Montaż świateł przeciwmgielnych TDI

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt wrz 08, 2009 13:43

adpap pisze:druga opcja byl montaz w lampy ale IMHO to za wysoko i halogen nie spelni swojej roli we mgle
Z tym się nie zgodzę :-) Przy zwykłych lampach miałem halogeny w lampach i oprócz funkcji doświetlania poboczy w ciemniejszych momentach we mgle bardzo dobrze spełniały swoją funkcję :-)
I szczerze mówiąc to te w lampach lepiej świeciły niż te Hellenki w kratkach zderzaka :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » śr wrz 09, 2009 07:17

Kamel pisze:ale normalne halogeny mają kawal dupy z tyłu..
te sa malutkie ... lampka w kratce ma ok. 5 cm grubosci ... dlatego dziwilem sie dlaczego wszyscy tak mowia ze do TDI nie da rady ....
najlepsze jest to ze opakowaniu od nich z tylu byly rysunki .... TDI , GTI ... cos tam jeszcze takie pokreslone emblematy :) ze nieby nie da rady


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
adpap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Sztum

Post autor: adpap » śr wrz 09, 2009 08:34

bo konstrukcja jest inna - swiatla do jazdy dziennej nie maja soczewki i dlatego nie sa tak glebokie...

dlatego ja tez do siebie szukalem halogenow z odblyskiem a nie na soczewce...



DariuszK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pt maja 16, 2008 18:51
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: DariuszK » czw wrz 17, 2009 16:17

ja dokladalem do swojego w lapmy oryginalne, kupilem uzywki na allegroszu, przelacznik oryginalny, instalacja w moim modelu juz byla(od wnetrza to lamp poprowadzona), jedyne co zmienilem to wiazki w lampach bo brakowalo jednego przewodu, i doprowadzilem kabelek do przelacznika bo tez byl brak. na pewno lepszy efekt niz te ciete kratki, bez urazy ale nie podoba mi sie :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości