Które lampy lepiej kupić ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
DaMos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn sie 31, 2009 18:58
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: DaMos » ndz sty 08, 2012 21:33

Mam do Was pytanie

jeśli już....to które lampy lepiej kupić ?

http://allegro.pl/golf-iii-3-soczewka-v ... 49457.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Soczewka pod zwykła żarówkę H7, długie normalnie ale odbłyśnik pomalowany na czarno :goof:

http://allegro.pl/lampy-przednie-projek ... 94744.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Bez homologacji.... :kac:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=313881][b]Mój Golfik MK3[/b][/url] Zapraszam !

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: red_devil25 » ndz sty 08, 2012 23:59

Szczerze zadnych.Jedne to przerobka h1+h1,a drugie jak bez homo to wnioskuje,ze jakas tania podrobka.Lepiej szukac orginalnych projectorow lub hella mk4 look jak ma swiecic i wygladac.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Johnatan » pn sty 09, 2012 01:30

te pierwsze.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Maggot » pn sty 09, 2012 10:55

DaMos, żadne .
Jak Koledzy wyżej - pierwsze home made, zamalowane długie i pewnie jeszcze nie ustawione .
Drugie bez homologacji ( w sumie tak samo pierwsze :chytry: )



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Johnatan » pn sty 09, 2012 16:36

W sumie racja. Zamalowane drogowe światła. Wygląda to ładnie.. To co że made in home ale są bardzo oryginalne o ile sa ładnie zrobione. Zamalowane światła drogowe to totalna kicha. W ogóle jak to jest bihalogen to też jest kicha.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Re: Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Maggot » pn sty 09, 2012 17:22

Johnatan pisze:...To co że made in home ale są bardzo oryginalne o ile sa ładnie zrobione...
To to, że jeśli oświetlenie zewnętrzne "home made" to nie ma homologacji, choćby jak to ująłeś, było "ładnie zrobione" .



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Johnatan » pn sty 09, 2012 17:38

Nom ale jesli światło na chłopski łeb jest dobrze zrobione. Nie razi ma normalny kolor światła to policja sie nie czepia. Gorzej jak jest xenon i kolorowe postojówki. ja jeźdze na moich projektorach długo i mam spokój. Ze spokojem przechodze przeglądy techniczne.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Maggot » pn sty 09, 2012 18:17

Johnatan, ja Ci wytłumaczyłem w czym "problem", że home made, bo "pytałeś" .
Nie kłócę się, że jeśli jest zrobione "ok", to będą Cię nagle łapać etc. tylko, że po prostu nie mają dopuszczenia do ruchu i tyle .
Więc nie wiem po co ta dyskusja .

Ps. co do przeglądów i kontroli, to jeden trafi tego samego dnia na patrol, a inny do końca kariery za kółkiem przejeździ bez kontroli .
Co nie zmienia faktu, że w razie rutynowego sprawdzenia może wpaść, czy podczas wypadku, którego nikomu nie życzę, tak czy siak na 99% dostanie też ten z "home made" lampami .
(nawet jeśli nie przyczyniłem się w żadnym % do kolizji)



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: skaktus » pn sty 09, 2012 18:52

Ja bym żadnych nie kupił. Pierwszych bo widać odrazu że przeróbka a drugich bo na foto widać że zaparowane :P



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: red_devil25 » pn sty 09, 2012 22:17

jak pisalem wyzej jedne i drugie nie zaswieca dobrze ,a wygladaja tak sobie (te pierwsze to wiejski tuning).Zadnych bym nei chcial nawet za darmo zakladac .W razie sytuacji jw. koledzy pisza :kontrola,przeglad,wypadek.... zwiastuja tylko problemy.Inna sprawa to chyba nei tylko ja mam takie zdanie ,ze jak widze takie cuda powstawiane do Golfow ,a na tyl lexus swiatla w wiekszosci zaparowane to mnie az cofie jak mozna tak samochod oszpecic.Jakbym mial robic cos takiego wolalbym nei robic nic ,ale kazdego wybor i gust jest inny.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Johnatan » pn sty 09, 2012 22:39

Jest na forum w regulaminie punkt pt. zakaz tworzenia głupich tematów? Po co w ogóle ten temat.. Widze takie tematy. Kazdy człowiek ma umysł a w nim gust. niech kupuje to co mu sie podoba a wy zamiast doradzić stylistycznie to wchodzicie na temat czy wolno czy nie wolno.. Temat jest prosty KTÓRE. Modyfikacja nigdy nie ma homologacji. Kolego Maggot. malowanie blend na pomarańczowo też nie mają homologacji to po co sie czepiasz innych.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Maggot » pn sty 09, 2012 23:52

Johnatan, uniosłeś się jak moherowy berecik, gdy wszystkie miejsca w autobusie zajęte :shock:

Pytanie Kolegi brzmiało jasno Które lampy lepiej kupić ?, a nie "które ładniejsze",
więc odpowiadamy, że żadne i DLACZEGO, żeby Kolega wiedział na czym stoi .
Ja nie mówię, że mi się home made rzeczy(w tym lampy i blendy) nie podobają, tylko, że NIE mają homologacji, rozumiesz już ?
Co do moich blend - to nikt ich się nie czepi, bo nie muszą mieć żadnych homologacji, a światełka mam wszystkie cacy(póki co :satan:) :bajer:

Peace & nie unoś się :pub:



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Johnatan » wt sty 10, 2012 00:15

Maggot pisze:Co do moich blend
Jeżeli. wyrzucisz blendy a zostawisz kierunki... to masz momentalnie dowód zabrany. U mnie w mieścinie idą dowody za brak blend a za smokedy nie poszło. Unosze sie dlatego że pokazujecie jak to nie dobrze mieć czegoś nie homologowanego że policja złapie. A sami macie pełno gratów bez homologacji. Ja też je mam wszystko bez homologacji i nie wypominam każdemu brak homologacji. Rozpisujesz mi tu wykresy jak pitagoras co napisałem a co nie. Nie potrzebuje tego.. Nikt na tym forum nie ma auta w 100% homologowanego i nikom,u tego nie wypominam. koniec tematu


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Re: Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: Maggot » wt sty 10, 2012 00:58

Johnatan pisze:Rozpisujesz mi tu wykresy jak pitagoras co napisałem a co nie. Nie potrzebuje tego..
Ale potrzebujesz widocznie myślenia . Skłaniałem się przy rozejmie, a Ty dalej swoje ?

Co do tego co napisałeś - NIE mam zamiaru wyrzucać blend i 1 słyszę o tym,
że mogę za ich brak stracić dowód,
masz na to jakiś paragraf ? :chytry:
Poza tym NIE o to NAM tutaj chodzi, przeczytaj parę razy to, co napisałem powyżej,
to może załapiesz, bo mi się już odechciewa Tobie tłumaczyć .
Pokazuje co z tymi lampami NIE TAK, aby Kolega się NIE naciął !
To chyba dobrze, czy źle myślę ? :shock:
Sporo aut na forum jest w pełni homologowanych - zostawiają całkiem ori .

Jak masz jakieś uwagi - zapraszam na pw, szkoda zaśmiecać temat .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości