Lampy przednie Jetta2 - jakie kupić?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Lampy przednie Jetta2 - jakie kupić?

Post autor: D1_PITER » śr gru 02, 2009 14:46

Witam

Mam sfatygowane lampy hella, sfatygowałem je sam - zniszczyłem lustra :crazy: Świecą słabo ale bardzo dobrze, światło jest tam gdzie powinno. Co firma to firma. Teraz mam pytanie czy ktoś kupował tanie zamienniki z allegro:

PRZYKLADOWA AUKCJA

Za nowymi przemawia do mnie to, że wszystkie regulacje, mocowania żarówek, będą dobrze działać, ale nie wiadomo jak to będzie świecić. Za używanymi to to, że napewno będzie dobrze świecić ale już niedlugo może np odpadać lustro, często mają połamane uchwyty i regulacje nie działają..

Chciałbym poznać jakieś opinie o tych nowych. Czy lepiej kupić nowe zamienniki, czy dwudziestoletnią firmową lampę. Sam nie wiem co lepsze. Najlepiej niech się wypowiedzą Ci co kupili podobne lampy :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr gru 02, 2009 14:51 przez D1_PITER, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Arn_Old
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 22:06
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Arn_Old » pt gru 04, 2009 12:40

zakładałem nowe lampy nie pamiętam jakiej były firmy ale jeden reflektor kosztował 75 PLN masz racje że regulacje muszą być najlepiej nowe bo jak sobie ustawisz później takie lampy to będą ładnie oświetlać to co powinno byc widoczne. co do minusów to musiałem zasilikonować klosz wkoło bo miał ubogą warstwę kleju. do tego dałem nowe dobre żarówki i świeciły aż miło. po dwóch latach nic się z nimi nie działo odbłyśniki ok szkła czyste. spasowanie też ok, elegancko pasowały. a teraz mam klary (bo zmieniłem front na golfa z pojedynczą lampą) i słabo :grrr: niecały rok i odbłyśniki już mają plamy takie czarne


VW GOLF II “Quadratisch. Praktisch. Gut.”

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: D1_PITER » pt gru 04, 2009 12:52

Arn_Old, a nie masz porównania np do lampy firmy hella? Bo interesuje mnie jak świecą takie lampy, tzn gdzie świecą. Super by było takie zdjęcie przy ścianie.


Obrazek

Awatar użytkownika
Arn_Old
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 22:06
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Arn_Old » pt gru 04, 2009 12:57

D1_PITER, przed tymi zamiennikami miałem hella było ok, ale połamały się zaczepy po delikatnej stłuczce i trzeba było wimenić. dobry zamiennik jak dobrze ustawisz będzie elegancko świecił. zaraz wrzucę Ci fotkę jak wyglądał na zamiennikach

[ Dodano: 04 Gru 2009 12:06 ]
Obrazek

tu na ori hella

Obrazek

tu na zamiennikach
Obrazek

jest lekko skrzywiony pas przedni ale lampa jest ustawiona dobrze
Ostatnio zmieniony pt gru 04, 2009 13:07 przez Arn_Old, łącznie zmieniany 1 raz.


VW GOLF II “Quadratisch. Praktisch. Gut.”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości