Jakie lampy do przodu ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Marcinix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 16:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Marcinix » ndz wrz 20, 2009 20:11

witam ja tez bym chcial sie spytac jakie lampy do przodu do golfa 3 srebrnego ????



Awatar użytkownika
Marcin_ko7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob paź 27, 2007 21:09
Lokalizacja: DSR

Post autor: Marcin_ko7 » ndz wrz 20, 2009 20:16

carrion, miałem takie in pro tylko ze srebne... Wydaje mi sie ze klosz jest ze szkła...


Był :( VOLF
Jest :) BOLF

Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » ndz wrz 20, 2009 20:16

Marcinix pisze:witam ja tez bym chcial sie spytac jakie lampy do przodu do golfa 3 srebrnego ????
Srebrny powiadasz...Ja bym zrobił tak: założył czarny grill i jakieś czarne lampki do tego. Fajnie by to wyglądało na pewno.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » ndz wrz 20, 2009 21:43

Klosz jest szklany. Srebrnych Hella nie polecam bo widziałem sporo ze złuszczonym odbłyśnikiem.



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » ndz wrz 20, 2009 21:47

Nie no, jakbym juz brał, to raczej te, co Ty masz rydzu, czyli IN.PRO. Na białasie świetnie się prezentują, więc zakładam, że na moim czarnulku też byłoby nieźle...Gdyby tylko projektory nie były takie fajne...

[ Dodano: 20 Wrz 2009 21:49 ]
rydzu, możesz mi jeszcze powiedzieć, jak ze świeceniem. Tak z grubsza sie dowiadywałem i wiem, że jakość świecenia jest bardzo dobra. Prawda li to?



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » ndz wrz 20, 2009 22:56

Projektory świeciły mi bardzo dobrze, ale ja miałem Hella. Co do TYC to zastanawiające jest bardzo szybie montowanie xenonów przez posiadaczy tej firmy (ale to już zupełnie inna historia)

Co do tych In.Pro które posiadam, to tylko subiektywne odczucia bo nie bardzo jest jak to porównać czy ocenić. Moim zdaniem jak na lampy bez soczewki świecą bardzo dobrze, odrobinę gorzej od projektorów, ale powód jest wiadomy - soczewka.

Do tego prawidłowe ustawienie i można cieszyć się oświetloną drogą nawet na żarówkach które są w lampach w standardzie (bo ja leń dalej ich nie zmieniłem)

Jeśli uda się zrobić lampy na które czekam, to swoje z białasa będę sprzedawał, no chyba że sam białas się wcześniej sprzeda to będzie do sprzedania fajny customowy zestaw lampionów.



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » pn wrz 21, 2009 15:42

rydzu pisze:Srebrnych Hella nie polecam bo widziałem sporo ze złuszczonym odbłyśnikiem.
Ale nie polecasz konkretnie srebrnych? Bo myślę poważnie nad tymi, które Ty masz oraz tymi:
http://moto.allegro.pl/item747847590_hi ... _look.html
Jakieś doświadczenia ktoś ma z tymi lampami?



sslawek25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 17:29
Lokalizacja: Cedry Wielkie

Post autor: sslawek25 » pn wrz 21, 2009 20:41

jak na czarno go robisz to tylko ciemne lampy a najlepiej projektory:)



Rossi_PL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: wt maja 27, 2008 17:26
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

Post autor: Rossi_PL » pn wrz 21, 2009 20:43

Majac na uwadze tylko i wylacznie odczucia odnosnie jakosci swiecenia, mozna to tak podsumowac? :
1. Hella projector - cena nowki kosmos, uzywki, jak to uzywki;)
2. Tyc Projector (black)
3. Hella G4 look (black)
4. InPro G4 look (black)

Tez mnie gnebi ten temat :grin:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn wrz 21, 2009 20:59

carrion pisze:Ale nie polecasz konkretnie srebrnych? Bo myślę poważnie nad tymi, które Ty masz oraz tymi:
http://moto.allegro.pl/it...olf_4_look.html
Jakieś doświadczenia ktoś ma z tymi lampami?
Srebrnych nie polecam bo się łuszczą, czarnych...popatrz na dolne małe światełko i będziesz wiedział jaka jest różnica pomiędzy Hella a In.Pro.
Hella ma pozycyjne na górze, a na dole nic nie ma i nic tam nie dasz. In.Pro ma pozycyjne na górze i pod spodem odbłyśnik i klosz, wystarczy zrobić otwór z tyłu i dać żarówkę i masz pozycyjne i kierunki... żeby osiągnąć taki efekt w Hella musisz sporo więcej kombinować.


Dla mnie ranking jest taki:
1. Projektor Hella (nowy czy używka nie ma znaczenia - używki doprowadziłem do stanu cycek)
2. In.Pro mk4 Look Black
3. i długo długo nic.



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Post autor: yank » wt wrz 22, 2009 20:51

Rydzu aproppo tych twoich lamp to pamiętaj o mnie... drzewa rosną więc jak coś daj znać jesli chciałyby "one" zmienić właściciela :bajer: :bigok:

[ Dodano: 22 Wrz 2009 20:52 ]
Rydzu aproppo tych twoich lamp to pamiętaj o mnie... drzewa rosną więc jak coś daj znać jesli chciałyby "one" zmienić właściciela :bajer: :bigok:



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » śr wrz 23, 2009 21:58

Nabyłem projectory TYC. Są zaskakująco świetnie zrobione. Szerszy wywód na ich temat znajduje się u mnie. Link w podpisie :grin:
Ogólnie bomba!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości