klamki wewnetrzne

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
wrobel01
Gulf owner
Gulf owner
Posty: 337
Rejestracja: pn paź 26, 2009 21:25
Lokalizacja: GSP/GTC

klamki wewnetrzne

Post autor: wrobel01 » wt lis 17, 2009 23:38

Potrzebuje pomocy,
Zakupilem klamki chromowane i myslalem,ze z wymiana nie bedzie problemu.
Po zdjeciu boczkow z drzwi strzelilem zonka.Chcialem zdjac stare klamki ale nie moge ani ich podwazyc ani w jaki inny mi znany sposob ich wyjac.Obramowania zdjac nie moge bo nie ma ani srub ani zatrzaskow.Czy jedyna mozliwoscia jest rozkrecenie calego zamka ,zeby zdjac drut ktory jest odpowiedzialny za otwieranie drzwi i wtedy klamka bedzie "luzniejsza" czy jest jakis inny sposob?



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt lis 17, 2009 23:45

A w MK2 klamka nie jest przypadkiem na wcisk na takich zatrzaskach?
Znaczy się po zdjęciu boczka musisz całą obudowę klamki przesunąć trochę do przodu i zatrzaski powinny wyjść z blachy drzwi. Wtedy możesz bez problemu odczepić pręt idący do zamka i wyjąć klamkę z obudowy.

Na fotce zaznaczyłem Ci o które zatrzaski mi chodzi.
Jak widzisz są one wsuwane na blachę drzwi, więc tak jak napisałem, spróbuj przesunąć całą obudowę do przodu.

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lis 17, 2009 23:49 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
ReV
Grupa Małopolska
Posty: 86
Rejestracja: sob cze 02, 2007 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ReV » wt lis 17, 2009 23:46

klamki wewnętrzne się po prostu ściąga, chwytasz całą klamkę i pchasz w stronę zawiasów, do wewnątrz drzwi, pomiędzy plastikiem jest taka foliowa uszczelka i dlatego ciężko to ściągnąć, popróbuj na pewno zejdzie, nic nie musisz rozkręcać


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=191976&postdays=0&postorder=asc&start=0][img]http://images32.fotosik.pl/410/2bb90c175a9e74ab.gif[/img][/url]

Majówka 2009
Nysa 2010

Awatar użytkownika
wrobel01
Gulf owner
Gulf owner
Posty: 337
Rejestracja: pn paź 26, 2009 21:25
Lokalizacja: GSP/GTC

Post autor: wrobel01 » pt sty 15, 2010 11:29

Dzieki bardzo - dalem "+" Wam za pomoc ;)
Z klamka dalem rade ale byl inny nieco problem poniewaz okazalo sie,ze sprzedawca wyslal mi niechcacy klamki od golfa 4.Ale wszystko wyjasnione i chromowane juz sa zalozone :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości