[all VW] Zegary UV

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » śr sty 25, 2006 19:06

Ja w golfie 2 jak chcialem zalozyc biale tarcze i podswietlenie diodami niebieskimi to wyciagnalem wskazowki, a potem predkosciomierz jak tylko ruszalem to lecial do konca. Znajomi mi powiedzieli ze nic z tym nie da sie zrobic wiec wywalilem zegary i kupilem na szrocie drugie i do nich juz zalozylem tarcze bez sciagania wskazowki. Na forum czytalem, ze mozna by to zrobic, ale wtedy nie wiedzialem nawet o istnieniu forum. Takze widzisz jakie mam zdolnosci manualne :-) Widzialem na Twojej stronce, ze wszystko fajnie opisujesz co po kolei robic, wrzuciles tez fotki, wiec moze skusze sie na jakas zmiane w zegarach tylko musialbym sie zastanowic na jaka. Myslalem najpierw zeby moze po prostu folie zmienic na czerwona, zeby swiecilo jak w audiku, ale zmienilem niedawno radyjko na pioneera, ktory jest podswietlony na zielono-bialko, wiec nie wiem czy by to pasowalo. Oryginalne zielone pasuje elegancko, ale znudzilo mi sie troche. Co poradzilbys zrobic z zegarkami w takiej sytuacji?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr sty 25, 2006 20:04

Posiedzialem i jeszcze nie dokonczylem, ale sie pochwale tym, co mam :D
Narazie czesc predkosciomierza, ale na jego podstawie bedzie obrotomierz, jak dokoncze, to wystawie dla innych :helm:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw sty 26, 2006 10:44

demon3 Co do koloru i sposobu podświetlenia deski to niestety indywidualna sprawa. Musisz sam zadecydować co będzie dla ciebie najlepsze. jak będziesz miał problemy z czymś co już robiłem to chętnie pomogę-napisz e-mail albo na priv i w miarę czasu chętnie coś poradzę. Ja też nie od razu zrobiłem wszystko dobrze, kilka liczników już rozebrałem i kilka części uszkodziłem, ponieważ pare złotych mnie to kosztowało postanowiłęm wszystko opisywać, żebby inni mogli zaoszczędzić.
Goofi Całkiem ładnie ci to idzie, tylko moim zdaniem białe pole musisz zrobić szersze, częśc zegarów jest zasłonięta przez obudowę i może się okazać że po założeniu ten biały pasek obramowania będzie miał 4mm i raczej kiepski wygląd.
ja swoje zegary dzisiaj zamontowałem, dostały też wyświetlacz w negatywie. Dzisiaj wieczorem będzie sesja zdjęciowa w samochodzie i siadam do opisu żeby coś znowu wsadzić na stronę.



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw sty 26, 2006 11:08

rydzu: po poprzednich bledach, gdy zewnetrzny ring zaslaniala mi obudowa wzialem poprawke i pomierzylem i jest on zrobiony pod otwor :)
Dzis postaram sie zakonczyc projekt i zapodam go a jutro w pracy bede chcial druknac :D



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw sty 26, 2006 11:51

Ja o zrobienie moich pierwszych zegarów Mk IV Look poprosiłem kumpla grafika, obecny efekt to już moja robota ale podstawy dostałem od niego.

W międzyczasie robię zegary dla kolegi z Londynu w milach i zastanawiam się czy nie założyć ich u mnie tak łądnie wyszły :-)



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » czw sty 26, 2006 13:03

Dzieki Rydzu, duzo pracy wkladasz w golfa i bardzo milo z Twojej strony ze dzielisz sie ze wszystkimi swoimi spostrzezeniami i radami. Jak bede cos robil z zegarkami to na pewno w oparciu o Twoja strone, a jesli nie bede sobie z czyms radzil to bede pisal. Narazie musze sie skupic na egzaminach... Pozdrawiam!


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw sty 26, 2006 13:46

Powodzenia na egzaminach. Ja mam to już za sobą ale pamiętam jak dużo czasu zajmowała uczelnia.



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » czw sty 26, 2006 14:21

Dzieki! Mam masakre na uczelni. We wtorek zaliczylem prawo finansowe, jutro mam egzamin ustny z kryminologii, w niedziele "0" z prawa administracyjnego, a w poniedzialek poprawe kola z postepowania karnego. Nie ma lekko, siadam do ksiazek... O zegarach pomysle za 2 tygodnie :-)


STOP dziurom na drogach!!!

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » czw sty 26, 2006 15:18

ja czekam az sie ociepli i zabieram sie za swoje zegary. projekt juz mam. oczywiscie beda na UV. tymczasem zrobilem sobie kluczyk scyzoryk - 40 minut roboty bylo. tylko trzeba sie przyzwyczaic do odpalania :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pt sty 27, 2006 00:40

I zrobilem, pierwsza wersja nowego projektu :D
Jutro postaram sie wydrukowac i w weekend zainstalowalc, mam nadzieje, ze beda pasowaly. Uwagi mile widziane :helm:

Obrazek



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sty 27, 2006 10:15

Moim zdaniem super, teraz nawet MK II może mieć ładne zegary :-)
Jak zamontujesz pokaż jak świecą.



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pt sty 27, 2006 12:53

rydzu zdradzisz jak zrobiles to, ze ten okrag zewnetrzny slabiej swieci od ktopek :?: na wydruku jest szarosc :?:



Awatar użytkownika
Dawca_Nerek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1887
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:08
Lokalizacja: F1 DAWCA

Post autor: Dawca_Nerek » pt sty 27, 2006 13:09

Goofi, Sam sobie drukujesz? Na czym? Naprawdę świetna robota.

A teraz żeby wyciąć to co białe? Ma ktoś patent?


Obrazek
Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pt sty 27, 2006 13:41

Dawca_Nerek pisze:Goofi, Sam sobie drukujesz? Na czym? Naprawdę świetna robota.

A teraz żeby wyciąć to co białe? Ma ktoś patent?
Tak, sam drukuje, na laserze na lepszym papierze. Jak to biale wyciac :?: wycina sie same tarcze :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości