[mkII]Wybór lampek do przodu

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » sob lut 05, 2011 22:17

Witam i wiem że temat wałkowany był i nadal jest tylko każdy pod innym kątem.
Interesuje mnie zmiana oświetlenia bo mam narazie stare helle już nie jest to światło co kiedyś.
Pomimo że żarówki wydają się być dobre.

Rozglądam się za CLEAR'ami.Nie wiem czy są dobre i które są dobre bo firm jest pare JOM,FK AUTOPAL itp.
Powiedzcie mi czy lepiej będzie kupić np nowe helle czy szukać coś z CLEAR'ów.Zależy mi na bardzo dobrym oświetleniu
Może jakieś WESEM też coś czytałem,może jetta front zrobić tylko do jetty prawie nie ma na allegro lamp.
Obecnie mam 4 lampki może na 2 zmienić ?Jest różnica w oświetleniu na długich miedzy 4kami a 2kami?

Jesli chodzi o xenony i przeróbki to raczej nie wchodzę w to z racji niebieskich i nie mam zamiaru się użerać w szemrane oświetlenia.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: skaktus » sob lut 05, 2011 23:25

Wesem, Autopal - sprawdzone firmy i jakość.

Poza tym było, pełno jest tematów na forum.



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: Hankie » ndz lut 06, 2011 15:12

Muszę wymienić reflektory (będę kupował na dniach, w oryginalnych zaczął odbłyśnik złazić, wiek słuszny) i wybiorę WESEM, zwykły wzór, miałem lampę w łapie i wizualnie nic do zarzucenia. Myślę, że mogę koledze polecić. Poza tym dobre żarówki skoro lampki wymieniasz :-) NIE kupowałbym klarów za 26 PLN...
Do Jettki rzeczywiście trochę mało lamp widać... Jeśli nie czujesz wewnętrznej potrzeby zostaw 4 oka, chyba że ktoś ma popartą tezę, że 1 para będzie lepiej świecić...


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: maniek8855 » ndz lut 06, 2011 16:44

Polecam: oryginalne helle, wesem ta sama jakość co hella lub Polski autopal :bigok:

Do tego można zrobić przekaźniki świateł i podstawa to zmiana żarówek tylko markowe :bigok:



Awatar użytkownika
czarnyjakmurzyn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: czarnyjakmurzyn » śr lut 09, 2011 15:54

Ja zakładam teraz cleary, mam żarówki Osram, dodatkowo przerabiam instalację pod przekaźniki. Myślę, że całość da zadowalający efekt, bo bez przekaźników się raczej nie obejdzie jeśli oświetlenie ma być dobre...


MK2, 1.6 PN ---> 1.8 RP, gwint, ATS, wesem: viewtopic.php?f=87&t=532340" onclick="window.open(this.href);return false;

NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » śr lut 09, 2011 21:12

Dzięki koledzy za wypowiedzi teraz jeszcze napisze w temacie żarówki bo sam nie wiem co wybrać aktualnie mam takie :
http://moto.allegro.pl/h4-super-white-h ... 80436.html

Na początku faktycznie nieźle było może nie zajebiście nieźle ale po roku czasu w sumie jakby się wypaliły nie jest już to co było światło.
p.s Co do firmy autopal to wypowiedzi czytałem raczej negatywme jeśli chodzi o lampy natomiast wesem , hella jak najbardziej na +

Wydaje mi się że zmienie na 2 lampki bo 4 jak zapale to raz że obciążenie na silniku jest a dwa że spadek napięcia jest spory i efekt słaby ale dobry do jazdy lesie :D
Ostatnio zmieniony śr lut 09, 2011 21:14 przez NightDay, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: marcinek84 » śr lut 09, 2011 21:13

Co do autopala to dają węższe światło niż oryginalne. Szkło jest odczuwalnie cieńsze. Jesli wesem jest porównywalny z hella to wybrał bym te wesem.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
czarnyjakmurzyn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: czarnyjakmurzyn » pt lut 11, 2011 10:04

Wczoraj przyszła paczka z Autopalami, jutro jak pogoda nie przeszkodzi to zakładam :D


MK2, 1.6 PN ---> 1.8 RP, gwint, ATS, wesem: viewtopic.php?f=87&t=532340" onclick="window.open(this.href);return false;

NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » sob lut 12, 2011 09:55

Piszcie koledzy jak tam wasze cleary świecą.Ja czaje się na wesemy z krzyżem.Potem przekaźniki kabelki kostki wtyczki , nowy przełącznik do swiateł i 0 strat będzie :helm:



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: Hankie » sob lut 12, 2011 22:35

Polski autopal
Byłem wczoraj w sklepie - autopale mają nalepkę MADE IN INDIA na odbłyśniku ;)
Poza tym nie mieszkam na aż takiej wiosce wszędzie autopale (toż one nawet mniej chyba ważą od ori) - "bo po co do golfa dwójki lepsze" :grrr: Ciągnę Wesemy z neta, przekaźniki i obudowa na nie już kupiona :grin:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
BeEerT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 22, 2009 21:38
Lokalizacja: Bartoszyce (NBA) / Olsztyn
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: BeEerT » ndz lut 13, 2011 11:23

Ja mam wesemy z krzyżem na przekaźnikach, zwykłe żarówki i powiem Wam, że moc jest zacna.
Także polecam wesemy :bigok:



NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » ndz lut 13, 2011 11:33

Dla wszystkich którzy mają chęć montować swoje "Xenony" do mk II mam wypowiedź gości z xenonowe.pl :

Witam.

Można zamontować soczewki, spryskiwacze, samo poziomowanie. W tym modelu nie da się zamontowac w 100% legalnego xenonu zawsze zabraknie panu homologacji. A nie jesteśmy w stanie takiej homologacji uzyskać.



Pozdrawiam,

Maciej Wojewoda

Zatem dla wszystkich którzy chcą być spokojni mówię od razu że nie będą spokojni na drogach mając xenony w MK II bynajmniej na ten czas bo kto wie czy za rok ktoś nie wyprodukuje czegoś plug & play i bedzie wszystko sii.



Awatar użytkownika
BeEerT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 22, 2009 21:38
Lokalizacja: Bartoszyce (NBA) / Olsztyn
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: BeEerT » ndz lut 13, 2011 14:19

Ale pewnie większość ludzi, którzy mają w mk II xenon doskonale o tym wie, że nie jest to legalne.



NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

[mkII]Wybór lampek do przodu

Post autor: NightDay » pn lut 14, 2011 05:45

Wiesz mi się wydaje że większość właśnie żyje w przeświadczeniu że są legalni.Tak jak napisałem przyda się każdemu kto nie będzie pewny.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości