Podswietlenie wnetrza przez otworzenie samochodu

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Podswietlenie wnetrza przez otworzenie samochodu

Post autor: Baran. » sob lut 20, 2010 10:35

Drodzy forumowicze zastanawia mnie jedna rzecz czy da się zrobić tak jak w nowych samochodach jest gdy się otwiera samochód z pilota to zapala się światło i gdy się zgasi auto to tez się zapala. Zastanawia mnie czy da się coś takiego zrobić w starszych samochodach lub czy ktoś już robił takie coś i jak to by można było zrobić.


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » sob lut 20, 2010 10:53

Dokupić alarm, wtedy jest taka możliwość, jak robiłem sobie centralny to też tak chciałem zrobić, że jak otwieram z pilota auto to zapalają się światła, jak otworzę drzwi to gasną, elektryk powiedział że da się zrobić, ale najpierw muszę konkretny alarm zakupić z jakimiś tam funkcjami, nie pamiętam teraz modelu jaki mi powiedział.

[ Dodano: 20 Lut 2010 09:54 ]
kurcze dopiero doczytałem, że tobie chodzi o światło we wnętrzu, ja miałem na myśli światła zewnętrzne :helm:



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » sob lut 20, 2010 11:41

Nie no w środku chodziło mi, fajna sprawa jest takie coś mieć, moim zdaniem przydatne to jest


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » sob lut 20, 2010 14:59

Baran12 pisze:Nie no w środku chodziło mi, fajna sprawa jest takie coś mieć, moim zdaniem przydatne to jest
Wiesz co właśnie kumpel ma mk3 ale z 96 roku i jak wyłączy alarm to mu się zapala światełko w aucie, tylko diabli wiedza co tam siedzi za alarm bo już z nim go kupił a on nie należy do osób ryjących po aucie :P


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jablonski89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 27, 2008 14:30
Lokalizacja: Konstantynów łódzki
Kontakt:

Post autor: jablonski89 » sob lut 20, 2010 22:10

ja tak mam i sam to zrobilem. wystarczy zwykly przekaźnik i alarm. prekaznik ma za zadanie laczyc krancowke. tak jakby ktos otworzyl drzwi. wzbudzany sygnalem otwarcia drzwiz centralki alarmu. mam tez funkcje ze jak odpale to zamykaja mi sie zamki. jak wylacze kluczyk to zamki sie otwieraja i swiatlo automatycznie sie zapala


VAG-COM oraz Poski VAG; sluze pomoca

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » sob lut 20, 2010 22:18

Baran12 pisze:czy da się coś takiego zrobić w starszych samochodach
W starszych też to było :-)
Ojczulek ma Passata B4 z 1995r. i po otworzeniu z pilota zapala się oświetlenie wnętrza (zarówno lampka z przodu jak i lampki z tyłu).
Być może jest to zależne od posiadania modułu komfortu, a z tego co się orientuję to jak w MK3 masz ori elektryczne szyby to i masz moduł komfortu, więc powinieneś mieć takie oświetlenie.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » ndz lut 21, 2010 09:51

no szyb nie mam w elektryce ale sa w planie i mam jakis tam alarm byl juz z samochodem wydaje mi sie ze przydatne takie cos jest. jablonski89, moglbys cos bardziej powiedziec co i jak bo z elektryki to bialy jestem


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości