[all VW] Zegary UV

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Jackq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn gru 26, 2005 11:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Jackq » czw gru 29, 2005 10:45

nie mam cyfrówki, sprobuje zrobić zdjęcie komóra ale za jakośc nie ręczę ;P
może ktoś doradziłby co zrobić z tym wskaźnikiem prędkości... zdjąć jeszcze raz wskazówkę? może źle ją założyłem, kurde bo to lipa jest nie wiem z jaką prędkością jadę...


Audi A3 1,8T Quattro 201PS by COMPsport

komfortowy kierunkowskaz raz ruszasz manetka kierunek mignie 3 razy.
Info na PW.

AUKCJA ALLEGRO

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt sty 03, 2006 09:32

Jesli blokuje się wskazówka to może otwór na iglice masz za mały i gdzieś ociera. Może być też, że przy ściaganiu wskazówek naruszyłeś zwój na iglicy i teraz nie działa prawidłowo.
Zacznij od sprawdzenia otworu, potem spróbuj delikatnie podciągnąc wskazówke do góry, czasem przy wciskaniu wskazówek w zegar wciska się też całą iglicę i wtedy ma za duży opór i ciężko pracuje.
Powinno pomóc



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr sty 18, 2006 01:31

sokolnh: Z inwertera ida 2 kabelki - czarwony i czarny i to je najlepiej dziabnac i nimi sie wpiac do instalacji pamietajac, ze czarny to minus a czerwony plus. W komputerowej instalaci na modexie masz srodkowe 2 czarne minusy, czerwony +5 a zolty +12, wiec jak wisac na focie czerwony z inwertera idzie do woltego w modexie a czerwony nie bierze w tym udzialu :D
A te 2, ktore teraz wystaja i sa zakonczone konektorkami, to zapewne do dodatkowego pstryczka :)



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pt sty 20, 2006 01:12

mam pytanie - przeczytalkem cale 12 stron - ale moze chyba ominalem maly szczegol - czym sie rozni NEON UV od KATODY UV? bo neonki sa nieco tansze ? i nei ma zadnych inwertwerow...? nie znam sie na tym wiec pytam, planuje cos zrobic z zegarami :) podoba mi sie projekt ten czarne zegary + biale cyferki... ale ja nie mam obrot. tylko zegar:( wiec nie ma ktos takiego kompletu czasem?? help !


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sty 20, 2006 09:42

Na mojej stronie znajdziesz zegary do ściągnięcia i jest tam wersja z zegarem. Są to białe zegary, ale wysatarczy w Photoshopie odwrócić kolory i masz czarne z białymi cyframi.

Co do różnicy między "neonami" a katodą to zauważ że większość neonów na Allegro to nic innego jak plastikowy wężyk z dwoma diodami na końcu. Ludzie dają się nabijać w butelkę ale co zrobić.
Efekt jest taki, że nie jest w stanie taki neonik nic oświetlić, katoda to rozwiązanie dużo bardziej intensywne.



fibolek

Post autor: fibolek » pt sty 20, 2006 12:49

voodoo ale to że katoda będzie dłuzsza to nie przeszkadza w podświetleniu zegarów.Tam spokojnie jest miejsce żeby ja włozyć tylkooczywiście trzeba ją zasłonić lub zakleić(np izolacją) żeby ci licznik od środka nieświecił hehe.



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pt sty 20, 2006 13:46

dzieki rydzu - bo jak czytalkem to widze ze spec z ciebie w tych sprawach hehe:) wiec masz doswiadczenie co i jak, ja nawet w zyciu nie odkrecalem zegarow:] ale juz niedlugo:) i sie dowiem co tam na mnie czeka, jak z bliska wyglada ten bialy plastik w ktory trzeba zamocowac neon,katode lub cos tam bede mial, - moze od razu jakies porady ktos udzieli - zeby swiecilow miare rownomiernie a nie np na sama gore lub srodek, dzieki

[ Dodano: Pią Sty 20, 2006 12:54 ]
aha:(:(:( jedno ale.... ja mam mk2 .. a tam sa zegarki do mk3 zdaje sie


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sty 20, 2006 14:20

[quote=
[ Dodano: Pią Sty 20, 2006 12:54 ]
aha:(:(:( jedno ale.... ja mam mk2 .. a tam sa zegarki do mk3 zdaje sie[/quote]

Kurde, przepraszam nie zwróciłem uwagi że masz mkII, sprawdzę w domu bo gdzieś miałem zegary z II na twardzielu i jak coś to w poniedziałek zapodam



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pt sty 20, 2006 15:46

bylo by super, dzieki.. najbardziej mi odpowiadaja pod moj mk 2 wlasnie te czarne co tu zalacze ... moze ktos ma z zegarkiem help :(

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 17:42 ]
ok doszly zegarki:) troche je przerobie i bedzie ok, neistety pkt nie moge dac, bo nie ja zalozylem tyen temat:P ale bedzie przy okazji ;)


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr sty 25, 2006 13:11

Znowu grzebałem w moim liczniku, efekt można obserwować na mojej stronie i w podpisie do postów :-)
Musze przyznać, że całkiem fajnie mi to wyszło :-) ale ja jestem skromny hi hi hi



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr sty 25, 2006 15:08

rydzu: zmobilizowales mnie bym dokonczyl dzis swoje nowe tarcze tez na wzor MK4 :D weekend mam wolny, ma byc troche cieplej, wiec moze uda mi sie je zamontowac :)



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr sty 25, 2006 15:20

Też zamierzam wykorzystać ten weekend do skończenia kilku rzeczy, zegary to jedna z nich :-)



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » śr sty 25, 2006 15:55

Rydzu, bez kitu, ale Twoje zegary wygladaja rewelacyjnie... Tez mi sie takie marza, ale nie mam za duzo zdolnosci manualnych i pewnie bym cos skaszanil.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr sty 25, 2006 16:57

Daj spokój, wystarczy troszkę posiedzieć nad tym i wszystko wychodzi.
ja wcale nie należę do bardzo cierpliwych osób, zanim zrobiłem te tarcze to uwaliłem trzy inne ale ryzyko wliczone w zawód :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 63 gości