Gałka A3 s line do mk IV ??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Gałka A3 s line do mk IV ??

Post autor: kenzy17 » sob sty 02, 2010 22:36

Przymierzam się do kupna owej gałeczki z mieszkiem :hmm: do czwÓreczki :grin: .Bo stara jest bardzo zniszczona nie wspominając o mieszku [ co mnie drażni ] wykonanie tych elementów to niemicki shit :grrr: Są jakieś problemy z zamontowaniem tej gałki ?? trzeba coś kombinować ?? mieszek bedędzie pasował ?? z góry wielkie dzięki za odp :bigok:

Obrazek

Obrazek


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » ndz sty 03, 2010 09:53

montowałem ostatnio tą gałkę u siebie i mieszek nie pasuje, trzeba rozdzielić mieszek od gałki i z dwóch złożyć jeden lewarek tzn. mieszek od Audi zastąpić golfowskim :helm:
Ostatnio zmieniony ndz sty 03, 2010 09:55 przez szczep, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » pn sty 04, 2010 16:02

Wielkie dzięki za odp :grin: gałeczka została już zamówiona :bajer: teraz tylko pozostaje czekać na paczuszkę i oczywiście zamontowanie :bigok:
Ostatnio zmieniony czw sty 07, 2010 22:18 przez kenzy17, łącznie zmieniany 2 razy.


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości