[mk2] listwy wąskie GTI... + nadkola ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

MarcinWLKP

Post autor: MarcinWLKP » czw lis 20, 2008 23:01

k0nr4d pisze:Podobno skodexim oferuje bardzo dobrą jakość tych nakładek.
A orientuje się ktoś może, czy idzie dostać u nich progi wraz z zaślepkami, bo na aukcjach nie znalazłem.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt lis 21, 2008 00:25

A orientuje się ktoś może, czy idzie dostać u nich progi wraz z zaślepkami, bo na aukcjach nie znalazłem.
zapytaj :P



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » sob lis 22, 2008 13:01

Trzeba zapytać :) A


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: BazaMKII » sob lis 22, 2008 22:57

ja pytałem sie i nie mają.
A i najszybciej można znaleźć progi oryginalne szukając jetty rozbitej na części bo prawie każda jetta z szerokimi zderzakami miała pakiet GTI a jak bedziecie szukali do golfa to bedzie długo to trwało.

tu są namiary na progi i nakłądki 889-260-221 jeszcze w tym tygodniu były trzeba sie pytać o progi plastikowe do jetty


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Awatar użytkownika
BuganMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn lut 25, 2008 22:25
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: BuganMKII » sob sty 10, 2009 23:21

Witam...
Czy ktoś odpowie mi na pytanie, mianowicie: jak zamontować cały pakiet GTi? W moich szerokich listwach są kołki ale czy w wąskich z pakietu gti są również czy są one klejone? Jak mocowane są progi i sierpy? Jak Wy uporsaliscie sie z tym i czy ktos zna naprawde rozsądną metode zeby to wszystko dobrze zamocować? Jezeli to wszystko jest klejone (jak w listwach gti starego typu) to czym najlepiej je przyklejić?
za odp bede bardzo wdzieczny :bigok:



MarcinWLKP

Post autor: MarcinWLKP » sob sty 10, 2009 23:35

BuganMKII, w wąskich też są kołki. Sierpy mocujesz na nity, chyba że masz zaklepane nadkola to kleisz do błotnika na klej do szyb.



Awatar użytkownika
BuganMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn lut 25, 2008 22:25
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: BuganMKII » ndz sty 11, 2009 00:00

MarcinWLKP, Dzięki za szybką odp :pub:
a jak z progami?



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » pn sty 12, 2009 14:21

MarcinWLKP pisze:w wąskich też są kołki
zależy, stare są na klej jak kolega wyżej napisał, do progów najlepiej mieć liste mocującą ale to praktycznie tylko ASO, nie widziałem jeszcze używki w dobrym stanie



Awatar użytkownika
BuganMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn lut 25, 2008 22:25
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: BuganMKII » wt sty 13, 2009 01:27

najlepiej mieć liste mocującą ale to praktycznie tylko ASO, nie widziałem jeszcze używki w dobrym stanie
Mam takową jeszcze w aucie ktora czeka na przekładke do mojego golfa ale zastanawiam sie jak ta listwe zaczepic + prog (do siebe) zeby to sensownie sie trzymało.


PSssssssssssss...
Cisnie mi sie na klawiature jeszcze jedno pytanie...
Czy te pakiety w jettach (nowego typu) na szeroki zdes - roznia sie czyms od tych stosowanych w mkII GTi oprócz znaczku GTi/GT?
no bo z tego co widze to wlasciwie... nie widze... zadnych różnic ;) To skoro nie widac... to - no właśnie - po co przepłacać?
Zmierzam do tego... ze pakiety gti do MKII sa tak cennym i poszukiwanym towarem - i nie ukrywajmy wcale nie codziennm (w dobrym stanie) i wcale nie tanim - generalizujac dalej chce zapytac dlaczego to taki rarytas skoro czesto sie to spotyka w jettach? cenowo roznia sie od siebie? Czy wlasciwie placimy za magiczny znaczek na listwach drzwi przednich GTi? Czy poprostu jest tak rzadko spotykany bo jettki tez nie daja sie zbyt czesto oszabrować na złomach? :helm: Mam nadzieje ze ktoś zrozumiał moja hipoteze zwiazana z zapytaniem :) pozdrawiam go i czekam na odp :bigok:
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2009 01:28 przez BuganMKII, łącznie zmieniany 1 raz.



MarcinWLKP

Post autor: MarcinWLKP » wt sty 13, 2009 12:48

BuganMKII pisze:jettki tez nie daja sie zbyt czesto oszabrować na złomach?
dokładnie :bigok: o znaczki nie chodzi, bo nie są znowu aż takie drogie



Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: BazaMKII » śr sty 14, 2009 00:02

pakiet z jetty jest taki sam jak z golfa GTI bo sam kupiłem prog z jetty za grosze bo te nigy z gti to sobie tak cenili ze to bajka.
Jedynie pakiet G60 jest inny bo są szersze poszerzenia na błotniki


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Re:

Post autor: VWiater » pt maja 08, 2015 17:31

To_mas pisze:
GRZANA pisze:listwy boczne sa nnormalne chropowate...
czyli musze zakupić strukture .... bo wczoraj zakupiłem listwy do wersji 3d z GTI tylko taki minus ze ktoś je pomalował w kolor F&I a ja mam czarnego mk2 i musze je sobie zrobić na oryginał.

to czekam aż przyjdą i biore sie za robote :D

A jeszcze odnośnie nakładek na błotniki to pozostaje mi tylko szukać tych z GTI ale czy nie były tez 2 rodzaje z wyjściem na progi i bez ?
Można przykładowe zdjęcia szerokich sierpów i listew, wąskich sierpów i listew oraz waskich sierpow i listew z wyjsciem na progi? I jak to się ma do jakiego zderzaka i wersji? Ogolnie to mam CL z wąśkim zderzakiem i szerokimi listwami i sierpami, a chce zalozyc szeroki zderzak i waskie listwy, chyba dobrze mowie i teraz potrzebuje przykladowe zdjecia.


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości