Modyfikacja tylnych lamp

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: SPORTGOLFIK » wt gru 27, 2011 01:04

ja nic nie robiłem , ja zrobiłem tak ze mam podwójne stop ,dodam kiedyś fotki ,ja mam tak: np lewa lampa dolna część szkła czerwone 1po lewej mam stop druga to postojówka trzecia był halogen ale zrobiłem stop a wiesz jak?? uciołem halogenowi kabelek(szary od halogena) pozostawiają kawałek by łukiem wsadzić do przegrody stopu ori (z lampy kawałek kabla wsadziłem do stopu) ,a z instalacji ucięty kabelek co został przy wiązce z innymi kablami zaizolowałem by nie stykał się z blachą ,dla mnie to była minuta na obydwie lampy z tym ze z drugiej strony musiałem wsadzić żarówkę i 10 cm kabla wsadzić w przegrode stop i halogen i w lampie wybić taki czarny plastik (zaślepka) by żarówka weszła



Awatar użytkownika
Arnold_V69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 06, 2011 20:58

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: Arnold_V69 » sob sty 07, 2012 12:54

Wszystko ok ale z tego co zrozumiałem podczas jazdy w Twoim golfiku świeci się tylko środkowe "okienko" w każdej z lamp a po naciśnięciu hamulca dodatkowo zaświecają się 2 "okienka" o ile dobrze rozumiem, a efektem modyfikacji którą wykonałem u siebie jest to że podczas jazdy w obu lampach świeci się cały dół czyli wszystkie 3 "okienka" a po naciśnięciu hamulca gdy w każdej z żarówek zapala się drugie włókno światła te świecą 2 razy mocniej. Wrzuć w wolnej chwili zdjęcia swojej modyfikacji bo ciekawi mnie efekt który uzyskałeś :-) Widzę że ile użytkowników mk2 tyle różnych ciekawych modyfikacji świateł :D A efekty warto by zebrać w całość i zrobić mini tutorial tak by każdy mógł w prosty sposób uzyskać interesujący go efekt :D


"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
RyBa92d
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 14:23
Lokalizacja: RDE

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: RyBa92d » sob sty 07, 2012 14:37

Witam ja tez zrobiłem sobie pozycje na wszystkich trzech komorach ale mam na to nieco inny patent mianowicie diody LED a raczej paski diod po 3 szt diod w jednym pasku i do każdej komory po jednym pasku przyklejane na dnie komory pod żarówka
Obrazek tak to prezentuje

a stop mam zmostkowany z przeciwmglowymi i stop swieci mocniej po bokach



Awatar użytkownika
Arnold_V69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 06, 2011 20:58

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: Arnold_V69 » sob sty 07, 2012 15:01

Ciekawy patent :D


"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

daniel2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 19:06
Lokalizacja: wałbrzych
Kontakt:

Re: Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: daniel2k » sob sty 07, 2012 15:30

RyBa92d pisze:Witam ja tez zrobiłem sobie pozycje na wszystkich trzech komorach ale mam na to nieco inny patent mianowicie diody LED a raczej paski diod po 3 szt diod w jednym pasku i do każdej komory po jednym pasku przyklejane na dnie komory pod żarówka
Obrazek tak to prezentuje

a stop mam zmostkowany z przeciwmglowymi i stop swieci mocniej po bokach
witam!
tez mam cały dół podświetlony diodami http://allegro.pl/od-5-cm-tasma-led-lis ... 39491.html,chyba o wiele łatwiej to zrobić, bo są na 12v i samoprzylepne, wystarczy dolutować kabelki do jednego segmentu, wkleić do środka i podłączyć pod postoje, świeci znakomicie. Dla zainteresowanych mogę porobić foty.

pozdrawiam


Obrazek

Awatar użytkownika
RyBa92d
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 14:23
Lokalizacja: RDE

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: RyBa92d » sob sty 07, 2012 15:39

dokładnie tak :)



Awatar użytkownika
Dziku VR6
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 3113
Rejestracja: śr lis 05, 2008 11:18
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: Dziku VR6 » ndz sty 08, 2012 12:33

Jak macie ten stop zmostkowany z przeciwmgielnymi to sobie włączcie przeciwmgielne i spróbujcie nacisnąć stop :jaja:


Mój mk2 z VR6 TURBO pod maską http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=372052
MK1 robi się viewtopic.php?f=86&t=540709" onclick="window.open(this.href);return false;
w12 na codzień

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: Johnatan » ndz sty 08, 2012 14:56

Dajce jakieś normalne.. ładne zdjęcia. Bo ja tu widze fote robioną kalkulatorem gdzie świeci tragicznie i do tego sprejem malowane migacze.. ogólnie tuning the best. Nie można łączyć świateł hamowania z przeciwmgłowymi bez odłączenia ich od instalacji.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
RyBa92d
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 14:23
Lokalizacja: RDE

Re: Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: RyBa92d » ndz sty 08, 2012 17:03

Dziku VR6 pisze:Jak macie ten stop zmostkowany z przeciwmgielnymi to sobie włączcie przeciwmgielne i spróbujcie nacisnąć stop :jaja:
zrobilem tak i ?



Awatar użytkownika
mazi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1318
Rejestracja: pn cze 14, 2010 18:27
Lokalizacja: człuchów/Jęczniki Wlk
Kontakt:

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: mazi » ndz sty 08, 2012 18:48

RyBa92d pisze: Dziku VR6 napisał(a):Jak macie ten stop zmostkowany z przeciwmgielnymi to sobie włączcie przeciwmgielne i spróbujcie nacisnąć stop :jaja:



zrobilem tak i ?
tak ze nie widac jak stop wciskasz. to jest jeden minus tego działania



Awatar użytkownika
RyBa92d
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 14:23
Lokalizacja: RDE

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: RyBa92d » pn sty 09, 2012 17:41

da się to przeżyć :-)



Awatar użytkownika
Dziku VR6
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 3113
Rejestracja: śr lis 05, 2008 11:18
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: Dziku VR6 » pn sty 09, 2012 20:36

szczególnie na przeglądzie :P

a do tego jak wł przeciwmgielne to świeci wszystko tak jak przy stopie..


Mój mk2 z VR6 TURBO pod maską http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=372052
MK1 robi się viewtopic.php?f=86&t=540709" onclick="window.open(this.href);return false;
w12 na codzień

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: matisim » pn sty 09, 2012 22:16

ja mam w mk3 zrobione tak:Lampa lewa (w prawej analogicznie tak samo :) ): 3 żarówki dwuwłuknowe, postojówki w wszystkich 3 komorach, stop tylko w dwóch ( tam gdzie oryginalnie jest postój i stop) a tam gdzie przeciwmgłowe jest przeciwmgłowe :) Ale oryginalnie przeciwmgłowe jest po lewej stronie a ja mam po obydwóch...przyznam że w ogóle tego nie używam ale niech już sobie będzie :)



Awatar użytkownika
RyBa92d
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 14:23
Lokalizacja: RDE

Re: Modyfikacja tylnych lamp

Post autor: RyBa92d » wt sty 10, 2012 18:59

Dziku VR6 pisze:szczególnie na przeglądzie :P

a do tego jak wł przeciwmgielne to świeci wszystko tak jak przy stopie..

istnieje takie cos jak dioda prostownicza :) Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości