[mk3] światła tylne

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
aik01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: śr mar 10, 2010 19:08
Lokalizacja: Gdańsk

[mk3] światła tylne

Post autor: aik01 » wt wrz 28, 2010 13:55

witam. jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie. chciałbym w swoim mk3 zmienić styl świecenia tylnych świateł na taki jak mają us czyli zeby przy hamowaniu zapalały się żarówki od obecnych przeciwmgielnych. czy ktos wie jakie kable musiałbym zamienić?


mówicie mi po prostu Paweł :)

było MK3, jest B5.5 :)
viewtopic.php?f=91&t=509440" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[mk3] światła tylne

Post autor: Shmatan » wt wrz 28, 2010 13:58

aik01, przecież sprawdzenie to 5 miut w multimetrem/żarówką...

tylko pamiętaj, że w prawej lampie być moze będziesz musiał dorzucić żarówkę



Awatar użytkownika
aik01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: śr mar 10, 2010 19:08
Lokalizacja: Gdańsk

[mk3] światła tylne

Post autor: aik01 » wt wrz 28, 2010 14:10

myslałęm ze może ktoś już robił coś takiego i zapoda gotowy temat :grin: a żarówka w prawej lampie jest :bajer:


mówicie mi po prostu Paweł :)

było MK3, jest B5.5 :)
viewtopic.php?f=91&t=509440" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

[mk3] światła tylne

Post autor: matisim » wt wrz 28, 2010 16:33

ja zrobiłem tak, kupiłem 6 żarówek dwuwłuknowych i wszystko kablami robiłem. trzeba wywalić blaszki oryginalne które podają + do żarówki, powiekszyć otwór na żarówki w lampie (chyba tylko ten od przeciwmgłowych). pierwszy raz robiłem tak dla zobaczenia jak to wszystko sie zgra i kabelki lutowałem do żarówki przeciągałem je do przodu i lutowałem do odpowiednich blaszek. teraz jak zrobie to podłącze pod te piny która są pod podłączenie elektryki pod hak :)



klex1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: wt mar 17, 2009 12:25
Lokalizacja: Warszawa

[mk3] światła tylne

Post autor: klex1 » pn paź 25, 2010 13:25

Ja sobie zdublowałem stopy w miejscu przeciwmgielnych.
Zrobiłem mostek kabelkiem między stopem a p/mgłą, tak samo w prawej lampie (tam musiałem wyciąć otwór na żarówkę).W lewej lampie w mostku dana jest dioda prostownicza na 12V, tak, że przepuszcza napięcie tylko w kierunku stop -> p/mgła, jak odpalę przeciwmgielne, to świeci się tylko ono. :) W prawej lampie ze śruby dorobiłem styk + do żarówki z... wkrętu do drewna (działa! a nie widać tego normalnie) z przymocowanym kablem. I hula to tak już od ponad roku. :)

Na dniach zabiorę się za przeróbkę na US - postoje w zewnętrzne miejsca (czyli obecne stopy), stopy w miejsce p/mgły, czyli tam gdzie są też w tej chwili, zaś p/mgła w miejsce obecnej lewej postojówki, lub na dwuwłóknowej żarówce w obecnym lewym stopie. :)

A, i sory za odgrzebanie kotleta, po prostu stwierdziłem, że dosyć niedawno było pytanie rzucone, a ja mogę się podzielić wiedzą na ten temat, komuś może się przydać. :)

Pozdro.


[url=http://ataraxia.wrzuta.pl/audio/eakvcc4hkp/the_prodigy_-_diesel_power][img]http://r9.fodey.com/2046/61a3a48da0b74e018a946fbf80536f52.0.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
pegasus_sis
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob lis 24, 2007 20:13
Lokalizacja: Łódzkie

[mk3] światła tylne

Post autor: pegasus_sis » pn paź 25, 2010 21:07

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=23&t=336303" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości