[MK4] Xenon czy Angel Eyes?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Lissu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pn cze 30, 2008 23:23
Lokalizacja: Żary

[MK4] Xenon czy Angel Eyes?

Post autor: Lissu » wt lip 01, 2008 14:03

Witam. Potrzebuje porady odnośnie zamiany lamp w [MK4]. Dokładnie chodzi mi o zamiane na xenony lub angel eyes'y. Jezeli chodzi o te drugie to nie wiem czy nie bedzie wiecej zabawy(kasy) gdybym chciał w pozniejszym czasie zamontowac przetwornice czy tzw. zestaw H.I.D. Pozdrawiam.
P.s czy po zamianie na lampy xenonowe trzeba zastosowac jakas dodatkowa przeróbke w aucie?



Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » wt lip 01, 2008 15:51

Kolego poczytaj najpierw dokładne to forum a dopiero potem zadawaj pytania bo widze że nie wiesz co do czego... Xenon to nie lampa a żarnik z przetwornicą a Angel Eyes to poprostu ringi pełniące role postojówek... Jeśli masz ori Helle to kupujesz zestaw HID i masz xenon tylko musisz dobrze wszystko ustawić bo będziesz oślepiał innych na drodze a najlepiej jakbyś zmienił lampy na soczewkowe, wtedy będzie cacy :bajer:
Ostatnio zmieniony wt lip 01, 2008 15:53 przez Damiano_TM, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Kaktus_dj » wt lip 01, 2008 20:57

Damiano_TM, chyba wszystko wyjaśnił a jak chcesz mieć to i to to kupujesz lampę z ringami wbudowanymi ( w większości lamp są z soczewką)i do tego zestaw HID który pakujesz w ową soczewkę. dodatkowe przeróbki to ewentualne pociągnięcie dodatkowego "+" do akumulatora na ringi ( uzależnione od lampy) oraz spryskiwacze reflektorów.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » śr lip 02, 2008 07:25

Lissu, kupujesz lampy z soczewka i ringami pozniej jak co do tego pakiet HID i masz wszystko co chcesz :)


jak bedziesz szukal to ew zapraszam do mnie :D


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości