[mk3]Montaz, progów, zderzaków

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
kogiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: sob wrz 09, 2006 11:59
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Post autor: kogiro » ndz cze 29, 2008 23:45

no moim zdaniem ten golfik nie jest najgorszy bo widac ze dopracowany jest..
ale tak samo jak i reszta kolegów uwazam ze lepiej przerobić seryjne zderzaki..
wiem ze kazdy chce sie wyrozniac ale zakładanie RSów jest zlym pomyslem chociazby z tego wzgledu ze sa nietrwale.. (mi kiedys chodzily po glowie takie pomysly) ale wlasnie dzieki temu forum zmienilem zupelnie spojrzenie na tuning niemieckiego auta..
lepiej zainwestuj to 100-150zł w plastikarza.. albo najlepiej sam sie pobaw lutownica.. jezeli uda Ci sie cos zrobic to bedziesz mial z tego niemala satysfakcje.. i ot cala istota :)
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2008 23:46 przez kogiro, łącznie zmieniany 1 raz.


[b][i][size=200][url=http://kogir.mybrute.com]http://kogir.mybrute.com[/url][/size][/i][/b]

MatthewBrander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 28, 2008 11:14
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Post autor: MatthewBrander » pn cze 30, 2008 00:01

kogiro pisze:albo najlepiej sam sie pobaw lutownica.. jezeli uda Ci sie cos zrobic to bedziesz mial z tego niemala satysfakcje.. i ot cala istota
kogiro jestem chyba tego samego zdania (wieksza zabawa bedzie), pobawie sie sam, najwyzej jak cos z chrzanie to sobie kupie to co mowie.

tylko tez jest problem musze duzo sie jeszcze dowiedziec, bo jestem poczatkujacy jako gosc ktory zmienia sobie yaglad auta :D i zabardzo do konca nie wiem od czego zaczac :), ale dojde :) moze dzieki temu forum :)



Awatar użytkownika
minio70
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 21:45
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: minio70 » pn cze 30, 2008 10:08

Jak zrobić siłownik do klapy na gladko juz powinieneś wiedzieć bo Ci dokładnie wytłumaczyłem, bierz się za to co już wiesz a na bierząco pytaj o to czego nie wiesz, napewno ktoś Ci coś doradzi ;)



MatthewBrander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 28, 2008 11:14
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Post autor: MatthewBrander » pn cze 30, 2008 10:47

minio70 wiem wiem, juz sie powoli zajmuje klapa :), zeby sie nie zamotac w tych wszystkich wiadomosciach, ktore dostaje od Was :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości