jak zrobic zółty halogen h1+h1 jak na foto??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
RoBaL84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1050
Rejestracja: czw gru 13, 2007 21:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: RoBaL84 » ndz kwie 25, 2010 15:53

PRUSAK, ja za xenony stracilem dowod i dostalem upomnienie. Powiedzieli mi ze nastepnym razem bedzie mandat od 50zl do 500zl :crazy: Co do oznaczenia na lampach mam HC (czyli halogeny) a powinno byc DC.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 25, 2010 15:54 przez RoBaL84, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » ndz kwie 25, 2010 16:56

PRUSAK pisze: 4 xenony jak zakłada sie ksenon to mimo wszystkiego ze ma sie spryski i tak dowód leci bo na lampach nie ma oznaczenia ze ta lampa jest przystosowana do xenonu oznaczenia nie pamiętam sa to 3 litery.
Po 1 żeby był xenon musi być soczekwa , spryski , gładkie szkła ..( to sie da zrobić jeszcze) oraz samo pozomujące się lampy.. czego nie wiele samochodów które mają xenon ma....


Swoją drogą jeśli zatrzymają was nie na drodze głównej.. tylko np. na uliczce osiedlowej.. to mogą wam ch*** zrobić.. :].. za nieznajomość prawa się płaci.

Zresztą z tego co wyczytałem na początku to temat nie dotyczył tej dyskusji.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 25, 2010 17:00 przez KaczorekPSW, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Post autor: shift » ndz kwie 25, 2010 20:24

jezu czy każdy temat o żółtym oświetleniu musi schodzić na gadki prawne, legalne czy nie? Mało co jest w tuningu legalne, a temat dotyczył prostej kwestii, czyli jak krok po kroku zrobić żółty halogen w lampah H1+H1!



Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Post autor: PRUSAK » ndz kwie 25, 2010 21:13

KaczorekPSW pisze:Po 1 żeby był xenon musi być soczekwa , spryski , gładkie szkła ..( to sie da zrobić jeszcze) oraz samo pozomujące się lampy.. czego nie wiele samochodów które mają xenon ma....
podaj mi art. w kd ze sa takie wymogi a np: Laguna czy citroen C5 ma xenon i żadnych innych urządzeń ??? wiem bo jestem tym mało szanowanym policjantem który tez jest po waszej stronie... i robie różne rzeczy ..


zreszta shift, ma racje to nie miejsce do tego typu gadek...



Awatar użytkownika
Kri$
Forum Master
Forum Master
Posty: 1112
Rejestracja: śr paź 31, 2007 15:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Kri$ » ndz kwie 25, 2010 22:10

PRUSAK pisze:2 o rejestracji w KD opisane jest tylko o rejestracji tylnej o jej umieszczeniu i podświetleniu o przedniej nie ma nic wiec nie rozumiem jak można dostać mandat za rejestracje umieszczona na podszybiu...
To nie jest rownoznaczne z mozliwoscia wozenia na podszybiu.
Tylna rejestracja ma znajdowac sie w konkretnym polozeniu z tylu auta wzgledem osi samochodu.
Przednia rejestracja natomiast moze byc i w bagazniku O ILE homologacja dla danego pojazdu przewiduje dokladnie taka lokalizacje (a nie sadze zeby ktoremuus producentowi zostala przyznana homologacja na pojazdy z przednia rejestracja w bagazniku).
Jesli uzyskasz homologacje dla swojego konkretnego auta z tablica za szyba, to mozesz tam miec tablice :) W przeciwnym razie pozostaje Ci przedni zderzak :)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » pn kwie 26, 2010 09:09

PRUSAK pisze:
KaczorekPSW pisze:Po 1 żeby był xenon musi być soczekwa , spryski , gładkie szkła ..( to sie da zrobić jeszcze) oraz samo pozomujące się lampy.. czego nie wiele samochodów które mają xenon ma....
podaj mi art. w kd ze sa takie wymogi a np: Laguna czy citroen C5 ma xenon i żadnych innych urządzeń ??? wiem bo jestem tym mało szanowanym policjantem który tez jest po waszej stronie... i robie różne rzeczy ..
http://forum.vw-passat.pl/archive/index ... 15742.html - poczytaj...
PRUSAK pisze:wiem bo jestem tym mało szanowanym policjantem który tez jest po waszej stronie... i robie różne rzeczy ..
To dobrze..:D.. tzn. w sensie ze jestes po anszejs tronie :D



webster__
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: pn sie 04, 2008 17:40
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Post autor: webster__ » wt maja 18, 2010 18:37

a ja dalej nie wiem jak to wykonac
akurat mam rozklejone lampy folia lezy lampy zadymione :crazy:


moje mk3 AAZ+ -120 na rsl
viewtopic.php?p=4030824#4030824" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości