Zmiana tłumika końcowego mk3

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Zmiana tłumika końcowego mk3

Post autor: Dubik » sob paź 22, 2011 15:52

Witam mam pytanie odnośnie wydechu końcowego .Posiadam Golfa MK3 z silnikiem 1.8 ABS 90 km i chciałbym zmienić wydech końcowy na wydech od diesla np: od 1Z z dwiema fifkami skierowanymi w dół a teraz pytanie czy po zmianie takiego wydechu nie bedzie gorzej chodzi(wkręcał się)itp.A może ktoś już coś takiego modyfikował i zna odczucia po wymianie tłumika końcowego proszę o pomoc w tej sprawie .pozdro


http://img35.imageshack.us/img35/9276/vagc.jpg

Awatar użytkownika
kamilsdz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pn sty 10, 2011 15:23
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Zmiana tłumika końcowego mk3

Post autor: kamilsdz » pn paź 24, 2011 14:03

istnieją dwururki dedykowane do benzyniaka. Ja do swojego poprzedniego 2e znalazłem bez problemu. Produkuje je na pewno firma Bosal i z tańszych odpowiedników jakaś polska firma też ale nazwy Ci już nie powiem.



Awatar użytkownika
Fil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pn mar 28, 2011 15:12

Zmiana tłumika końcowego mk3

Post autor: Fil » pn paź 24, 2011 18:51

Mam taki sam silnik, dwa miesiace temu wymienialem na wydech od tdika i nie czuc roznicy, troche mi nie pasuje jak wyglada wydaje mi sie ze za nisko jest ale pewien nie jestem, jak wymienisz to daj znac jak u Ciebie wyglada ;]



Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: Zmiana tłumika końcowego mk3

Post autor: Dubik » ndz paź 30, 2011 10:40

Fil pisze:Mam taki sam silnik, dwa miesiace temu wymienialem na wydech od tdika i nie czuc roznicy, troche mi nie pasuje jak wyglada wydaje mi sie ze za nisko jest ale pewien nie jestem, jak wymienisz to daj znac jak u Ciebie wyglada ;]
Wydech zamocowany musiałem delikatne podgiąć tylne mocowanie które wchodzi w gumą trzymającą wydech i wyregulowałem go do swojego upodobania więc u mnie jest idealnie bo jakby nie było możesz sobie go w ten sposób regulować.Również nie odczułem jakiejś różnicy w jeździe tylko podczas pierwszego odpalenia strasznie kopcił sadzą ale jest dobrze szukam jeszcze chromowanych końcówek skierowanych w dół i będzie idealnie także według mnie mit który usłyszałem od kolesia który zajmuje się zakładaniem wydechów że nie powinno się zakładać wydechu końcowego od TDI do benzyny bo będzie zamulony jest obalony :bigok:


http://img35.imageshack.us/img35/9276/vagc.jpg

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Zmiana tłumika końcowego mk3

Post autor: muody » pn paź 31, 2011 21:30

Załóż pusty wydech i załóz końcówkę od TDI :grin: przyrost mocy i momentu niewielki ale gwarantowany ;)


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Zmiana tłumika końcowego mk3

Post autor: muody » pn paź 31, 2011 21:31

Załóż pusty wydech i załóz końcówkę od TDI :grin: przyrost mocy i momentu niewielki ale gwarantowany ;)


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości