[mk1] fotele i kanapa z alfy romeo

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Rytlo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw gru 21, 2006 22:57
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

[mk1] fotele i kanapa z alfy romeo

Post autor: Rytlo » sob lip 04, 2009 09:09

Chcialem sie dowiedziec czy ktos robil cos takiego, ew. ma jakies fotki? Bo jak wiadomo tapicerka w alfie wyglada 'prawie' jak w ferrari:) podobaja mi sie wzory, szwy, kolory skor i zastanawialem sie z ktorej alfy pasowala by kanapa, z fotelami to bez problemu. Mysle ze najprawdopodobnie z 147, 145 albo gtv?


Out Of Space

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » pn lip 13, 2009 17:20

Z Alfy nie ma sensu kupować, lepiej kup sobie fotele kubełkowe uniwersalne i masz fotele prawie jak od Ferrari.


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Awatar użytkownika
kraja87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 18:00
Lokalizacja: Olecko
Kontakt:

Post autor: kraja87 » pn lip 13, 2009 19:09

czemu nie ma sensu? moim zdaniem warto :D do tego zrobić boczki w takiej samej skórce i jest kozak :D

Rytlo, z przednimi fotelami nie będziesz miał problemu- wystarczy przespawać szyny ;) Gorzej z tylną kanapą. Najważniejsze żeby miała taką samą szerokość, bo mocowania zawsze można wyrzeźbić :)


Golf sprzedany, ale w planie powrót do VW :) Chwilowo Mondeo kombi w dieselku :)

cementowy_jas

Post autor: cementowy_jas » pn lip 13, 2009 19:15

dla mnie taki przeszczep jest chory. Fotele z Alfy, bo prawie jak w ferrari, do tego deska z BMW, bo fajnie wygięta konsola w stronę kierowcy, kierownica z Łopla i jeszcze może zderzaki od Trabanta.
Kurde ludzie to jest Golf i niech Golfem pozostanie, a nie jakieś wynalazki tworzycie.



JOHNNY*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn lis 24, 2008 22:03
Lokalizacja: wo

Post autor: JOHNNY* » pn lip 13, 2009 23:10

cementowy_jas pisze:dla mnie taki przeszczep jest chory. Fotele z Alfy, bo prawie jak w ferrari, do tego deska z BMW, bo fajnie wygięta konsola w stronę kierowcy, kierownica z Łopla i jeszcze może zderzaki od Trabanta.
Kurde ludzie to jest Golf i niech Golfem pozostanie, a nie jakieś wynalazki tworzycie.
popieram w stu procentach :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
Wałek
spamer forumowy
spamer forumowy
Posty: 274
Rejestracja: pt mar 14, 2008 22:23
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Post autor: Wałek » wt lip 14, 2009 20:29

cementowy_jas pisze:dla mnie taki przeszczep jest chory. Fotele z Alfy, bo prawie jak w ferrari, do tego deska z BMW, bo fajnie wygięta konsola w stronę kierowcy, kierownica z Łopla i jeszcze może zderzaki od Trabanta.
Kurde ludzie to jest Golf i niech Golfem pozostanie, a nie jakieś wynalazki tworzycie.
popieram równiez i to jeszcze w MK1 chcesz rzeźbic, kolego zastanów się lub odsprzedaj mi MK1, a kup se Alfe, jeśli zobacze Cię w takim poprzerabianym MK1 na zlocie napewno reki ci nie podam
i to jescze z wawy piszesz wstyd


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=58976cc3ee823f76][img]http://images40.fotosik.pl/163/58976cc3ee823f76m.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Rytlo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw gru 21, 2006 22:57
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: Rytlo » wt lip 14, 2009 22:38

Wałek pisze:jeśli zobacze Cię w takim poprzerabianym MK1 na zlocie napewno reki ci nie podam
kolego ja moge to samo powiedziec o twoich szpachlowanych rowkach na listwy i nakladkami polaczonymi z blotnikami. Sam doskonale wiesz jak jest latwo dostac graty do tego auta w dobrym stanie. Szukam alternatywy i zastanawiam sie nad fotelami z alfy, zamiast szydzic to zaproponuj inna opcje ktora twoim zdaniem bedzie pasowala.
cementowy_jas pisze:do tego deska z BMW, bo fajnie wygięta konsola w stronę kierowcy, kierownica z Łopla i jeszcze może zderzaki od Trabanta
o tym nic nie wspominalem

generalnie szukam foteli ktore beda pasowaly i beda wygladaly estetycznie i z tego powodu pytam o fotki ze srodkiem alfy bo najpierw chce zobaczyc jak to wyglada. jestem tez otwarty na propozycje
moze sie myle ale wydaje mi sie ze fotele z alfy to zaden kosmos: Obrazek
podobaja mi sie tez z porsche, jest kilka sztuk na allegro w tej chwili ale z porsche to bede szukal za kilka lat do garbusa:) Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lip 14, 2009 22:51 przez Rytlo, łącznie zmieniany 1 raz.


Out Of Space

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » śr lip 15, 2009 16:33

Rytlo, posłuchaj - nie zakładaj z Alfy bo będzie to wyglądało jak kupa.
Np. na Allegro są do sprzedania uniwersalne fotele kubełkowe, które dużo lepiej się prezentują od tych Alfowskich.


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Awatar użytkownika
kraja87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 18:00
Lokalizacja: Olecko
Kontakt:

Post autor: kraja87 » śr lip 15, 2009 16:43

nie wiem ludzie o co wam chodzi te fotele które polazał Rytlo są ładne prostei bez żadnych fajerwerków. Do tego okleić boczki i będzie miodzio. Fotele napewno są dużo wygodniejsze i mniej wysiedziane i ja bym je kupił.

Xabingo, uniwersalne kubełki będą lepiej wyglądać? Weź nie rozśmieszaj :P chyba żeby je jakoś ładnie obszyć to wtedy tak :P


Golf sprzedany, ale w planie powrót do VW :) Chwilowo Mondeo kombi w dieselku :)

Awatar użytkownika
Rytlo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw gru 21, 2006 22:57
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: Rytlo » śr lip 15, 2009 16:50

Xabingo, kubelki odpadaja. Chce normalne fotele ale z dobrym trzymaniem bocznym. Myslalem tez o wymianie gabki i tapicerowaniu oryginalnych foteli "polkubelkowych" ale boje sie jakosci wykonania tej operacji...


Out Of Space

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » śr lip 15, 2009 17:31

Rytlo, a przecież pół-kubełki trzymają moim zdaniem wyśmienicie...


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Awatar użytkownika
Wałek
spamer forumowy
spamer forumowy
Posty: 274
Rejestracja: pt mar 14, 2008 22:23
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Post autor: Wałek » śr lip 15, 2009 17:57

Rytlo pisze:i nakladkami polaczonymi z blotnikami.
to nie są nakładki kolego poczytaj o tiuningach lat 80-tych to jest tiuning Zendera orginalny ale skoro wiesz lepiej to ok
kraja87 pisze:nie wiem ludzie o co wam chodzi
chodzi o to żeby takie auto jak MK1 robić w orginale, a nie łączyć kilka marek
Rytlo pisze:Myslalem tez o wymianie gabki i tapicerowaniu oryginalnych foteli "polkubelkowych" ale boje sie jakosci wykonania tej operacji...
Mazowiecka 2 Legionowo zrobi ci to bardzo dobrze już kilka osób u niego robiło takie uzupełnienia i obszywanie
Xabingo pisze:a przecież pół-kubełki trzymają moim zdaniem wyśmienicie...
popieram sam mam takie


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=58976cc3ee823f76][img]http://images40.fotosik.pl/163/58976cc3ee823f76m.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt lip 17, 2009 16:16

Jak widzę same oryginały to mnie na mdłości zbiera. RSy, RMy to już było, jest i będzie jeszcze długo. Jedni robią culty, inni oryginały, inni G-style, a inni coś nowego. Raz wyjdzie kupa, a raz nie. Wy co chcielibyście oglądać tylko elementy dedykowane lub z epoki chyba macie jakieś kompleksy. Może wam w dzieciństwie siatka tuningowa i diody kolorowe nie wypaliły i dlatego boicie się czegoś nowego. Ja też mam MK1 i na pewno nie będzie seryjne, nie będzie miało czerwonego, białego czy czarnego lakieru, nie będzie miało gaźników czy KRa pod maską bo przecież jest on kultowy. Felgi też zakładam japońskie bo chcę czegoś nowego, ale żeby to miało wygląd. Jak wyglądu nie będzie to będą kolejne zmiany aż będę zadowolony. I tak właśnie myśli właściciel tego tematu.



Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » pt lip 17, 2009 16:29

TAZ, trochę masz racji, ale przesadzać nie wolno! Ja bym założył fotele kubełkowe uniwersalne - widziałem już MK2 z takimi kubłami i wyglądają imponująco.


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości