[MK 4] Fotele+kanapa mk4

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[MK 4] Fotele+kanapa mk4

Post autor: Toledziak » wt mar 03, 2009 15:12

Koledzy,mam w swoim mk4 variant zwykłe siedzonka i chciałbym je zamienić na kubły. Powiedzcie mi czy od 5 drzwiowej wersji wejdą do mnie bez problemu,czy musze szukać takich od kombiaka??
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 21:34 przez Toledziak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » wt mar 03, 2009 18:50

przednie fotele na 100% wejda. co do tylniej kanapy nie wiem.Raczej sa takie same i tez podejda watpie zeby inaczej byly montowane.


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » śr mar 04, 2009 00:23

wszystko pasuje p&p jedyne co moze się rożnic to kostki do poduszek zalezy z jakiego roku masz auto a z jakiego bedą kubły. szukasz recaro ?? ja suzkałem jakis czas i były tylko do 3D ale się trafiły na allegro


Obrazek

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

Post autor: Karpik » śr mar 04, 2009 18:21

Mam to samo:) też szukam kubełków, najlepiej tych czarno-niebieskich :chytry: nie jest łatwo...a co do wersji kombi i 5d to już było na ten temat...tylko tam ktoś twierdził, że nie będą pasować...ja mam nadzieje, że wszystko jest p&p...bo ciężko będzie znaleźć kubełki niebieskie z variata...i to w rozsądnej cenie :grin:


Obrazek

Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Toledziak » śr mar 04, 2009 21:45

KonradzikIV, nie nie szukam recaro. Bardzo mi się podobają,jednak ich cena jest poza moim zasięgiem :(. Poszukuje natomiast sportowych siedzeń np z GTi,ale nie Recaro. Mam takie w toledo i niesamowicie mi sie wygodnie i dobrze jeździ,a jak wsiadam w golfine to latam po siedzeniach niesamowicie. Poza tym w kanapie z tyłu mam połamaną pokrywę podłokietnika,tzn zamknięcie i jeden z zawiasów. Nowa częśc jest po prawie 500 w ASO,a na allegro nikt nie sprzedaje osobno tego elementu. Stąd też wolę kupić całe wnętrze bardziej usportowione i tym samym wygodniejsze niż to co mam. Fure mam z 2002 roku,przelotu 210 kkm,ale głównie po autostradach i nie widać tego w ogóle po wnętrzu. Przebieg oryginał sprawdzony na wskroś.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości