[all VW] Pranie wnetrza

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Pranie wnetrza.

Post autor: Kavior » pt mar 18, 2011 23:28

W Krakowie lub okolicach znajdzie się ktoś, kto za uczciwe pieniądze wypierze mi jasne wnetrze w mkIV ? Tapicerka nie jest zatrzodzona, zero plam. Chciałem tylko odświeżyć :bigok:



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Re: Pranie wnetrza.

Post autor: luki07 » sob mar 19, 2011 01:14

MaciuśLDZ pisze:Powiedzcie mi jak to wygląda w tych półkubełkach ?? Czy cały materiał da się zdjąć czy jest jakiś problem ??
Bo luki napisałeś o Recaro. Powiedz mi czy jak wrzuciłeś całe siedzisko do wanny ile ono potem schło ;> ?
siedzisko wrzucilem do wanny, wypralem, woda czarna, pozniej gimnastyka z wycisnieciem wody ile sie dalo, na balkon i schlo dobry dzien na swierzym powietrzu, choc koledze udalo sie wsadzic siedzisko do pralki i odwirowac wiec lepiej woda odeszla i schlo krocej, proponuje wyprac najpierw fotel pasazera a pozniej kierowcy, jeden bedzie sechl a na drugim mozesz jezdzic



Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: wojteo CK » sob mar 19, 2011 13:31

Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś odkurzacz piorący do ok 200-250 zł ?:) Tylko oczywiście do użytku własnego, czyli wypranie tapicerki samochodowej itd. :bajer:

Czy coś takiego będzie odpowiednie czy lepiej dać sobie spokój z zakupem odkurzacza w takiej cenie?

http://allegro.pl/odkurzacz-karcher-wd- ... 80957.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
m1chal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 622
Rejestracja: sob sie 19, 2006 14:49
Lokalizacja: Gdynia
Auto: Golf 1 Cabrio

Pranie wnetrza.

Post autor: m1chal » sob mar 19, 2011 16:32

wojteo CK, raz czyms takim musialem wyprac, tylko musisz poszukac innego modelu... typowo np na sucho i na mokro - dawał rade, ale strasznie dla mnie nieporeczną miał rękojeść ...cięzką i nie wygodną i w dodatku krótki troche wąż

tu nawet nie masz odpowiedniej koncowki ...pozatym ten filtr tam niezbyt lubi wody... sa inne takie podobne do tego odkurzacza ale juz ze mozesz normlanie wode wciagnac bez problemu

aa i jakos niby da tam rade sciagnac to ssawka szczelinową..ale wiele roboty (chodz tez raz praktykowałem)


Mk2 1V by m1chal - sprzedany
viewtopic.php?f=87&t=59790&start=0

Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Pranie wnetrza.

Post autor: wojteo CK » ndz mar 20, 2011 00:27

m1chal pisze:wojteo CK, raz czyms takim musialem wyprac, tylko musisz poszukac innego modelu... typowo np na sucho i na mokro - dawał rade, ale strasznie dla mnie nieporeczną miał rękojeść ...cięzką i nie wygodną i w dodatku krótki troche wąż

tu nawet nie masz odpowiedniej koncowki ...pozatym ten filtr tam niezbyt lubi wody... sa inne takie podobne do tego odkurzacza ale juz ze mozesz normlanie wode wciagnac bez problemu

aa i jakos niby da tam rade sciagnac to ssawka szczelinową..ale wiele roboty (chodz tez raz praktykowałem)

Ale warto sobie zawracać głowę takim odkurzaczem do 250 zł ? Znajdzie się coś co nie zepsuje mi się po pierwszym praniu ? :bajer: :) No i na jakie jeszcze firmy można zwrócić uwagę?


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: luki07 » ndz mar 20, 2011 00:59

jak masz duzo kasy i bedziesz pral tapicerke raz na miesiac to kupuj, bo jesli chcesz wyprac sobie wnetrze zalozmy raz do roku, to zagospodaruj sobie jeden cieply weekend i podejmij sie sam, to nie jest takie straszne jak sie wydaje, nie bojcie sie tego to na prawde nie jest trudne :bajer: :bajer: :bajer:



Awatar użytkownika
rudy
Łowca rarytasów :-)
Łowca rarytasów :-)
Posty: 2377
Rejestracja: wt sty 26, 2010 13:07
Lokalizacja: Księży Lasek/NSZ
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: rudy » ndz mar 20, 2011 01:11

luki07 pisze:zagospodaruj sobie jeden cieply weekend i podejmij sie sam, to nie jest takie straszne jak sie wydaje, nie bojcie sie tego to na prawde nie jest trudne :bajer: :bajer: :bajer:
Myślę sam się podjąć prania tapicery w pralce tylko nie ma kiedy :panna:



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: luki07 » ndz mar 20, 2011 01:20

ja tez sie tak zbieralem do prania, nie ma kiedy nie jest cieplo...najpierw trzeba zaczac od tylu, rozebrac, przekonac sie wyprac i sie cieszyc, pozniej jeden fotel dalej drugi i zostaja boczki i po robocie, jak sie boicie prac w pralce na 45stopni to do wanny ciepla woda plyn do prania czy nawet proszek do koloru szcztka czy gabka i jazda, gwarantuje ze woda bedzie "bagienna" :bajer:



Awatar użytkownika
rudy
Łowca rarytasów :-)
Łowca rarytasów :-)
Posty: 2377
Rejestracja: wt sty 26, 2010 13:07
Lokalizacja: Księży Lasek/NSZ
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: rudy » ndz mar 20, 2011 01:25

luki07 pisze: nie ma kiedy nie jest cieplo...
Nie musi być ciepło, może schnąć w domu :bajer:
luki07 pisze:najpierw trzeba zaczac od tylu, rozebrac, przekonac sie wyprac i sie cieszyc
Powinien każdy tak robić i chyba tak robią
luki07 pisze:zostaja boczki
Ale jak je prać/umyć z tego brudu?



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: luki07 » ndz mar 20, 2011 01:42

czesc materialowa - gabka plus woda z wanishem lub proszkiem i jedziesz nie zalowac, nie popsuje sie od dotkniecia czy szorowania



Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: wojteo CK » pn mar 21, 2011 22:09

Mam jeszcze pytanie odnośnie odkurzacza :) Znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/odkurzacz-przemyslowy ... 39119.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na sucho i mokro czyli dla mnie idealny :) U mnie problem jest tego typu że nie mam czym odkurzać w samochodzie :( Próbowałem odkurzać odkurzaczem domowym ale źle się to skończyło bo się zepsuł :los2: odkurzacz naprawiłem ale mama już mi nie zaufa :jezor: Czy ten odkurzacz sprosta moim wymaganiom ? Wiem że to nie najwyższa półka i nie mam co wymagać. Dodatkowo nie znam producenta. Pranie tapicerki przeprowadzę tak jak zrobił luki07, czyli na praniu tapicerki takim odkurzaczem mi nie zależy bo i pewnie nie będzie się dało.


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
rudy
Łowca rarytasów :-)
Łowca rarytasów :-)
Posty: 2377
Rejestracja: wt sty 26, 2010 13:07
Lokalizacja: Księży Lasek/NSZ
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: rudy » pn mar 21, 2011 23:15

Do Dobra temat prania obić siedzeń rozkminiony chyba :bajer:
Teraz mam pytanko jak wymyć,wyprać obicie podłogi ? Chodzi mi o dywaniki/dywany nie wiem jak to zwą(nie te co się wyjmuje i trzepie jak dywan w domu :bajer: )



Awatar użytkownika
TheDoctor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn sty 31, 2005 22:12
Lokalizacja: Mieroszów/Rybnik
Kontakt:

Pranie wnetrza.

Post autor: TheDoctor » pn mar 21, 2011 23:56

Wyciagasz z auta dywany woda z proszkiem, szczota i szorujesz ile sie da. Potem dokladne plukanie wezem ogrodowymi :) i na slonce do wyschniecie :)


Pozdroofki
TheDoctor

Awatar użytkownika
Qubass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 14:47
Lokalizacja: MIELEC

[all VW] Pranie wnetrza

Post autor: Qubass » ndz kwie 24, 2011 18:46

mam takie pytanie dotyczace podsufitki i jej wyprania dajmy na to w porfesjonalnej firmie ktora sie tym zajmuje a mianowicie: czy nic sie jej nie stanie po takim praniu, czyszczeniu ? nie odkleji sie czy cos w tym stylu i bedzie potem wisiec jak baldachim ?
chciałbym oddac cale wnetrzen autka do czyszczenia i strasznie nurtuje mnie ta sprawa, poradzcie cos :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości