Post autor: frydryzz » ndz kwie 15, 2012 12:12

Obrazek o takie coś bo tam nie pokazuje obrazka :)



Awatar użytkownika
nitrox89
Dawca organów
Dawca organów
Posty: 2111
Rejestracja: wt gru 21, 2010 21:49
Lokalizacja: Kraków okolice
Auto: mk4 AXR+

Lampy przednie + halogeny, klapa tył US

Post autor: nitrox89 » ndz kwie 15, 2012 12:38

1. Wpisz w szukajke smoked, a wyskoczy ci dużo o tym :)
2. Golfy z żółtymi halogenami szły na rynek francuski. Ciężko dostać ori na allegro, więc dużo osób okleja żółtą folią halogeny i zdaje to egzamin (sam tak miałem zrobione, zdjęcia w pierwszym poście w moim temacie)
3. W urzędzie Ci nie dorobią. Jest dużo osób na all które dorabiają takie tablice, jednak jest to nielegalne.


Rust is lighter than carbon fiber

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości