[MK 5] prosze o pomoc w sprawie przerobki na GTI

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

bartas_zg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 02, 2009 21:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

[MK 5] prosze o pomoc w sprawie przerobki na GTI

Post autor: bartas_zg » pt sty 02, 2009 22:22

Witam

Zakupilem dla mojej nazeczonej GolfaV Sportline 4 drzwiowego z przodem uszkodzonym i moja nazeczona zapytala sie czy moglbym je zrobic tak zeby przod wygladal jak GTI tylko nie wiem co dokladnie wymienic by trzeba bylo

Aktulanie mam do wymiany maske, blotnik od pasazera, lampa przod od pasazera, przedni zderzak oraz pas przedni.
Dlatego wlasnie skusilem sie na to zeby przerobic na GTI ten przód tylko chce zeby to dobrze wygladalo i wygladalo jak oryginal

dziekuje za fachowe odpowiedzi i pomoc pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt sty 02, 2009 22:41 przez bartas_zg, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob sty 03, 2009 01:12

Zapukaj do uzytkownika Jabstone, On w MK5 zapodal oba zderzaki z GTI :bajer:



Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MaNo » sob sty 03, 2009 16:57

Musisz wymienic pas przedni na taki od GTI (ktory jest plastikowy - koszt 400-500 zl) i belke przednia tez GTI ( inaczej wzmocnienie czolowe koszt 100-200 zl) Mozna to tez zrobic podobno mniejszym kosztem czyli pociac troche zderzak od wewnatrz (poobcinac niektore mocowania) i tez podobno lezy calkiem niezle i w niczym to nie przeszkadza.



bartas_zg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 02, 2009 21:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bartas_zg » sob sty 03, 2009 23:24

Witam
ale czy jak wymienie pas przedni na taki od gti czy chlodnice wejda i sie normalnie beda trzymac czy cos znow bedzie trzeba kombinowac? mam rozbity przod wiec czy wydam wiecej na pas ktory i tak musze kupic to nie problem chce zeby to dobrze bylo zrobione a co do
belki zderzaka to kupuje kompletny zderzak juz z taka belka od gti. wiec interesuje mnie teraz tylko to czy jak zaloze pas przedni od gti to czy nie bedzie problemu z chlodnicami intercolerem itd czy wszytsko bedzie do siebie pasowalo bez problemu!

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

P.S. przypominam ze mam wersje 1,9tdi z 105 konnym silnikiem



Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MaNo » ndz sty 04, 2009 15:45

Goofi pisze:Zapukaj do uzytkownika Jabstone, On w MK5 zapodal oba zderzaki z GTI :bajer:
bartas_zg musisz pisac do kolegi Jabstone. Niestety wiecej ci nie pomoge bo nie chce w blad wprowadzic :|



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości