co zmienic jeszcze w moim mk3 pomocy

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
coupeace
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 11:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: coupeace » pn lip 12, 2010 13:36

felgi masz 15? jakoś małe się wydają albo zbyt słaba gleba? autko fanie się prezentuje i tak jak wyżej koledzy napisali najbardziej brakuje hokeja,daj jeszcze foto tyłu autka



riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » pn lip 19, 2010 15:00

Ja bym dał szerszy hokej (ciekawe z tym hokejem z vento bo ja mam prospekt na którym jest vento VR6 i zdaje się ma tę samą szeroką dokładkę co GOLF) ale jeśli się nie da to daj chociaż szerszą od tej którą masz.Zmieniłbym lampy te jakoś nie w moim stylu,felgi z szerokim rantem.Powiem krótko zmieniłbym całkiem styl tego auta na inny ale to będą koszta i musisz mieć w głowie pozatym jak tu któryś kolega pisał jakiś zarys tego auta ,jak go widzisz jaki styl ci podchodzi.Ja swojego GOLFA zaczynam powoli w miarę środków finansowych zmieniać w smoked do tego mała gleba w przyszłym roku i jakieś ładne felgi z szerokim rantem.Ale ja wiem czego chce a ty pytasz innych co masz zrobić trochę to dziwne.Zmień na pewno to czarne lusterko na zwykłe i ten hokej i to już na pewno zmieni nieco to auto.



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Post autor: driVWer » pn lip 19, 2010 16:50

riggs pisze:ciekawe z tym hokejem z vento bo ja mam prospekt na którym jest vento VR6 i zdaje się ma tę samą szeroką dokładkę co GOLF
to nie są takie same dokładki.... zakodujcie to sobie ludzie :chytry:


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » pn lip 19, 2010 17:19

No cóż na prospekcie jest identyczna a to że może się i różni wymiarami o parę milimetrów to z tym się nie spieram na prospekcie tego nie widać.Fakt jest w każdym bądz razie taki że skoro na fabrycznym prospekcie jest to i pewnie da się gdzieś coś takiego kupić ale nie wnikam i nie polemizuje.Jak już wyżej w poście pisałem nie podnoszę kwesti czy jest identyczny (wymiarowo).Wracając do tematu jeśli nawet jest kłopot dostać a koledze strasznie zależy to może zmienić zderzak na golfowski.Pozatym nie zgodzę się z tym że nie można dopasować tego HOKEJA z GOLFA dlaczego ?Dlatego że u mnie na osiedlu jest POLO 6N2 i koleś hokeja z GOLFA jakoś przypasował .Pewnie trochę porzeżbił ale jest.Na drodze widziałem też POLO 6N i SEATA (nie pamiętam modelu) też miały hokejki z GOLFA GTI tak więc dla chcącego nic trudnego.Pozdrawiam. Kolego DriVWer załączam zdjęcie żeby nie być gołosłownym tj.zdjęcie prosto od VW modelu VW VENTO VR6 z roku 92 hokejka jest identyczna (wizualnie ) jak z GOLFA GTI,VR6 : Obrazek



PaulAdmin

Post autor: PaulAdmin » pn lip 19, 2010 22:50

riggs pisze:Dlatego że u mnie na osiedlu jest POLO 6N2 i koleś hokeja z GOLFA jakoś przypasował
Właśnie.. jakoś. Takie jakieś spasowanie kończy się z regóły śmiechem i najlepiej uzywajmy dedykowanych części. Tak samo kończy się modzenie bez planu i celub od tak, żeby coś podłubać. Jak nie ma czego modzic to lepiej kase na mat. eksploatacyjne odłożyć :bajer:



riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » pn lip 19, 2010 23:42

Zgadzam się choć akurat ten kolo z osiedla to tak spasował ten hokej że wygląda jakby POLO miało go fabrycznie.Gdzieś tu na forum widziałem nawet fotkę POLO 6N z hokejką z GOLFA i też ładnie spasowana ,zresztą tu jest fotka pożyczyłem ją z naszego forum choć ktoś też ją skąd pożyczył : Obrazek



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Post autor: driVWer » wt lip 20, 2010 00:03

riggs pisze:Kolego DriVWer załączam zdjęcie żeby nie być gołosłownym tj.zdjęcie prosto od VW modelu VW VENTO VR6 z roku 92 hokejka jest identyczna (wizualnie ) jak z GOLFA GTI,VR6 :
Wizualnie to on jest podobny a nie identyczny :bigok: Oczywiście że można go podrzeźbić i dopasować ja nie mówie że nie :chytry:
Ale gdybyś miał przed soba szeroki hokej z golfa gti i szeroki hokej z vento GT to byś od razu zauważyl różnice.
Pozdrawiam :)


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » wt lip 20, 2010 16:08

No cóż dla mnie jest identyczny nie chcę się kłócić ale facet w miejscowości gdzie mieszka moja babka ma takie VENTO od nowości i jego dokładka niczym wizualnie się nie różni od mojej GOLFIE nawet miałem okazję widzieć z bliska (spotkałem tego gościa u mechanika) .Ale temat nie jest o dokładkach tylko o GOLFIE kolegi .Pozdrawiam



Awatar użytkownika
wasyl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: czw sie 14, 2008 16:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

co zmienic jeszcze w moim mk3 pomocy

Post autor: wasyl » pn sie 16, 2010 23:10

jak nie wiesz co z nim zrobić dalej to zapodaj sobie wysuwane spryski do lamp nie będziesz miał kłopotów z czepialskimi :hmm:


There’s only one truth, one VWay...
viewtopic.php?p=3697507#3697507
kupię maskę vento

Awatar użytkownika
przemek130
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: pt sie 29, 2008 13:05
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

co zmienic jeszcze w moim mk3 pomocy

Post autor: przemek130 » wt sie 17, 2010 11:49

Może progi od GTI?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

co zmienic jeszcze w moim mk3 pomocy

Post autor: MAPET » wt sie 17, 2010 11:53

co sie sprzeczacie hokej od golfa wizualnie jest taki sam ale jest inny jest dluzszy i ma inne luki i zatrzaski... bo zderzk jest inny bylo to walkowane!


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

co zmienic jeszcze w moim mk3 pomocy

Post autor: riggs » wt sie 17, 2010 12:14

Dlatego w swoim ostatnim poście napisałem że nie ma się co sprzeczać bo to nie temat o hokejach.A jak kolega będzie chciał to jakoś hokej znajdzie.Jeśli chodzi o pomoc koledze co zmienić to wydaje mi się lekko bezsensowna sprawa.Przede wszystkim jest tyle tematów w dziale STYLE że bez problemu można znależć coś ciekawego co można zaimplantować do swojego wozu.Ja np urzekłem się tematem SMOKED i postanowiłem sobie zrobić.Mam już blendy i kierunki teraz czekają lampy.Jeśli pytam to jedynie czy będzie pasować bądz jak coś wykonać ale raczej nie pytam innych co mam zrobić w swoim aucie.Przede wszystkim jeśli każdy poda swój pomysł i każdy z nich będzie się łączył w mniejszym lub większym stopniu z innym stylem to jak kolega zastosuje kilka z tych pomysłów (każdy łączony z innym stylem) to może wyjść niezły pasztet.Kolega powinien się określić czy mu się bardziej podoba coś na wzór SMOKED czy CLAR czy też styl CALIFORNIA a może GERMAN,CULT,ROST etc.Wtedy można mu coś poradzić bo na chwilę obecną to wogóle dziwi mnie że kolega zakładający wątek nie wiem jak chce żeby jego auto wyglądało.W takim razie może lepiej je doinwestować ,powymieniać coś co niedomaga bądz coś co się zużyło? :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości