[MK4] zderzak R32 z abs'u??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

andy_czarny
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: czw lut 28, 2008 00:50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[MK4] zderzak R32 z abs'u??

Post autor: andy_czarny » sob wrz 20, 2008 13:57

Siemka zakladam temat bo chce kupic zderzak od r32 a wlasciwie jest mi konieczny zeby zamontowac fmic , zastanaiwam sie czy te ktore sa na allegro sa warte zakladania czy to syf?? wolal bym zeby wypowiadali sie ludie ktorzy mieli z tym stycznosc i mogli by cos polecic moze jakas konkretna firme?? wiem najlepiej ori zderzak ale za ori wolaja tysiaka a w to miejsce bede mial ten z absu + malowanie??

aha zastanawiam sie tez nad dokladka do tylu z absu (25lecie golfa)
Ostatnio zmieniony sob wrz 20, 2008 23:02 przez andy_czarny, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
sprinter33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt gru 11, 2007 23:15
Lokalizacja: truskawkolandia

Re: MK4 zderzak R32 z abs'u??

Post autor: sprinter33 » sob wrz 20, 2008 14:25

andy_czarny pisze:Siemka zakladam temat bo chce kupic zderzak od r32 a wlasciwie jest mi konieczny zeby zamontowac fmic , zastanaiwam sie czy te ktore sa na allegro sa warte zakladania czy to syf?? wolal bym zeby wypowiadali sie ludie ktorzy mieli z tym stycznosc i mogli by cos polecic moze jakas konkretna firme?? wiem najlepiej ori zderzak ale za ori wolaja tysiaka a w to miejsce bede mial ten z absu + malowanie??

aha zastanawiam sie tez nad dokladka do tylu z absu (25lecie golfa)
ostatnio znaczy jakiś czas temu też zastanawiałem się nad kupnem z żywicy zderzaków ale ostatecznie zobaczyłem jak to wygląda przy przymiarce i zrezygnowałem za dużo roboty z dopasowaniem w końcu zderzak to nie progi które przelecisz papierem i będą ładne dolegał do auta. Mi akurat sie udało bo za cenę z żywicy kupiłem za 350zł oryginalny R32 w dodatku z wersji USA a wiec z obrysówkami czyli RARYTASIK :helm: . Co do zderzaków z abs to na pewno są dużo lepsze niż żywicy i trwalsze, wszystko zależy od przymiarki i jak będzie dolegał do karoserii wiadomo orgi to orgi .Trudna sprawa bo łatwo kasę można w błoto wydać a ja się juz przekonałem że skąpy dwa razy więcej traci d



andy_czarny
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: czw lut 28, 2008 00:50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: andy_czarny » sob wrz 20, 2008 22:16

ok dzieki poszukam ori :)



Awatar użytkownika
sprinter33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt gru 11, 2007 23:15
Lokalizacja: truskawkolandia

Post autor: sprinter33 » sob wrz 20, 2008 22:46

andy_czarny pisze:ok dzieki poszukam ori :)
sprawdź sobie link pod moim opisem tam zobaczysz juz pomalowany zdesio wszystko z malowaniem wyszło mnie 500zł a jak pasuje oryginalny to oryginalny



carlo44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 15:38
Lokalizacja: LWL
Auto: MK4
Silnik: AQY
Kontakt:

Post autor: carlo44 » ndz wrz 21, 2008 00:51

poszukaj na forum użytkownika aadasiek ma założonego ICka i zderzak R32 kupiony chyba na allegro, albo odezwij się do mnie na PV to podam Ci kom. zadzwonisz zapytasz... pzdr.


...::: G R U P A L U B E L S K A :::...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości