[mkII]Wybór lampek do przodu

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » pt lut 18, 2011 13:59

Chciabym nieco ruszyć temat i zapytać się was czy mieliście doczynienia z takimi żarówkami typu HOD :
http://allegro.pl/wyprzedaz-popraw-wido ... 17197.html

Kręci mnie ich zakup , co o tym myślicie a może już ktoś z was ich używa :helm:



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: marcinek84 » pt lut 18, 2011 21:51

Lepiej sprawdź napięcie na żarówkach jak duży spadek to przekaźniki zamontuj i będzie lepiej świecić bo tak to zniszczysz odbłyśnik lampy :?


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » pt lut 18, 2011 22:26

Generalnie świecenie mam ok bo są tam przekaźniki po poprzednim właścicielu jednakże trzeba brać pod uwagę że okablowanie ma swoje lata...Motyw jest inny że spaliła mi się żarówka jedna a dokładnie włókno od mijania :bigok: i włożyłem jakąś starą to mam teraz tęcze :helm: jedna żarówka żółta fest a druga normalna biała.Tym samym szukam jakiegoś nowego kompletu i dlatego pytałem czy ktoś z ciekawości próbował te lampki :satan: .



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: Hankie » sob lut 19, 2011 20:36

To życzę powodzenia, bo pewnie w krótkim czasie wymienisz pewnie i tak już zmęczone lampy. Ojciec miał kilka lat temu audi 5000 i poprzedni właściciel wstawił 100W żarówki. Odbłyśnik kruszył się po trochu, aż w końcu zimą pękł... Ori lampy us poszły się gonić (chociaż wiadomo, że u nas to i tak był illegal ;) ) Poza tym jeśli lampy choć trochę byłyby źle ustawione to kierowcy z naprzeciwka nie byliby zbyt wdzięczni...

Poza tym te mega xenonowe żarówki są :chory:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » sob lut 19, 2011 22:38

Stało się i słowo się rzekło zamówiłem TUNGSRAM MEGALIGHT +90 ULTRA no i zobaczymy... hee,odpisze jak przyjdą i sie pochwale :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości