Listwy ozdobne wnetrza

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » wt wrz 08, 2009 21:43

Spoko Maximus-83 coś wrzucę ale uprzedzam że telefonem na szybko robione... narazie tyle jest ale dzisiaj się wziąłem za rączki drzwi i na tym chyba koniec bo najłatwiej jest przedobrzyć... Poza środkiem konsoli jescze obudowę stacyjki polakierowałem. Wygląda mega dobrze... jeszcze myślę o panelach nawiewu (poza przyciskami i kratkami) ale jeszcze nie wiem bo chciałbym uniknąć przerostu formy nad treścią...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
sorry was za jakość zdjęć ale obiecuję się poprawić :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

SzymonMKIV
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: śr mar 04, 2009 23:40
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: SzymonMKIV » śr wrz 09, 2009 17:02

czy ta folia będzie sie nadawać?
http://motoallegro.pl/item728903694_fol ... od_3m.html
chcialbym okleic tym wokol radia climatronicka na rączkach od drzwi na pokrywie od zapalniczki na pokrywie od wyjscia na komputer i na około gałki zmiany biegów :bigok: myslicie ze bedzie to wyglądac jakoś sensownie?



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » śr wrz 09, 2009 22:45

Może i sensownie ale trudne do wykonania. Uwierz mi tylko w opisach aukcji wydaje się to proste jak konstrukcja młotka a w rzeczywistości jest to trochę trudniejsze żeby bylo miodzio. Co do tej folii to kupiłem jakiś czas temu w Norauto folię na papierze kodaka, bardzo przyzwoitą do złudzenia przypominającą carbon, folia od spodu jest taka metaliczna, bardzo mocna i mocny klej... I dużo taniej niż w tej aukcji.


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości