zegary z mk3 do mk2 problem

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
wojtekwwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 19:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zegary z mk3 do mk2 problem

Post autor: wojtekwwa » czw gru 31, 2009 19:10

Witam.
chciałem zmienić zegary w moim mk2 na te z mk3 kupiłem tak owe ale po podłączeniu polowa nie działa to znaczy obrotomierz nawet nie drgnie z kąt rolek zegarek, temperatura wody, ciśnienie oleju, kierunki się przycinają w przekaźniku ale to nie problem wystarczy tylko żaróweczkę wykręcić i jeszcze jedno licznik kilometrów zaświeca się od razu i mogę go przestawiać a po przekręceniu stacyjki wszystko gaśnie licznik vdo electronic 1h6 919 033 e jak czytałem no forum miało posuwać ale coś jest nie tak jak ktoś by wiedział co to może być walnięte zegary czy musze kostke przerobic i jak to za porade bym byl wdzieczny
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw gru 31, 2009 19:43 przez wojtekwwa, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
paffciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: pn sie 24, 2009 04:31
Lokalizacja: TSK, Bliżyn
Kontakt:

Post autor: paffciu » ndz sty 03, 2010 02:20

z tego co wiem to obrotek ci nie będzie hulał bo w 3 sygnał idzie z impulsatora umieszczonego w skrzyni biegów, natomiast w 2 idzie z alternatora. poszukaj coś o swapiel icznika w wyszukiwarce na pewno jest :grin:


Thanks from the mountains;-)
Obrazek
Mój Golf: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=462252

Awatar użytkownika
wojtekwwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 19:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: wojtekwwa » ndz sty 03, 2010 21:37

pawcio1989999,
właśnie szukałem i nie mogę znaleźć



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości