[mk2] Zamiana SZEROKI zderzak <-> WĄSKI zderzak

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
BlukeR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw gru 18, 2008 00:05
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

[mk2] Zamiana SZEROKI zderzak <-> WĄSKI zderzak

Post autor: BlukeR » śr sty 14, 2009 00:30

Witam

Szykuje sie do zamiany zderzakow z szerokich na wąskie z chromami w Jettcie mk2
Prosze o podpowiedz co musze skompletowac .

Juz mam :

- Zderzak tył od golfa 2 i okazalo sie ze ktos powiedzial ze nie bedzie pasowal :/
- Atrapke pod zderzak z przodu
- hokej waski

Wiem ze potrzebuje

- zderzak przod i chyba tyl

i co jeszcze ??

Opiszcie jesli mozna na co zwrocic uwage przy zamianie . Czy cos mnie moze zaskoczyc .

Pozdro

Dawid



Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Re: [mk2] Zamiana SZEROKI zderzak <-> WĄSKI zderzak

Post autor: BazaMKII » śr sty 14, 2009 00:33

kompletne zderzaki wąskie ze wzmocnieniami i ślizgi na wąski zderzak te co są na błotnikach, kratke na przud pod zderzak no i chokej wąski lub szeroki


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Awatar użytkownika
BlukeR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw gru 18, 2008 00:05
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: BlukeR » śr sty 14, 2009 00:50

A ta blacha do ktorej mocowany jest hokej to on jest w kazdym VW bo nie mam jak teraz wlezc pod auto . I w jakim ona moze byc stanie jesli byl szeroki zderzak . Zebym sie nie zdziwil po zdjeciu zderzaka . A i jak myslicie beda wygladac progi i nadkola po zdjeciu nakladek (progow i sierpow) ??



Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: BazaMKII » śr sty 14, 2009 11:04

BlukeR pisze:A ta blacha do ktorej mocowany jest hokej to on jest w kazdym VW bo nie mam jak teraz wlezc pod auto . I w jakim ona moze byc stanie jesli byl szeroki zderzak . Zebym sie nie zdziwil po zdjeciu zderzaka . A i jak myslicie beda wygladac progi i nadkola po zdjeciu nakladek (progow i sierpow) ??
Ta blacha jest a jaki jej może być stan to musisz sam zobaczyć, czasami one nie są w kolorze auta tylko są pokryte tym preparatem do konserwacji podwozia jak podłoga.
A progi i błotniki też takie mogą być albo tylko będą brudne i ruda może gdzieś występować. zdejmiesz to się okaże


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

macneil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 18, 2010 15:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: macneil » pt cze 18, 2010 15:17

podepnę sie do tematu i chciał bym się dowiedzieć czy w golfie mk2 da się zmienić z szerokiego na wąski zderzak, czy do zmiany potrzeba mi tego samego co w wypowiedziach powyżej?



Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » pt cze 18, 2010 16:08

macneil, Tak, czyli wąski zderzak przód i tył z belkami mocującymi, blachę zamykającą przód auta pod zderzakiem hokej pod wąski zderzak, grill ten mały mocowany w blasze wymienionej wyżej, ślizgi okrągłe w błotniki sztuki 4 :) Zderzak tył do GOLFA oczywiście różni się od tego do JETTY, ma krótsze boki. Kierunkowskazy kompletne i jeżeli masz ori szerokie, to będziesz musiał zmienić kostki kierunków, przynajmniej u mnie tak było przy przekładce wąski > szeroki.



macneil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 18, 2010 15:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: macneil » pt cze 18, 2010 17:21

wielkie dzięki :)



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

[mk2] Zamiana SZEROKI zderzak <-> WĄSKI zderzak

Post autor: VWiater » pt maja 08, 2015 19:27

BazaMKII pisze:
BlukeR pisze:A ta blacha do ktorej mocowany jest hokej to on jest w kazdym VW bo nie mam jak teraz wlezc pod auto . I w jakim ona moze byc stanie jesli byl szeroki zderzak . Zebym sie nie zdziwil po zdjeciu zderzaka . A i jak myslicie beda wygladac progi i nadkola po zdjeciu nakladek (progow i sierpow) ??
Ta blacha jest a jaki jej może być stan to musisz sam zobaczyć, czasami one nie są w kolorze auta tylko są pokryte tym preparatem do konserwacji podwozia jak podłoga.
A progi i błotniki też takie mogą być albo tylko będą brudne i ruda może gdzieś występować. zdejmiesz to się okaże
VwDarek pisze:macneil, Tak, czyli wąski zderzak przód i tył z belkami mocującymi, blachę zamykającą przód auta pod zderzakiem hokej pod wąski zderzak, grill ten mały mocowany w blasze wymienionej wyżej, ślizgi okrągłe w błotniki sztuki 4 :) Zderzak tył do GOLFA oczywiście różni się od tego do JETTY, ma krótsze boki. Kierunkowskazy kompletne i jeżeli masz ori szerokie, to będziesz musiał zmienić kostki kierunków, przynajmniej u mnie tak było przy przekładce wąski > szeroki.
to w końcu ma być ta dolna blacha z atrapka łączaca blotniki przy szerokim zderzaku? bo dwa posty i dwie rozne odpowiedzi. w waskim zderzaku ma byc na pewno, a w szerokim tez? wg etki do gti nie ma byc tej blachy, a gti wychodzily chyba tylko na szerokich czy sie myle? i gdzies na forum jeszcze wyczytalem ze z ta blaszka to halogeny nie chca sie zmiescic. prosze o wyjasnienie

EDIT. Znalazłem w tym temacie: viewtopic.php?f=23&t=532359" onclick="window.open(this.href);return false; ,że ta blacha nie jest potrzebna, że oryginalnie nie powinno jej być pod szerokim zderzakiem.

EDIT. W tym temacie podsumowuje co jest potrzebne do przekladki z waskiego na szeroki i jakby ktoś co mógł dodać to proszę: viewtopic.php?f=97&t=267048" onclick="window.open(this.href);return false;


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości