[all VW] Pranie wnetrza

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
m1chal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 622
Rejestracja: sob sie 19, 2006 14:49
Lokalizacja: Gdynia
Auto: Golf 1 Cabrio

Re: [all VW] Pranie wnetrza

Post autor: m1chal » pn kwie 25, 2011 10:03

Qubass pisze:mam takie pytanie dotyczace podsufitki i jej wyprania dajmy na to w porfesjonalnej firmie ktora sie tym zajmuje a mianowicie: czy nic sie jej nie stanie po takim praniu, czyszczeniu ? nie odkleji sie czy cos w tym stylu i bedzie potem wisiec jak baldachim ?
chciałbym oddac cale wnetrzen autka do czyszczenia i strasznie nurtuje mnie ta sprawa, poradzcie cos :)
zalezy jak zrobia, jak beda maszyna mocno ciagneli to moga i odkleić.... wszytsko zalezy od stylu prania i ich umiejetności


Mk2 1V by m1chal - sprzedany
viewtopic.php?f=87&t=59790&start=0

Awatar użytkownika
kristof91
Aloha Style
Aloha Style
Posty: 692
Rejestracja: pn lip 20, 2009 16:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Monachium

[all VW] Pranie wnetrza

Post autor: kristof91 » pn maja 09, 2011 21:18

Dzisiaj zabrałem się za pranie wnetrza mojego golfa. Rozebrałem tylnią kanapę i materiał wrzuciłem najpierw do wanny z wodą i proszkiem i troche poszorowałem ,woda czarna była jak diabeł:P Potem do automatu na 40 st. i teraz sobie schną. Jutro będę prał przednie fotele i chce tez wyprać boczki no ale tu mam problem bo nie wiem jak to zrobić ,można po nich lać? Ta płyta nie naciągnie wody? Nie rozejdzie się? Doradzcie...



Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

[all VW] Pranie wnetrza

Post autor: maniek8855 » wt maja 10, 2011 12:16

jesli mówimy o boczkach w golfie II to nie dotykaj ich duzą iloscią wody, zainwestuj w vanisha do prania dywanów rozcieńcz zgodnie z instrukcja i czyść gąbką ale żeby boczek był wilgotny, a nie mokry. Jak dasz za dużo wody to moze się materiał odkleić i będzie lipa bo nie ma jak póżniej tego dobrze przytkleić, ale jak zrobisz vanishem, a dokładnie piana to będzie gitara.



Awatar użytkownika
kristof91
Aloha Style
Aloha Style
Posty: 692
Rejestracja: pn lip 20, 2009 16:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Monachium

[all VW] Pranie wnetrza

Post autor: kristof91 » wt maja 10, 2011 13:19

A jaki dokłądnie Vanish polecasz?



Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

[all VW] Pranie wnetrza

Post autor: maniek8855 » wt maja 10, 2011 13:45

nazwy nie pamiętam ale chyba było to na opakowaniu coś takiego: vanish do prania dywanów i tapicerek w każym razie jak poprosisz o vanish do prania dywanów to dadzą Ci taki jak trzeba kosztuje cos koło 10-14zł i strczy na kilka prań, jest w takim rózowym opakowaniu :bigok:



Awatar użytkownika
czarekcw
kierownik kibla
kierownik kibla
Posty: 2111
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 21:28
Lokalizacja: Mrągowo / Emsburen DE

[all VW] Pranie wnetrza

Post autor: czarekcw » pt sie 12, 2011 08:27

Witam. Pomyślałem sobie, że kupiłbym jakiś odkurzacz piorący (do tapicerki samochodowej i do dywanów), od czasu do czasu też chciałbym na nim trochę dorobić (a raczej, żeby się zwrócił). Kwota max 1000zł i co znalazłem:
http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-zel ... 25427.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/najtaniej-odkurzacz-k ... 53278.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To na pewno są amatorskie odkurzacze ale czy podołają zadaniu?

Jeszcze na allegro czasem można znaleźć używane Karcher Puzzi 100 do 1000zł ale czy jest sens pchanie się w używane sprzęty? Bo seria Puzzi to sprzęt dla profesjonalistów (kiedyś jak dorabiałem w wakacje w wieku 16-18 lat to na takim odkurzaczu pracowałem i powiem, że wart swojej ceny).


Mój MK4 AKL "BASIS" http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413429" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości