lampka podsufitki

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

grakon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob sty 02, 2010 16:45
Lokalizacja: wrocław

Post autor: grakon » pt maja 07, 2010 14:08

witam . znalazlem od superb , ale gosciu ma bez tej przezroczystej osłonki . to teraz czy bedzie pasowac osłonka od mk4 do niej ? hehe a co do zmiany oswietlenia to chyba moge sie pobawic w poprzelutowywanie diod . pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt maja 07, 2010 14:22 przez grakon, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » pt maja 07, 2010 14:39

Chyba nie będzie pasowała.
Te lampeczki są dużo lepsze od ori. Nie dość, że podświetlają konsolę i widać czy leży np. telefon na popielniczce to po otwarciu drzwi świecą o wiele jaśniej.


Obrazek

Awatar użytkownika
malinamk4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:29
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: malinamk4 » pt maja 07, 2010 14:47

Byłoby cudnie jakby podeszła taka lampka.

Czy jest inna możliwość podświetlenia konsoli??W passacie jest w lusterku a chciałbym coś takiego zrobić w mk4, ew. jakie diody zastosować??


Sprzedam
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15164969

Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » pt maja 07, 2010 14:51

Moim zdaniem przez lampkę z W8 jest najestetyczniej i wygląda jak seryjnie.

Czasami warto odżałować "kilka" zł i pokusić się o taki element. Ja jestem z niego bardzo zadowolony.


Obrazek

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » pt maja 07, 2010 15:18

A czy w tej z superba wszystko jest zielone? czy te diody oświetlające wnętrze czerwone?

Bo jak wszystko zielone to mija się z celem, a jak same piktogramy, to je idzie na pewno łatwo przerobić



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » pt maja 07, 2010 19:34

KonradzikIV pisze:nie szukaj od superb bo ona ma zielone podświetlenie które nie będzie Ci do niczego pasować, szukaj takiej jak CI pokazałem na allegro ale znalezienie takiej w używce graniczy z cudem. nie trzeba przy niej nic lutować po prostu trzeba poprowadzić dodatkowy kabelek do włącznika świateł.
Jak masz hajs tak bedzie najprosciej ;) jak troche Ci szkoda (mi bylo dac 250 zl z przesylka za glupia lampke :D ) to bierz od superba .. jak mi zostal gdzies ten plastik ze starej lampki to wieczorem przymierze i Ci napisze czy pasuje ;) .. aha koszt diod to ok 3 zl ;) i 0,5 godz. roboty :) najlepiej wytlumaczy Ci to Kamel (mi tlumaczyl) bo mi to ogolnie kumpel robil ( mam zbyt zgrabne dlonie do tych plytek i diod :bajer: :grin: ) a mam oznaczenie bo jak oddawal stare to napisal jakie wlutowal ;)
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

grakon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob sty 02, 2010 16:45
Lokalizacja: wrocław

Post autor: grakon » pt maja 14, 2010 22:39

witam ponownie . udalo sie mi kupic lampke od superb i bede ją mial na dniach. gosciu za uzywke chcial 70zl wiec bez tragedii hehe chcialbym jeszcze poprosic kolegow XANDER 88 lub KAMEL o instrukcje jak przelutowac diody na czerwone i jakie to mają byc te diody ,bo jestem zielony w temacie :D dzieki i pozdrawiam !



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » sob maja 15, 2010 10:57

grakon, mysle ze instrukcji jako takiej nie ma ;) jak dostaniesz lampke to bedziesz widzial ktore "spinki" sciac (ja rozgrzewalem lutownica , zeby pozniej przy montowaniu dalo sie je spowrotem na goraco przyczepic) ... nie znam sie na honoracji ale folijce ma napisane : CIC 3842 , z tym ze pierwsze "C" juz sie starlo troszke ale chyba bedzie to wlasnie ta literka :)
panadto :
Obrazek
z ta wtyczka jest troche walki bo piny sa zalane plastikiem rowniez to rozgrzewalem i wyciagalem (choc da sie sie ja ponoc nagiac ;) )
tu masz jeszcze fotke widocznego podlaczenia , bo niby na wszystkich forach jest jak to zrobic ale szukalem tego z 5 godz ;) heheh :
Obrazek
podswietlenie ciagniesz od wlacznika swiatel (od szaro niebieskiego) przez slupek podsufitke ...
tu masz jeszcze co i jak z kablami bo tez troche szukalem wiec sobie zapisalem :grin: :

1- dodatkowy przewód do oświetlenia + (czyli do niebiesko-szarego)
2- PUSTY
3-niebiesko-szary z ori wtyczki
4-brazowy z ori wtyczki
5-czerwono-niebieski z ori wtyczki
6-PUSTY

tak jak mowie jak wezmiesz lamke w rece bedziesz wiedzial o co chodzi ;) z tym oznaczeniem diod niech mnie ktos poprawi jesli nie ma opcji zeby takie bylo :) bo sie nie znam a literki juz troche przytarte , numer napewno dobry .
PS: aha przepraszam ze nie sprawdzilem czy ta szybka pasuje ale stara lamka ulegla rozjeba.... przy wymontowaniu jej :blush: i nie gdzies zgubilem szybke .
A do polaczenia kabli miedzy wtyczkami uzylem pinow ze starej lampki .. ale mozna tez podlutowac ;)
Jak nie bedziesz czegos wiedzial to pytaj jesczze
pozdro

[ Dodano: 15 Maj 2010 11:08 ]
Shmatan pisze:a jak same piktogramy, to je idzie na pewno łatwo przerobić
Shmatan, jeszcze inaczej :grin: piktogramy sa przezroczyste (wiem bo bralem po wymontowaniu pod swiatlo :) dlatego swieca przy zielonych na zielono a po zmianie na czerwono .. te diody co wala na deske sa czerwone (jak przy tej z paska ) .. szczerze to nie wiem do czego to pasuje w skodzie :goof:
pozdro



grakon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob sty 02, 2010 16:45
Lokalizacja: wrocław

Post autor: grakon » pn maja 17, 2010 22:49

...lampka podlaczona. fajnie wyglada szczegolnie w nocy. wsadzilem do niej jeszcze zarowki diodowe wiec jasniej swieci . narazie zmiany diod na czerwone nie zrobilem bo nie mialem czasu , ale zrobie bo te do niczeg nie pasuja hehe . dzieki za info co do podlaczenia lampki nalezy sie duuuuzy browar :pub: pozdrawiam



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » wt maja 18, 2010 17:31

grakon pisze:...lampka podlaczona.
teraz to juz Ci sie nie bedzie chcialo wyciagac :p i bedziesz tak jezdzil z pol roku :grin:
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
malinamk4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:29
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: malinamk4 » śr maja 19, 2010 16:15

Daj jakieś foto jak to wyszło:] Też muszę sobie zamontować taką, fajna sprawa :grin:


Sprzedam
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15164969

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » czw maja 20, 2010 20:16

malinamk4 pisze:Daj jakieś foto jak to wyszło:] Też muszę sobie zamontować taką, fajna sprawa :grin:
a prosze ;) :
Obrazek
jest i "niezwykle" lusterko ;)
jak chcesz wiecej fotek to wpisz sobie w google w8 lampka ( w grafice) lub cos w tym stylu i jest duuzo :)
pozdro



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » czw maja 20, 2010 21:36

A lusterko z diodami, to z czego żeś wydarł?



Awatar użytkownika
malinamk4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:29
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: malinamk4 » czw maja 20, 2010 21:56

Super sprawa :helm: a żarówki jakie masz w tej lampce ze dają takie białe światło??Ledy jakieś?? :chytry:


Sprzedam
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15164969

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości