Gti pakiet dla golfera

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Fredu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 20, 2011 19:22

Gti pakiet dla golfera

Post autor: Fredu » wt mar 06, 2012 11:14

Witam, jestem już na forum od jakiegoś czasu, ale to mój pierwszy post. Golfa kupiłem jakieś pol roku temu, ostatnio miałem stłuczkę i przyznano mi kilka zł z odszkodowania, a ze szkoda pochłonęła tylko 1/6 kwoty, myślę o zewnętrznym pakiecie gti tj. przedni zderzak, progi i felgi. nie mam jednak pojęcia czym się kierować przy ich zakupie i gdzie w ogóle je kupić, tak wiec zwracam się do was o pomoc :D



Domcioo20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: wt sie 23, 2011 18:32

Gti pakiet dla golfera

Post autor: Domcioo20 » wt mar 06, 2012 12:52

Na pewno kieruj się materiałem, nie ceną.. Każde spojlery, progi etc moim zdaniem musza być ori, lub w najgorszym wypadku z ABSu... Nie ma co się bawić w jakieś tanie zamianniki, w których pisza o mieszankach nie wiadomo jakiś, pod różnymi nazwami ale materiał jest z tzn włókna szklanego. Ja raz się naciełem w ten sposob... zderzak był tanszy, wyglądał jak ori, ale co do czego? Wiecej nerwód przed i po malowaniu, no i całość ciężko spasować. Wyszlo na to, że i tak kupiłem lepszy, a z tamtym straciłem kupe czasu, no i duzo kasy...
A jeśli chodzi o zakup, musisz poszukac po prostu na aukcjach. Np Alle cos tam itp. Pozdrawiam: )



Fredu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 20, 2011 19:22

Gti pakiet dla golfera

Post autor: Fredu » wt mar 06, 2012 13:22

dzięki za podpowiedz, ale z tego co wiem oryginalny zderzak od gti nie pasuje do zwykłego mk5, dlatego właśnie szukam zamiennika, tylko nie wiem który wziąć, bo na alledrogo jest tego masa

http://allegro.pl/zderzak-przedni-vw-go ... 84955.html" onclick="window.open(this.href);return false; np czy cos takiego nadaje sie, czy jest to jakis szmelc?



Domcioo20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: wt sie 23, 2011 18:32

Gti pakiet dla golfera

Post autor: Domcioo20 » wt mar 06, 2012 14:08

Musial byś napisać do gościa... Powinien wiedziec skoro przedaje takie zderzaki. Ja nie pomoge Ci w tym temacie nic wiecej... Chyba ze do IV bedziesz coś chciał zakupic :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości