[Mk4]Zegary po lifcie?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: trzeci5 » ndz sie 08, 2010 21:41

Shmatan pisze:Głupoty gadasz Kolego - albo kupujesz halogeny bez soczewy, albo rzucasz fmica
głupoty to ty gadasz ,po pierwsze nikt tu nie gadał ze zakłada fimica a jeśli zakładasz halogeny bez soczewki to i tak przysłaniasz wlot i przepływ powietrza jest mniejszy :grin:


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Shmatan » pn sie 09, 2010 07:56

trzeci5, Kolego - jeżeli już, to "Ty" a nie "ty". Co do halogenów - pisz sobie co chcesz, fakt jest faktem, że nie ma żadnych problemów żeby halogen założyć, a zauważ, że napisałem o takich halogenach tylko z tego powodu, że kolega Rogal7 chciał mieć halogen + ksenon. Nie trzeba gadać o zakładaniu fmica, żeby się nie zorientować że przy 200KM (bo tyle kolega planuje) fmic jednak jest zwykle jedną z pozycji.

P.S. Zapomniałeś dopisać Swojego "...CLICK... :dol: :dol: :dol:" :hmm:



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Kamel » pn sie 09, 2010 09:07

Rogal7 pisze:Ile mniej więcej kosztuję dołożenie zderzaka ze spryskiwaczami lamp i czy to łatwa przeróbka czy dużo "cięcia"?
Zderzak ze spryskami to jest w zasadzie ten sam zderzak co bez sprysków, tyle, że ma wycięte dziury i pod dziurami są wzmocnienia (koszt w ASO ok. 20-25zł), tak więc koszt takiego czegoś to koszt zakupu sprysków i orurowania, zbiorniczka 5,5L z dwoma pompkami, pompki wysokociśnieniowej, przekaźnika, kilku pinów i robota własna z puszczeniem elektryki i montażu tego wszystkiego. Łączny koszt zakupu poszczególnych elementów może być rózny, w zależności jak trafisz komplet. Tak po taniości z cen allegrowych z ostatnich 2 tygodni to: komplet sprysków w zderzak 300zł, zaślepki sprysków 100zł, zbiorniczek z pompką wysokociśnieniową 150zł, przekaźnik 50zł.
Rogal7 pisze:Xenon z tego co czytałem to lampy na allegro ok. 550zł + pewno jakieś 500zł za żarówki i przetwornice.
A które lampy masz na myśli? Bo ori xenon za 500zł to jest akurat okazyjna cena i rzadko się taką spotyka. Normalnie trzeba dać 1200-1700zł za kompletne lampy z żarnikami i przetwornicami. Lampy za 550zł to pewnie zwykłe lampy soczewkowe, do których trzeba dokupić zestaw HID, więc nie będzie to profi wykonanie..
Rogal7 pisze:Jakie są mniej więcej ceny podstawowych napraw, klocki, tarcze, zawieszenie, rozrząd, uszcelka pod głowicą??
Tu akurat wszystko zależy od tego, jakich form części będziesz kupował i czy będziesz robił to sam czy też w warsztacie, a może w ASO.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: trzeci5 » pn sie 09, 2010 09:56

Shmatan pisze:że nie ma żadnych problemów żeby halogen założyć,
kolego to" TYYYY" się naucz czytać ze zrozumieniem bo ja nie napisałem ze sie nie da,tylko ze jak założysz halogeny to przysłonięty jest wlot powietrza do IC.


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Kamel » pn sie 09, 2010 12:01

Shmatan jak się chce to halogeny się założy :bigok:
trzeci5 jak jest IC to się halogenów nie założy :bigok:
Zatem myślę, że Was pogodziłem, więc dalsza dyskusja jest zbędna :helm:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: trzeci5 » pn sie 09, 2010 12:31

Kamel pisze:Zatem myślę, że Was pogodziłem, więc dalsza dyskusja jest zbędna
kolega Shmatan poprostu jest uparty i za wszelką cene chce coś udowodnić,kiedyś to nawet wsadził na mnie na forum bo sie mu mój podpis nie podobał w stylu "MOJE MK 4"pozdrawiam.


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Shmatan » pn sie 09, 2010 16:03

trzeci5, Kolego - nie rozumiem Cię, bo napisałeś troche nieskładnie, ale jak masz ze mną jakiś problem, to proszę na pw, a nie robić tu burdel.
i nie gotuj się tak :okej: to tylko forum, a ty się czepiasz prostego stwierdzenia że przy ksenonie halogeny tylko w zderzak niczym policja nielegalnych ksenonów :bigok:



Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: trzeci5 » pn sie 09, 2010 21:17

Shmatan pisze:nie rozumiem Cię, bo napisałeś troche nieskładnie
poczytaj jeszcze raz i powiedz czego nie rozumiesz,a burdel to ty zaczołeś robić twoja wypowiedzią,

a mi chodziło tylko o to ze do TDI halogeów się nie zakłada z wyjątkiem ARL. :helm:


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Kamel » pn sie 09, 2010 21:33

Bawili się chłopcy klockami..
I przyszła mama, spuściła wodę..
A jakiś mod powinien zrobić lekkie czystki, bo burdello się tu zrobiło, poza tym temat chyba został wyczerpany, więc proponuję go zamknąć, a ewentualne wyjaśnienia sposobów montażu przenieść na PW :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Haki » czw paź 21, 2010 21:18

trzeci5 pisze:
Shmatan pisze:Głupoty gadasz Kolego - albo kupujesz halogeny bez soczewy, albo rzucasz fmica
głupoty to ty gadasz ,po pierwsze nikt tu nie gadał ze zakłada fimica a jeśli zakładasz halogeny bez soczewki to i tak przysłaniasz wlot i przepływ powietrza jest mniejszy :grin:

Koledzy .. temat dotyczy zegarów po lifcie :bajer: nie halogenów ... itp pierdół ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Shmatan » pt paź 22, 2010 07:50

Haki, A ty offtopem odkopałeś temat sprzed ponad dwóch miesięcy ;)



Awatar użytkownika
konrad79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 19:53
Lokalizacja: Łódż
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: konrad79 » pt paź 22, 2010 21:57

To jeśli już to ja zadam pytanie odnośnie 1/2 fisa ,szukałem i nie mogę znaleźć czy da się zaprogramować aby fis pokazywał zasięg na paliwie w baku ???



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Haki » pt paź 22, 2010 23:20

Shmatan pisze:Haki, A ty offtopem odkopałeś temat sprzed ponad dwóch miesięcy ;)
Wiesz ,że lubię :pub:

Co do pytania kolegi konrad79 ....http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... m&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;

poczytaj :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

[Mk4]Zegary po lifcie?

Post autor: Maximus-83 » śr paź 27, 2010 11:36

konrad79, chyba od rocznika 2001 można ustawić opcję ile km można przejechać do końca paliwa.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości