Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

knd18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 03, 2011 16:22
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Post autor: knd18 » wt sie 23, 2011 18:10

siemka , jestem szczęśliwym posiadaczem golfiera , mam taki problem kupiłem go z "pakietem r32" wizualny przód spoko ale tył mnie denerwuje ponieważ nie mam mechanika u siebie w mieście by zrobił mi podwójny wydech tzn drugi wydech z prawej strony , wiec mam taki dylemat ile by mnie kosztowały zderzaki od Jahre 25 chyba dobrze napisałem :P ,widziałem ze to zwykły zderzak + dokładki wiecie może ile by mnie kosztowały tylni jak i przedni zderzak + dokładki ? bo trochę mnie denerwuje tył naprawdę . Proszę o pomoc i jakieś wskazówki wszystkie podpowiedzi mile widziane pozdrawiam KND.



Awatar użytkownika
M@XIMUS
jetta A2 i golf MK4 rules
jetta A2 i golf MK4 rules
Posty: 1294
Rejestracja: pn sie 10, 2009 23:43
Lokalizacja: opole

Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Post autor: M@XIMUS » śr sie 24, 2011 00:21

allegro się kłania albo aso jak masz worek pieniędzy


dokładka gti z wygolonym zderzakiem bez listw była by okej do przodu r32 :jezor:


VR6-->drze się nie do wytrzymania, w ogóle nie jedzie, trzepie, a jeźdzę jak *#cenzura#*, cała wypłata na benę w jedną noc

knd18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 03, 2011 16:22
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Post autor: knd18 » śr sie 24, 2011 21:32

Dużo mi nie pomogłeś gdybym wiedział dokładnie co i jak się nazywa to bym sam sobie to sprawdził nigdy nie miałem VW to mój pierwszy dlatego kieruje do was te pytania , a skoro miałeś czas odpisać mi taki post to mogłeś już się pofatygować i podać mniej więcej ile mnie to wyniesie i każdy byłby zadowolony zapewne dużo ludzi tutaj już robiło takie rzeczy .



Awatar użytkownika
marcinnxtdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 13:16
Lokalizacja: Czeladź

Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Post autor: marcinnxtdi » śr sie 24, 2011 21:42

Tu kolego masz cały pakiet do wyboru :
ABS http://allegro.pl/komplet-dokladek-vw-g ... 64106.html" onclick="window.open(this.href);return false;
komponenty poliestrowo-szklane http://allegro.pl/vw-golf-iv-4-25th-ann ... 54735.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
M@XIMUS
jetta A2 i golf MK4 rules
jetta A2 i golf MK4 rules
Posty: 1294
Rejestracja: pn sie 10, 2009 23:43
Lokalizacja: opole

Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Post autor: M@XIMUS » śr sie 24, 2011 22:28

knd18, polecam oryginalny zderzak który ma zaspawane te listwy obrysowe i zaspawaną dokładką ładnie czysto0 to wyglada a na allegro takiego czegoś nie znajdziesz :okej:


VR6-->drze się nie do wytrzymania, w ogóle nie jedzie, trzepie, a jeźdzę jak *#cenzura#*, cała wypłata na benę w jedną noc

knd18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 03, 2011 16:22
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Zderzaki od Jahre tyl i przod-R32 pomoc !

Post autor: knd18 » czw sie 25, 2011 18:42

marcinnxtdi dzięki wielkie o takie informacje mi chodziło dzięki pozdrawiam !



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości