Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: rafal0325 » czw mar 08, 2012 00:23

Lampart pisze:Rafał na razie nie mam foto bo aparat jest u kobity. Jak zdemontowałeś tunel? te 4 śruby które są po obu bokach czy jeszcze coś trzeba odkręcić? bo przymierzam się do oczyszczenia tego - mam plan zdemontować umyć w wannie potem suszarką ( boję się opalarką) a potem mam takie małe kwadraty plastikowe po prostu zeskrobać- nie robi się tym rys. Podgrzana guma lepiej schodzi
Odkręcasz te 4śruby a 5masz pod zapalniczką,pod tym zbiorniczkiem na odpadki,ja najpierw wytargałem popielniczke a potem tunel,trzeba jeszcze odpiąć wtyczke od zapalniczi no i delikatnie podważyć ramke z mieszkiem od lewarka.



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: Kaktus_dj » czw mar 08, 2012 00:36

Jaki macie sposób na te "drewno"
Obrazek
Rączki już wypolerowałem ale ten element mnie gryzie.. zakleić to jakąś ciemną błyszczącą folią ( nie chce caronu czy pseudo alu) czy zamalować czymś?



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: truckman » czw mar 08, 2012 00:43

zaklej folią czarny połysk


Obrazek

Awatar użytkownika
korgolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 03, 2011 20:44
Lokalizacja: Poznań

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: korgolf » czw mar 08, 2012 09:14

Dzisiaj w nocy siedziałem nad tymi plastikami, w końcu obkleiłem :) materiałem alkantaro podobnym :) wyszło naprawde naprawde dobrze . jutro albo jeszcze dziś ( zalezy od kleju ) wrzuce foty.. :bigok:



Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: Lampart » czw mar 08, 2012 17:20

panowie zdjołem tunel przy lewarku a tam po za kablem od podświetlenia zapalniczki leży kabel z gruba kwadratową końcówką i takim małym płaskim wejściem jak by od ładowarki co to może być? nie było do niczego podłączone


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: iigAlisArr » czw mar 08, 2012 18:49

Może instalacja do zestawu głośnomówiącego.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: Lampart » czw mar 08, 2012 19:21

mam pytanie- wypolerowałem ten tunel ładnie wyszedł założyłem go ale wydaje mi się że wcześniej tego nie było mianowicie szczelina grubości kciuka pomiędzy tunelem a konsolą środkową - z boku czyli od strony pedałów czy u Was też tak jest czy ja coś złe złożyłem?

a co do tego kabla- wychodzi on z tunelu od strony hamulca ręcznego i idzie w stronę silnika , co do zestawu do telefonu - fabrycznie była jakaś stacja dokująca tak by włożyć w to telefon bo pozostałość przykręcona do konsoli środkowej została.



a dziś kupiłem nowy aparat , w sobotę zrobię fotki z wypolerowania tunelu


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: truckman » czw mar 08, 2012 21:43

Lampart, a tunel wsunąłeś w kosz?


Obrazek

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: Lampart » pt mar 09, 2012 03:07

jaki kosz?


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: truckman » pt mar 09, 2012 08:28

z dekorami.


Obrazek

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: Lampart » pt mar 09, 2012 09:13

nie kumam co do mnie piszesz założyłem tunel skręciłem wyszła dziura względem dolnej krawędzi panelu środkowego.
Dziś sprawdzałem u koleżanki w golfie jest szpara a nie dziura jak u mnie coś złe złożyłem


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: rafal0325 » pt mar 09, 2012 13:34

Lampart pisze:nie kumam co do mnie piszesz założyłem tunel skręciłem wyszła dziura względem dolnej krawędzi panelu środkowego.
Dziś sprawdzałem u koleżanki w golfie jest szpara a nie dziura jak u mnie coś złe złożyłem
Pewnie chodzi o te zaczepy zaznaczone na czerwono,uważaj na wsuwki zaznaczone na niebiesko lubią wyskoczyć ten element można potem wsunąć z dołu do góry(nie mowie teraz o wsuwkach tylko o tym mocowaniu w którym są one wsadzone) .
Ps.też właśnie przed chwilą wkładałem ten tunel.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony pt mar 09, 2012 13:38 przez rafal0325, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: macabra_ » pt mar 09, 2012 13:37

kosz=kosz pod dekory=konsola środkowa... :panna: tunel musi odpowiednio do niego wsunięty



Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Czym pomalować lub okleić plastiki we wnętrzu?

Post autor: Lampart » pt mar 09, 2012 14:15

okej dzięki panowie za wytłumaczenie dokładne, około 17 już na spokojnie zamontuję tunel. Jeszcze jedno pytanie- po lewej stronie tunelu - gdy on już się kończy( nad pedałem gazu) zaczyna się inny plastik zasłaniający komputer ktory leży na tunelu- u mnie takiego plastiku nie ma ma ktoś może jego zdjęcie lub nr jakiś? bo kiedyś jak starałem się dowiedzieć i znaleźć go to mówiono mi do wersji z klimatronikiem jest inna jak i do wersji bez. chodzi o ten plastik-przedłużenie tunelu z lewej strony ku komorze silnika


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości