[mk3] Projektory Hella

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » wt kwie 21, 2009 12:36

CIBIE to szit, lepiej dolozyc do helli



Awatar użytkownika
morfeusz86r
Forum Master
Forum Master
Posty: 1234
Rejestracja: śr sty 02, 2008 16:58

Post autor: morfeusz86r » wt kwie 21, 2009 17:51




Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » wt kwie 21, 2009 18:14

morfeusz86r pisze:co o tym myślicie
Numer 1 zdecydowanie lepszy!



Awatar użytkownika
morfeusz86r
Forum Master
Forum Master
Posty: 1234
Rejestracja: śr sty 02, 2008 16:58

Post autor: morfeusz86r » wt kwie 21, 2009 18:30

co to jest za firma? ma ktoś to założone?
Obrazek



Awatar użytkownika
activex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 29, 2007 14:40
Lokalizacja: okolice Cieszyna
Kontakt:

Post autor: activex » wt kwie 21, 2009 19:17

micky pisze:CIBIE to szit, lepiej dolozyc do helli
fakt szkła nie wyglądają za dobrze można je jakoś ulepszyć wymienić szkła ?


http://www.youtube.com/watch?v=ds-nCCsozfw

mój ABF

http://www.forum.vwgolf.pl/album_personal.php?user_id=38809

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr kwie 22, 2009 07:34

CIBIE nie mają soczewki, ramka jest wklęsła a nie wypukła, wyglądają jak ze stara założone w mk3.

Co do porównia jakości Hella Projektor a podróbek z allegro, w Hella niektórzy zakładają xenon, w podróbach prawie każdy...więc niech to będzie odpowiedź.



Awatar użytkownika
Tical
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: czw sty 13, 2005 23:50
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: Tical » czw kwie 30, 2009 00:28

Ciekawia mnie odpowiedzi, w ktorych piszecie, ze te projektory Helli swieca o nieeeeeeebo lepiej niz jakiekolwiek inne Helle w tym nawet lepiej od mk4 look 2x H7?
Wielu ludzi na forum pisze, ze swiatlo najlepszej jakosci daje wlasnie lampa mk4 look na H7, oczywiscie nie mowimy tu o zakladaniu xenon tylko zwykla zarowka, a projektory jak wiadomo maja soczewke, ktora dodatkowo troche tlumi swiatlo majac na celu jej idealne rozlozenie, wiec jak to w koncu jest?
Ktore swieca lepiej?
Soczewka (gdzie mamy bodajze h1 na mijania-soczewce i h3 na drogowe?) czy mk4 look gdzie mamy 2 zarowki h7?



damiano_mo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: damiano_mo » czw kwie 30, 2009 01:20

a nie sa to czasami lampy firmy TYC??? ja mam takie aktualnie i świecą dużo lepiej niż ori helli h1+h1...jakośc wykonania bardzo dobra. świecenie też super.do tego xenon i gitara


fuck air ride

Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » czw kwie 30, 2009 07:15

damiano_mo pisze:a nie sa to czasami lampy firmy TYC??? ja mam takie aktualnie i świecą dużo lepiej niż ori helli h1+h1...jakośc wykonania bardzo dobra. świecenie też super.do tego xenon i gitara
no właśnie - xsenon i gitara.
nawet największy shit będzie świecić ok na zenku
załóż zwykłe żarówki to pogadamy :chytry: :helm:


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw kwie 30, 2009 07:34

Tical, miałem projektory i mam mk4 look. Pierwsze były Hella drugie są In.Pro Jedna i druga lampa świeci bardzo dobrze, porównanie która lepiej ciężko zrobić teraz i w ten sposób, musiałbym po prostu poprosić hantiego o przyjechanie do mnie w nocy i stanięcie przed ścianą.Ewentualnie jakieś testy laboratoryjne ktoś musiłby przeprowadzić, bo tak to już chyba tylko odczucia każdego z posiadaczy.

Natomiast porównanie lamp H4, H1+H1 do projektorów nie ma w ogóle sensu, ponieważ w takim porównaniu projektor świeci rewelacyjnie.



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » czw kwie 30, 2009 08:13

ja mam H7 + H7 (a'la mk4), brat - wiechur - ma projektory - niestety muszę przyznać, że jemu świeci zdecydowanie lepiej


Obrazek

Awatar użytkownika
Tical
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: czw sty 13, 2005 23:50
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: Tical » czw kwie 30, 2009 14:42

rydzu, VoyteQ, dzieki za odp, zapytalem o to, bo czesto padalo pytanie na forum jakie lampy kupic do mk3, aby swiecily najlepiej jak tylko sie da na zwyklych zarowkach, to praktycznie zdecydowana wiekszosc ludzi pisala, zeby zakladac przekazniki i do tego lampy a'la mk4 (oczywiscie caly cas mowa tylko o Hella) i nic nie swieci lepiej, (no poza xenonem) a mowie, ze soczewka troche tlumi swiatlo, bo w temacie http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0 jest poruszony ten temat, co prawda akurat tutaj temat tyczy sie auta mk4, ale o xenonie do mk3 tez jest mowa.

Sam juz nie wiem, najlepiej byloby znalezc kogos kto mial zalozone Helle projektory i Helle mk4 look i najlepiej jeszcze na przekaznikach (akurat jak jak, zeby bylo najlepsze porownanie) i moze stwierdzic ktore swiatlo bylo lepsze, szersze, dluzsze, lepiej rozlozone.

Moze i mnie dotknie dylemat zmian lamp i jesli teraz moje H1+H1 na przekaznikach swieci lepiej niz wiekszosc nowych aut na zarowkach rzecz jasna, to jakiego swiatla mam sie spodziewac na mk4 look albo projektorach?? :okej:
Jesli moge miec swiatlo jeszcze lepsze i mocniejsze od tego co mam teraz to ja juz naprawde nie potrzebuje xenona :bajer:
Ostatnio zmieniony czw kwie 30, 2009 14:45 przez Tical, łącznie zmieniany 1 raz.



damiano_mo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: damiano_mo » ndz maja 03, 2009 13:19

hanti pisze:
damiano_mo pisze:a nie sa to czasami lampy firmy TYC??? ja mam takie aktualnie i świecą dużo lepiej niż ori helli h1+h1...jakośc wykonania bardzo dobra. świecenie też super.do tego xenon i gitara
no właśnie - xsenon i gitara.
nawet największy shit będzie świecić ok na zenku
załóż zwykłe żarówki to pogadamy :chytry: :helm:
widzisz mam teraz założone żarówki philips bluevision i zwykła lampa nawet na tych samych żarówkach niema szans do projektorów... rozkład światła jest super ale zaznaczam jedno-"trzeba dobrze ustawić światła"


fuck air ride

Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » wt maja 05, 2009 18:18

damiano_mo pisze:widzisz mam teraz założone żarówki philips bluevision i zwykła lampa nawet na tych samych żarówkach niema szans do projektorów... rozkład światła jest super ale zaznaczam jedno-"trzeba dobrze ustawić światła"
damiano_mo, powiem Ci tak - projektorów przerobiłem już kilka kompletów. W porównaniu do ori H1+H1 nawet TYC świeci dobrze, ale TYC nawet się nie umywa do ori Hella Projector`ów. Jak chcesz mogę Ci sprzedać lampę i będziesz miał porównanie :grin: .
I jeszcze jedno - kwestia soczewki . Miałem kilka kpl. Tyca w rękach i żaden nie miał tak krystalicznie czystej soczewki jak Hella. ( rozbierałem wszystkie na czynniki pierwsze).

Sorry za OT. Dla mnie temat zamknięty, a o reszcie zadecyduje autor tematu.
Pozdrawiam


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości