zderzaki mkII?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

szymonKuc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 14:32

zderzaki mkII?

Post autor: szymonKuc » ndz sty 23, 2011 14:12

witam. mam pytanko czy ma sens kupywac podrobki waskich zdesi z chromami na allegro? dodam ze kiedys kupilem do pierwszego golfa szerokie i nie byly za fajne. pozdrawiam.

ps. jesli ktos ma foto czerwonego mkII na chromach + grill chrom lub w wersji z czerwonym paskiem to prosze o link lub wkleic.



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

zderzaki mkII?

Post autor: J.B.S. » ndz sty 23, 2011 18:16

Z tego co pamiętam to kolega k3fir ma/miał zderzaki nie ori.Zobacz u niego w temacie jak to wyglada.



Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

zderzaki mkII?

Post autor: Czarson » ndz sty 23, 2011 22:56

szymonKuc, dużo zalezy jak trafisz, ja bym raczej nie polecał lepiej poszukać ori wiem że ciezko z chromami w dobrym stanie, ale po co masz sie denerwować jak nie bede pasować albo coś innego a ori to zawsze ori :hmm:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

szymonKuc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 14:32

zderzaki mkII?

Post autor: szymonKuc » ndz sty 23, 2011 23:11

no wolal bym ori ale jak nie znajde to cos trzeba wybrac. co do podrobek to jak by nie pasowaly to jeszcze nie jest tragedia bo zawsze mozna cos zrobic ale trafilem raz na szeroki z dosc widocznymi nierownosciami wiec byla lipa



Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

zderzaki mkII?

Post autor: SZOPENN » ndz sty 23, 2011 23:31

KOlega robal ma u siebie podróby chromy

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... start=1288" onclick="window.open(this.href);return false;

tak to wygląda, ja też takie mam ale również mam w oryginale. Przymierzałem na razie te podróby do auta (mam nowe) i przód nie jest taki zly, wymaga pracy ale da się z nim dojść ładu. Z tyłem jest ponoć gorzej bo wygląda tak jakby opadał patrząc się z boku bo ma mocowania wspawane w złym miejscu. Widać to na fotkach robala, z drugiej strony nic z czym sobie nie poradzisz....

Ori zderzaki udało mi się zdobyć w stanie.... lepszych bym sobie nie mógł wymarzyć naprawdę ale stan chromów.... czasu przeskoczyć się nie da i nie wiem czy coś z tym zrobię bo to nie jest prawdziwy chrom tylko sztuczne coś pod taką plastikową powłoczką która żółcieje pod UV ze słońca.

Na mieście jeździ kilka golfów mam oblukanych chromy i zderzaki idealne... ale nikt nie sprzeda ze swojego auta... a szkoda bo i tak ludzie co jeżdżą tymi golfami to mają gdzieś czy ich zderzak ma chrom czy nie.

Szukaj, powodzenia, jakbyś nie mógł znaleźć to te podróby możesz jakoś dopasować powoli... łatwo nie będzie ale jak się nie ma co się lubi.....

PS.
ja mimo wszystkiego założę podróby, szkoda byłoby ori niszczyć, może na jakieś spoty będę zakładał ori...



szymonKuc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 14:32

zderzaki mkII?

Post autor: szymonKuc » pn sty 24, 2011 02:03

jesli chodzi o mocowania to spoko bo da sie przerobic. tylko czy nie sa ksztalty pojechane. tzn w szerokich mialem tak ze w miejscu gdzie mialo byc rowno jak stol (sama gora zdesia patrzac od gory) bylo tak zwichrowane ze wygladal jak po dzwonie. jesli ksztalt zewnetrzy bedzie ok to biore podroby a jak sie trafi ori to napewno mu nie popuszcze. dzieki i pozdro



Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

zderzaki mkII?

Post autor: SZOPENN » pn sty 24, 2011 09:24

są też zwichrowane ale akurat to nie problem bo bierzesz opalarkę, podgrzewasz go i wyciągasz....

widzisz, poprzednio miałem przód podróbe produkcji włoskiej bez chromów i był bardzo dobrze wykonany, nie wiem czy w przypadku chromów są też różni producenci, nie orientowałem się, być może da się dostać coś bardziej spasowanego.



szymonKuc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 14:32

zderzaki mkII?

Post autor: szymonKuc » pn sty 24, 2011 12:03

a robiles juz cos takiego ta opalarka? ja probowalem na szerokim i jak w jednym miejscu nagrzalem i naprostowalem to obok wychodzilo to samo bo robil sie nadmiar materialu. no tak czy tak szukam nadal originalnych



Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

zderzaki mkII?

Post autor: SZOPENN » pn sty 24, 2011 15:35

nie robiłem ale zakładam że to wyjdzie, o nadmiar materiału bym się nie martwił ponieważ wyciągając deformacje ręką uzyskuje się porządany kształt bez dodatkowych wybuleń, więc wystarczy klocek jakiś, podeprzeć i podgrzać forme i bedzie jak ta lala



Kapa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt gru 14, 2010 19:18
Lokalizacja: OKR

zderzaki mkII?

Post autor: Kapa » pn sty 24, 2011 17:42

a Ja mam takiego WAŁA :) czy na tych chromach w zderzakach moze byc jaka folia??:P bo jak go kupiłem to na chromie na zderzaku była folia "naderwana"
nie wiem czyn to moge "zerwac" czy zostawic:P
tu to widac
Obrazek


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=375004" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

zderzaki mkII?

Post autor: SZOPENN » pn sty 24, 2011 19:19

nie odrywaj tego, lepiej było reklamacje od razu zgłosić,

a propo tu widać trochę denne pasowanie że zderzak nie biegnie dokładnie z linią błotnika... kolego kapa z blotnikami u ciebie wszystko w porządku?? proste są?
Ostatnio zmieniony pn sty 24, 2011 19:54 przez SZOPENN, łącznie zmieniany 1 raz.



Kapa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt gru 14, 2010 19:18
Lokalizacja: OKR

zderzaki mkII?

Post autor: Kapa » pn sty 24, 2011 19:32

nie odrywaj tego, lepiej było reklamacje od razu zgłosić,
jaka reklamacje? jak go kupiłem od faceta to juz tak było :p wiedziałem o tym tylko nie wiem czy jakbym np to zerwał to czy by sie ten chrom nie zj*****ał
a propo tu widać trochę denne pasowanie że zderzak nie biegnie dokładnie z linią zderzaka... kolego kapa z blotnikami u ciebie wszystko w porządku?? proste są?
własnie nie wiem. zaraz jak zrobi sie cieplej to oblukam o co kaman ze ten zdes tak "wisi" moze bedzie zaczep z boku urwany


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=375004" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

zderzaki mkII?

Post autor: SZOPENN » pn sty 24, 2011 19:55

Kapa a to jest ORI zderzak? bo jeśli ori to ta szpara wygląda podejrzanie.



Kapa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt gru 14, 2010 19:18
Lokalizacja: OKR

Re: zderzaki mkII?

Post autor: Kapa » pn sty 24, 2011 20:11

SZOPENN pisze:Kapa a to jest ORI zderzak? bo jeśli ori to ta szpara wygląda podejrzanie.
no Raczej to to jest ori. Poprzedni własciciel powiedział ze zderzaki itp wszystko jest ori. jak juz go zdemontuje to bede szukał czy ma jakies oznaczenia czy to ori czy nie. ale jak tak sobie ogladałem inne mk2 to duzo ich tez ma taką szpare


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=375004" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości