[mk4] Przednie światła czarne czy chromowane?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
M@XIMUS
jetta A2 i golf MK4 rules
jetta A2 i golf MK4 rules
Posty: 1294
Rejestracja: pn sie 10, 2009 23:43
Lokalizacja: opole

[mk4] Przednie światła czarne czy chromowane?

Post autor: M@XIMUS » pn lip 11, 2011 00:53

ludziska czy black front bedzie pasował do czarnego golfa czy lepiej jasne światła??
Obrazek

czy?

Obrazek

proszę o wypowiedzenie się wszystkie gusta i guściki dozwolone :kwiatek:


VR6-->drze się nie do wytrzymania, w ogóle nie jedzie, trzepie, a jeźdzę jak *#cenzura#*, cała wypłata na benę w jedną noc

Awatar użytkownika
Malik
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Posty: 435
Rejestracja: wt sty 11, 2011 21:16
Lokalizacja: EP || ETM

mk4 przednie światła

Post autor: Malik » pn lip 11, 2011 11:08

Kolego zależy kto co lubi;) Chcesz mieć ORI zostaw te chcesz czegoś innego wybierz czarne. Ja latam na czarnym xenonie i moim zdaniem daje to fajny efekt a moja golfina granatowa. Napewno ciemna lampa daje mu troche "drapieżności" ;) Pomyśl może warto zamontować nowe lampy z soczewką;) (byle nie z angel eyes!! ) Pamiętaj, że malowanie wnętrza na czarno to bicie kloszy, uciązliwe jej czyszczenie no i wiaderko nerwów w zapasie;) JA JESTEM ZA CIEMNYMI LAMPAMI

Pzdr



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: mk4 przednie światła

Post autor: red_devil25 » pn lip 11, 2011 13:44

zrobilbym mu smoked.Mam mk3 i byly i sa nadal ori lampy z tym ,ze jak zrobilem smoked odrazu nawet orginalne lampy zaczely mi sie podobac:)


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: mk4 przednie światła

Post autor: skaktus » pn lip 11, 2011 17:56

malik5_kdt pisze:Kolego zależy kto co lubi;) Chcesz mieć ORI zostaw te chcesz czegoś innego wybierz czarne. Ja latam na czarnym xenonie i moim zdaniem daje to fajny efekt a moja golfina granatowa. Napewno ciemna lampa daje mu troche "drapieżności" ;) Pomyśl może warto zamontować nowe lampy z soczewką;) (byle nie z angel eyes!! ) Pamiętaj, że malowanie wnętrza na czarno to bicie kloszy, uciązliwe jej czyszczenie no i wiaderko nerwów w zapasie;) JA JESTEM ZA CIEMNYMI LAMPAMI

Pzdr
Podajesz częściowo nieprawdziwe informacje. W przypadku posiadania lamp lamp od Valeo wówczas trzeba rozbijać klosze. Mając lampy od Helli nic nie trzeba rozbijać - wystarczy podgrzać klosz i można ściągać.

Co do lamp - ja bym walił w pełni czarne lampy na soczewce. Mając mk4, nawet bym się nie zastanawiał o obowiązkowo kupował światła xenonowe, koniecznie oryginalne, potem w czarny mat i bangla.



Awatar użytkownika
K a r o l
FORUM MASTER
FORUM MASTER
Posty: 1362
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 23:12
Lokalizacja: CHOJNICE GRUPA POMORZE

[mk4] Przednie światła czarne czy chromowane?

Post autor: K a r o l » czw lip 14, 2011 22:48

.MAXIMUS., Tak będzie znakomicie,nie ociągaj dawaj smoked front :los2: :jezor:



Awatar użytkownika
M@XIMUS
jetta A2 i golf MK4 rules
jetta A2 i golf MK4 rules
Posty: 1294
Rejestracja: pn sie 10, 2009 23:43
Lokalizacja: opole

[mk4] Przednie światła czarne czy chromowane?

Post autor: M@XIMUS » czw lip 14, 2011 23:26

K a r o l, a co myślisz o red front?? :grrr:


VR6-->drze się nie do wytrzymania, w ogóle nie jedzie, trzepie, a jeźdzę jak *#cenzura#*, cała wypłata na benę w jedną noc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości