[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Wilk90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt sie 14, 2009 12:33
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: Wilk90 » pn lut 07, 2011 19:56

Witam Kolegów!
Wie ktoś gdzie i za ile mozna zrobic golfika Mk3 w czarny mat? :bigok:



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: yank » śr lut 09, 2011 16:15

jest taka firma na dolnym śląsku w miejscowości Dzierżoniów która okleja auta :bigok: link do nich http://www.zmianakoloruauta.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Wilk90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt sie 14, 2009 12:33
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: Wilk90 » śr lut 09, 2011 18:15

Dzięki kolego pisalem do nich ale nie odpisali;/ Widocznie autka takiej klasy sie nie biorą tylko lambo. porsche, merc itp hehe :okej:
Na allegro napisalem do kolesi co sprzedaja folie i wszyscy to samo pisza tzn: FOLIA + TE ICH SPECYFIKI + ROBOCIZNA
TO = 145zł/m2

No i dalej z "siatki" wyliczyli mi ze bedzie potrzeba kolo 15 metrów co daje ok. 2200zł :crazy:

szukam czegos taniej;/



Awatar użytkownika
wampur
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 02, 2008 22:57
Lokalizacja: warszawa

Re: [all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: wampur » wt lut 15, 2011 17:30

niezle to wyglada
znacie kogos jakichs specow od oklejania
wiem ze czesto terenowe fury do przepraw sie okleja ale nie wiem gdzie i jaka kasa??



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Re: [all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: slaww » wt lut 15, 2011 19:14

Dzisaj ogladalem operacje tuning na tvn turbo nie wiem czy to stary czy nowy odcinek, pokazywaki jak sie okleja honde.Folie jakies niemieckie koszt 2500, trwalosc koloru do 8lat.Paleta barw 32kolor, metaliki i carbony.

Mysle co by dach zrobic w sojej mk4.


" onclick="window.open(this.href);return false;


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

Awatar użytkownika
jungu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 05, 2006 11:42
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Re: [all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: jungu » czw lip 21, 2011 19:19

jakiś czas temu wykleiłem swoją hondzinę - efekt o niebo lepszy niż na zdjęciach ale warto pokazać:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ostatnio również pracowałem nad BMW:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
koszt wyklejenia jest niski porównując ceny teraźniejsze dobrych lakierników - ok 120-130zł/m2


[img]http://i11.photobucket.com/albums/a161/jungu/MKIII.jpg[/img]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1374478&highlight=#1374478

Awatar użytkownika
Wilk90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt sie 14, 2009 12:33
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: Wilk90 » czw lip 21, 2011 21:37

ładnie Jungu :bigok:



martinosik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 27, 2009 08:51

Re: [all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: martinosik » czw sie 25, 2011 21:32

Wilk90 pisze:Dzięki kolego pisalem do nich ale nie odpisali;/ Widocznie autka takiej klasy sie nie biorą tylko lambo. porsche, merc itp hehe :okej:

No i dalej z "siatki" wyliczyli mi ze bedzie potrzeba kolo 15 metrów co daje ok. 2200zł :crazy:

szukam czegos taniej;/

Eee... to tragedii nie ma, bo trzeba się przy tym napocić trochę żeby porządnie zrobic . Specyfiki? Przeważnie dykta pikko:D Trzeba uważać na takich fachowców którzy tną folię razem z lakierem. Później jak się znudzi i wywali folię i wielkie kuku, o głębokie rysy są. Nowe BMW serii 5 tak właśnie została zmasakrowana:) Na folii matowej widać odpryski lakieru i wgniecenia:) W dwu lub trzy letnim Ssangyong'u przy zdzieraniu folii z auta, folia w niektórych miejscach szła z lakierem:D hehehe



Awatar użytkownika
krzyyychu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn cze 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Oława

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: krzyyychu » pt wrz 02, 2011 15:27

W jelczu-laskowicach oklejają auta, mają oferte na http://www.artgrafcars.pl" onclick="window.open(this.href);return false;, koszt kształtuje się około 2200-2500zł/netto jeśli chodzi o vw bore
Ostatnio zmieniony pn wrz 05, 2011 19:34 przez krzyyychu, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: Maximus-83 » sob wrz 03, 2011 13:29

jak otworzysz drzwi to pojawią się miejsca nie oklejone folią.


Obrazek

Awatar użytkownika
Szudziki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 18, 2013 20:36

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: Szudziki » czw sie 29, 2013 22:05

ok.. nie widzę problemu w oklejeniu nowego auta, bez wgniotek itd., ale co z samochodami kilkunastoletnimi, jak je przygotować do oklejenia, czy posiasda ktoś taką wiedzę?
pzdr



Awatar użytkownika
Alexldz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 11:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[all VW] Oklejanie auta na czarny mat

Post autor: Alexldz » czw lis 14, 2013 14:26

Jak już było wcześniej pisane, trzeba dobrze powierzchnię wyczyścić i odtłuścić specjalnym preparatem. Jeśli chce się okleić auto na dłużej to nie ma co kupować najtańszej folii. Musi być to specjalna folia przeznaczona do oklejania pojazdów, która nie odklei się przy pierwszych promieniach słońca. Jeśli chodzi o koszta to wychodzi podobnie do kosztów lakierowania auta, ale po oklejeniu zawsze folię można zerwać i wrócić do normalnego lakieru i koloru auta. Po lakierowaniu już nie. Niektórzy używają też plastdip do zmiany koloru auta. Osobiście nie miałam z tym styczności, ale osoby, które to stosowały żałują tylko wydanych pieniędzy. Trudne jest to w utrzymaniu przede wszystkim. Folia wypada lepiej pod względem utrzymania.
Jeśli chodzi o stare auta, na których są jakieś niedoróbki, delikatne pęknięcia, rysy itp to lepiej będzie wyglądać, jeśli takie auto oklei się folią matową. Łatwiej zatuszować takie niedociągnięcia niż folią w połysku, gdzie dodatkowo jeszcze przy naklejeniu łatwiej o zarysowania itp.
Zajmuję się sprzedażą folii do oklejania pojazdów i lamp, myślę o rozpoczęciu oklejania pojazdów. Na razie był zrobiony grill od mk3 w carbonie i nawet fajny efekt wyszedł, ale łatwo nie było, bo dużo docinania, dogrzewania i zabawy. Niebawem będziemy oklejać dach, zobaczymy jak to wyjdzie. Ale na razie jest na to za zimno, będzie trzeba porządnie nagrzać garaż.


Tak, jestem dziewczyną i tak, tuninguję swoje auto.
A to moja działka: Event Garage - klik!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości