[mk2] Wybór tłumika końcowego

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
juro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 15:32
Lokalizacja: Żębocin, KrakóVW
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: juro » sob sty 08, 2011 15:53

Najlepszy do mk2 jest jest oryginalna dwururka z gti w polerce nie ma co modzić, ten pasuje idealnie.



Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Czarson » śr sty 12, 2011 17:37

jakieś sprawdzone firmy takiego tłumnika koncowego od GTI-ka?? bo jak patrzyłem na allegro to niektóre delikatnie się różnią końcówkami, niektóre mają dłuższy ten element który można wypolerowac a nie który ten elemen t maja mniejszy


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

grzecholas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 12, 2011 17:57

mkII- tłumik końcowy

Post autor: grzecholas » śr sty 12, 2011 18:04

Witam, chcę sobie wstawić tłumik z podwójną końcówką okrągłą prostą o średnicy 80mm. Polecicie zaufaną firmę w tym temacie? Z góry dzięki.



baranek&firanka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 17:24
Lokalizacja: Lębork

Re: mkII- tłumik końcowy

Post autor: baranek&firanka » czw sty 13, 2011 21:03

Czarson pisze:jakieś sprawdzone firmy takiego tłumnika koncowego od GTI-ka?? bo jak patrzyłem na allegro to niektóre delikatnie się różnią końcówkami, niektóre mają dłuższy ten element który można wypolerowac a nie który ten elemen t maja mniejszy
Ja zamawiałem niby bosala, ale jak się okazało to bosal nie za taką kasę i zamówiłem w AutoLand od GTI 8v bo ma identyczną średnicę jak zwykłe 1.8 i kosztował 170pln fotki do zobaczenia w moim projekcie


Obrazek

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Czarson » czw sty 13, 2011 21:30

ok, ale teraz kolejna rzecz mnie zaciekawiła albo zaniepokoiła, o ile na szerokim zderzaku fajnie wygląda to zastanawiam się jak to bedzie na wąskim bo taki mam :grin:
ma ktos jakies foto poglądowe??? mile widzane


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Hankie » czw sty 13, 2011 22:34

tutaj ori:

Obrazek

Obrazek

klasycznie! :smoke:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Czarson » czw sty 13, 2011 23:45

nie jest tragicznie, jak jeszcze da się golfika niżej to bedzie cacy myslę, chyba że ktos ma takie zdjęcie z glebą :hmm:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Hankie » pt sty 14, 2011 19:58

Zależy jak kto lubi, mi tam oryginalna dwururka i design wczesnych lat 80 pasi ;).
nie jest tragicznie,
jak ktoś nie lubi zbyt seryjnych kształtów mk2, to zawsze może laminat pod kolor i podwójny ' a la Mugen' założyć :D
da się golfika niżej to bedzie cacy
co to to tak :kufel:
dobry cycek nie jest zły (pardon, na szybkiego):
Obrazek


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Czarson » pt sty 14, 2011 23:10

podoba mi się, decyzja zapadła bedzie taki tłumnik od gti-ka, teraz rozejrzeć się na aledrogo i kupuje, w sklepie powiecieli mi 160zł
Hankie, dobrze go posadziłeś na glebe w jakim programie??


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Hankie » pt sty 14, 2011 23:34

Ufff... Myślałem, że będzie ze mnie śmiech, że te kilka cm nazwałem glebą ;) Ale mi by wystarczyło zminimalizowanie przerwy między rantem błotnika a oponą... ;P
Czarson, gimp styknie do większości drobnych zadań (i jest darmowy). Photoshop kosztował zawsze fortunę... W dziale VT koledzy pomogą w wizualizacji o wiele bardziej profesjonalnie...
Plus ode mnie, że wybrałeś ori look zamiast "mugena z silencerem' ;) (ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE, MOJE GUSTA) Pozdro :bajer:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

baranek&firanka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 17:24
Lokalizacja: Lębork

mkII- tłumik końcowy

Post autor: baranek&firanka » ndz sty 16, 2011 03:38

czarson nie polecam alledrogo poniewaz musisz uwazac aby nie wyszla buba chodzi o srednice rury ktora laczy srodkowy tlumik z koncowym 16v mialy wieksza srednice 8v maja taka sama jak 1.6 i 1.8 90ps. A no i te z alledrogo duzo taniej nie wychodza 118pln plus przeszylka 20pln takie zestawienie znalazlem. Bym zapomnial kup tez ze 4 gumy trzymajace tlumik i dwa cybanty umnie byly potrzebne, a przez nie wiedze auto stalo uziemione na weekend.


Obrazek

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Czarson » ndz sty 16, 2011 13:00

baranek&firanka, tak mi się wydaje że na ale-drogo to dużo daniej nie wyjdze, wiec chyba wezme ten za 160, co sie pytałem w sklepie ale to też tylko na zamówienie i to słabo bo bym chciał widzieć go przed zakupem bo chodzi mi o długość tych rurek z tyłu które można dac w polerkę bo tak chce zrobić a na allegro właśnie są różne nie które krótsze a nie które dłuższe, a i w sklepei mówi kolo że do 8v i 16v w katalogu maja ta sama średnice, ale przygotowałem się na to i jak coś to bede robił przejściówkę jakoś z mniejszej średnicy na większą :grin:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: driVWer » ndz sty 16, 2011 13:54

Czarson, 2 dni temu tez rozglądałem sie za dwururką do mk2 bo mój sportowy tłumik nie wytrzymał ;p
ogólnie w pewnym motoryzacyjnym powiedzieli mi że po znajomości ściągną mi go za 130zł. Nie prawda jest że 8v i 16v to to samo. Sam w sklepie patrzyłem w katalog i sa różnice w wielkości rur. Najmniejszą srednicę rury mają 2rurki od silników PB, PF i takie własnie zamawiaj.

Ja mam takie coś u siebie, czyli rury jak rynny:
Obrazek
Tu zdjęcie urwanego ;p
Obrazek


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

mkII- tłumik końcowy

Post autor: Czarson » ndz sty 16, 2011 18:55

driVWer, takie ryny mi nie podchodzą :grin:
ale dzięki wiem o co pytać, zobaczę co mi jutro powiedzą w sklepie bo się wybieram


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości