Ramki na zegary JOM/DECTANE

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Ramki na zegary JOM/DECTANE

Post autor: Xabingo » pt kwie 02, 2010 14:44

Witam!
Można kupić ramki które się wkleja, są też ramki DIDO, które mocuje się poprzez zakrzywienie rantu od tyłu. Takie sobie kupiłem i próbowałem ten rant zakrzywić śrubokrętem - brzydko to wyszło i ramka nadaje się do wyrzucenia. Teraz pomyślałem - po co kupować drugi raz DIDO, jak są ramki firmy JOM / DECTANE które montuje się na wcisk.
I tu moje pytanie - może ktoś z Was ma takie ramki i może coś o nich powiedzieć, interesuje mnie z czego są wykonane - z plastiku, czy z aluminium? Następna sprawa to montaż - jak się je montuje? Wystarczy je włożyć w odpowiednie miejsca i tyle? To jak się to będzie trzymało?

[ Dodano: 02 Kwi 2010 14:46 ]
A tu właśnie te ramki JOM które chce kupić teraz, wyglądają tak ładnie jak te od DIDO:

http://allegro.pl/item978789280_wpinane ... ml#gallery


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

ghost2255
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: czw cze 01, 2006 22:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ghost2255 » pt kwie 02, 2010 14:49

Mam ramki JOM, co prawda w BORZE, ale pewnie zasada jest ta sama. Teoretycznie powinny przypasować na wcisk, ja dokleiłem taśmą dwustronną a i tak nie trzymały się na miejscu. Dopiero delikatne poprawienie "kropelką" utrzymuje je na miejscu i dobrze wyglądają.
A zrobione są z "chromowanego" plastiku.


up! 60KM ASG

Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Ramki na zegary JOM/DECTANE

Post autor: VWiater » sob lis 29, 2014 13:27

Lepsze JOM czy DECTANE? bo na ale sa i takie i takie a te dectane drozsze


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Ramki na zegary JOM/DECTANE

Post autor: maciek805 » sob gru 06, 2014 23:31

a jest takie cos jak ramki na nadmuchy ?



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Ramki na zegary JOM/DECTANE

Post autor: VWiater » pn gru 08, 2014 17:35

raczej folia predzej. co do ramek to zamowilem jom, otrzymalem fkdesign takze nie ma co przeplacac na allegro bo i tak nie wiadomo co przysla


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości