[MK5] refletkory przednie dayline sonar

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

pagong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 11, 2009 01:14
Lokalizacja: Białystok

[MK5] refletkory przednie dayline sonar

Post autor: pagong » pn lut 08, 2010 14:06

mam pytanie moze ktos bedzie umial mi pomoc chodzi o lampe dayline cos w tym stylu jak ponizej

Obrazek

z tego co czytalem taka lampa musi miec homologacje e i oznakowanie rl lub drl czyli ze moga byc stosowane jako lampy jazdy dziennej i w przypadku e11 wazne sa te strzelki i w zwiazku z tym mam pytanie odnosnie zdjecia ponizej jak to wyglada od strony prawnej bo na kloszu widac oznakowanie e11 i strzalki w lewo to znaczy ze do ruchu prawostronnego jest lampa czy do lewostronnego i nie widac oznakowania rl czyli policja moglabys sie przyczepic do tych lamp w czasie kontroli? co jesli lacznie z ta dioda swiecia sie swiatla mijania z ringami wtedy od strony przepisow ruchu drogowego bedziesz wszystko ok? prosze o wypowiedz osob ktore sa bardziej w tym temacie ode mnie gdyz chce zakupic ta lampe co dalem ponizej foty ale nie wiem czy nie bede mial przez nia problemow


Obrazek

Obrazek



Gingers

Post autor: Gingers » pn lut 08, 2010 16:51

pagong pisze:co jesli lacznie z ta dioda swiecia sie swiatla mijania z ringami wtedy od strony przepisow ruchu drogowego bedziesz wszystko ok?
wg. przepisow swiatla mijania nie moga byc wlaczone razem ze swiatlami do jazdy dziennej



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » pn lut 08, 2010 17:11

...ale te diody to nie światła dzienne, a światła pozycyjne. Więc można jeździć na tych lampach, mając włączone i diody i mijania, ale nie wolno ani jednego ani drugiego wyłączać (chyba że zostawiać diody na postoju jako światła pozycyjne lub postojowe)


Swoją drogą to te lampy są cholernie brzydkie, i czarny bixenon skrętny bije je na głowe ;)



pagong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 11, 2009 01:14
Lokalizacja: Białystok

Post autor: pagong » pn lut 08, 2010 17:15

Shmatan pisze:...ale te diody to nie światła dzienne, a światła pozycyjne. Więc można jeździć na tych lampach, mając włączone i diody i mijania, ale nie wolno ani jednego ani drugiego wyłączać (chyba że zostawiać diody na postoju jako światła pozycyjne lub postojowe)


Swoją drogą to te lampy są cholernie brzydkie, i czarny bixenon skrętny bije je na głowe ;)
shmatan jestes pewien ze jest dokladnie tak ze lampy mijania i pzoycyjne i wszystko gra?:) mi sie podobaja te lampy tzn te na gorze samej mi sie nie pdoboaja ale te na dole tak chcialem tylko wiedziec jak wyglada kwestia z przepisami:)



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » pn lut 08, 2010 17:22

pagong, moim zdaniem te na dole też straszne :P

w większości chińskich a'la audi paski ledowe robią za pozycje - jeżeli nie ma innej żarówki pozycyjnej, to zapewne są to one



pagong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 11, 2009 01:14
Lokalizacja: Białystok

Post autor: pagong » pn lut 08, 2010 17:53

Shmatan pisze:pagong, moim zdaniem te na dole też straszne :P

w większości chińskich a'la audi paski ledowe robią za pozycje - jeżeli nie ma innej żarówki pozycyjnej, to zapewne są to one
niby tak ale w kazdej tego typu lampie tak jest wlasnie gdyz tylko orignalne refletkory jak teraz montuja np w audi maja inaczej tak to juz jest patrzylem lampy in pro ci nie robia dayline patrzylem depo - nie poddbaly mi sie i w koncu trafilem na sonar ktory rowniez jest w katalgou na stronie niemeickiej firmy tuningowej dectane i moj wybor prawdopdoobnie bedzie taki ze kupie ta lampe chodzilo mi po prostu o kwestie prawne hehe



Tomek77-89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: wt lip 01, 2008 21:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Tomek77-89 » pn lut 08, 2010 21:07

pagong, Nie polecam lamp z tej firmy. Może i wyglądają ale jak zaparują nie są już tak fajne :grrr: Daję pół roku że na nich pojeździsz, potem wrócisz do oryginału :bigok:



pagong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 11, 2009 01:14
Lokalizacja: Białystok

Post autor: pagong » pn lut 08, 2010 22:35

Tomek77-89 pisze:pagong, Nie polecam lamp z tej firmy. Może i wyglądają ale jak zaparują nie są już tak fajne :grrr: Daję pół roku że na nich pojeździsz, potem wrócisz do oryginału :bigok:
slyszlaem ze w ostatnim czasie ta firma znacznie sie poprawila poza tym wspolpracuje z dectane niemieckim i stad tez w ofercie dectane pod swoja flaga firmowa na stronie owej firmy sa te lampy przedstawiane tak samo inne wyroby sonara. jedyne co mnie martw to to zeby nie parowaly choc i temu da sie zaradzic i pdoobno jest ok gadalem z kilkoma osobami ktore maja lampy owej firmy z ledami i byly zadowolone ze nic sie nie dzieje zlego... a poza tym 500zl za oba reflektory to nie majatek zwazajac ze na allegro najtaniej zaczyna sie od ponad 800zl a na ebayu od 270 do 350 euro za komplet...



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt lut 09, 2010 00:31

slyszlaem ze w ostatnim czasie ta firma znacznie sie poprawila poza tym wspolpracuje z dectane niemieckim i stad tez w ofercie dectane pod swoja flaga firmowa na stronie owej firmy sa te lampy przedstawiane tak samo inne wyroby sonara.
przeciez od zawsz sonar byl sprzedawany jako podprodukt dectane i to caly czas to samo...

a te ledy to sa pozycje a nie jezdy dziennej tylko nazwa lamp tak sugeruje bo se tak wymyslili...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » wt lut 09, 2010 00:42

Generalnie ani razu nie widziałem samochodu, który miałby lampy w stylu "DayLine" i wyglądałoby to ładnie ..... Jedynie seria jak w Audi coś znaczy. Ale kopiowanie Audi A6 w Golfie V to niedobór smaku właściciela samochodu.


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

Post autor: Tomek gd » wt lut 09, 2010 19:53

chcesz wydac na to kase? :panna: :rotfl: to doloz i kup cos naprawde dobrego

http://allegro.pl/item901047734_bixenon ... olf_v.html

:bajer:



pagong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 11, 2009 01:14
Lokalizacja: Białystok

Post autor: pagong » śr lut 10, 2010 12:57

Tomek gd pisze:chcesz wydac na to kase? :panna: :rotfl: to doloz i kup cos naprawde dobrego

http://allegro.pl/item901047734_bixenon ... olf_v.html

:bajer:
nie chce ksenonow kupowac:)



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » śr lut 10, 2010 13:29

pagong, a to czemu? bo wyglądają lepiej, świecą lepiej, nie parują, są lepiej wykonane :P?



pagong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 11, 2009 01:14
Lokalizacja: Białystok

Post autor: pagong » śr lut 10, 2010 21:13

Shmatan pisze:pagong, a to czemu? bo wyglądają lepiej, świecą lepiej, nie parują, są lepiej wykonane :P?
po prsotu za duzo bym musial przerobek robic w aucie musialbym tez listwy pod spryskiwacze zrobic i instalacje spryskiwaczy lamp poprowadzic chce zmienic te orginalne lampy ktore mam ( gdyz jeden reflektor mi w srodku pekl )ale nie na ksenon. teraz zastanawiam sie nad FK automotive wersja black z ringami oto jak wygladaja

link do aukcji

te lampy uwazam ze ladnie by wygladaly



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości