Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Aivars
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 23:02
Lokalizacja: okolice miastastumostów

Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Post autor: Aivars » wt sty 17, 2012 00:50

Pewnie jest gdzies taki temat na forum ale ja nie potrafie szukac.

Mam mk3 cl 1.9tdi i zwykla kiere z airbagiem. Chcialbym mniej mniejsza kierownice, tzn mniejszej srednicy, ale zeby pasowal do niej fabryczny airbag, bo zalezy mi tez na tym, zebym kupil ja za rozsadne pieniadze. Czy kierownice z vr6 mialy mniejsza srednice i poduszka byla ta sama? Czy ktorykolwiek z mk3 mial mniejsza srednice nic zwykly mk3? Z gory dzieki za odpowiedz :) pozdro!


ain't low enough.

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Post autor: muody » śr sty 18, 2012 21:44

Aivars pisze:Pewnie jest gdzies taki temat na forum ale ja nie potrafie szukac.

Mam mk3 cl 1.9tdi i zwykla kiere z airbagiem. Chcialbym mniej mniejsza kierownice, tzn mniejszej srednicy, ale zeby pasowal do niej fabryczny airbag, bo zalezy mi tez na tym, zebym kupil ja za rozsadne pieniadze. Czy kierownice z vr6 mialy mniejsza srednice i poduszka byla ta sama? Czy ktorykolwiek z mk3 mial mniejsza srednice nic zwykly mk3? Z gory dzieki za odpowiedz :) pozdro!
Nie tłumacz się że szukać nie umiesz tylko napisz że Ci się nie chce to po pierwsze :rozpacz:
Po drugie - Nie, VR'y jak każdy VW z airbagami miał taką samą kierownicę (wyjątkiem były wersje z '92 gdzie była trójramienna mniejsza od 4 ramiennej)
Po trzecie - kierownica sportowa z jaśkiem to tylko Raid silberpfeil czy jakoś inaczej brzmiący - faktycznie one są mniejsze i walory estetyczne mają ale według mnie to bezsens pakować kasę w kierownicę z poduchą, rozumiem że jakaś do sportu z homologacją (bez poduchy) ale do lansu ? Na co to komu to nie wiem ale każdy ma swój gust (ja mam swój i nie zmienię tego). Bez OT, masz wszystko powyżej wymienione przeze mnie :gora:
Pozdrawiam :pub:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Post autor: Hankie » czw sty 19, 2012 23:00

Hej, też mi na myśl to kółko przyszło tylko nie wiedziałem czy podsunąć pomysł, bo cena robi wrażenie, że tak delikatnie napiszę:
http://www.hpt.pl/index.php?page=shop.p ... 0&vmcchk=1

totalnie łysa z alledrogo (archiwum):
http://archi.inosak.org/imgdb/item1431972765_1.html

Poza tym sportowa mała kiera z poduchą to ciężki temat, ten raid jest ładny tylko za tą kasę wolałbym zmienić co innego ;) Pozdrawiam :kufel:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
Aivars
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 23:02
Lokalizacja: okolice miastastumostów

Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Post autor: Aivars » ndz sty 22, 2012 03:40

Dziekuje za odpowiedzi :)

A czy wie ktos moze, czy kierownica od mk4 kabrio, ktora pasuje do mk3, ma mniejsza srednice?


ain't low enough.

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Post autor: muody » wt sty 24, 2012 21:15

Aivars pisze:Dziekuje za odpowiedzi :)

A czy wie ktos moze, czy kierownica od mk4 kabrio, ktora pasuje do mk3, ma mniejsza srednice?
Chodzi Ci chyba o MK3 Last Edition :cool: fajerka owszem pasuje i średnica raczej taka sama jest :pub:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Mniejsza kiera z poducha w rozsadnej kasie

Post autor: Maggot » śr lut 01, 2012 10:05

Na 99,9% pasuje plug&play i nie ma żadnych niedogodności z tym związanych :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości