[mk4] Zderzak R-32

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

[mk4] Zderzak R-32

Post autor: tommm86 » śr cze 04, 2008 10:19

Witam mam zamiar w tym sezonie wrzucic zderzak R32, ale wiem ze nadkole standardowe jest za male, slyszalem kiedys ze sa jakies dokladki montowane w tym celu do nadkoli i zderzaka, czy ktos z Was orientuje sie gdzie tego szukac, ile to moze kosztowac, i jak fachowo to nazwac:P??
PS. Kolego MAPET bardzo przepraszam za tamtego posta, chodzilo zapewne o [...] bo chyba pozatym juz jest ok :chytry: :chytry: pozdrawiam serdecznie



Awatar użytkownika
losdamianos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: pt sty 18, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: losdamianos » śr cze 04, 2008 10:26

Nie wiem kolego czy dobrze kombinuje ale chyba Ci chodzi o coś takiego:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=171262


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/352/d8492da7f466e2ce.jpg[/img][/url]
[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color]

Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Post autor: tommm86 » śr cze 04, 2008 10:39

Nie nie, chodzi mi o dokladke nadkoli nie zderzaka, poniewaz zderzak z R32 jest na dole szerszy od seryjnego i brakuje tam nadkola, spr. to zaznaczyc na foto, mam nadzieje ze to cos rozjasni sytuacje, tak jak pisalem nie mam pojecia jak fachowo sie to nazywa;) Obrazek



Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MaNo » śr cze 04, 2008 12:44

Mowisz i masz:
Obrazek
Dostepne w ASO VW
Przednia to ta na dole zdjecia koszt 80 zl
Tylna to ta u gory 40 zl

PS zapraszam do siebie od kilku dni tez jezdze ze zderzakiem od R32 + progi R32 :)
Ostatnio zmieniony śr cze 04, 2008 12:45 przez MaNo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Post autor: tommm86 » czw cze 05, 2008 00:17

O to wlasnie mi chodzilo :pub: cena za sztuke jak rozumie? czy komplet? hmm a poza ASO VW nie mozna tego dostac? jakiejsc tanszej podruby? w koncu to tylko nie istotny kawalek plastiku :jezor: wazne ze jest choc jedna opcja gdzie moge to dostac, pozdrawiam i dzieki bardzo za pomoc.
PS. MaNo masz czarny metalik tak? nie orientujesz sie czy na przelomie lat czarny kolor w paleci VW sie zmienial? byl jeden blac metalic czy wiecej? znasz moze nr. katalogowy czy cos po czym mozna dobrac ten kolor?



andy_czarny
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: czw lut 28, 2008 00:50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: andy_czarny » czw cze 05, 2008 00:18

podlacze sie do tematu i zapytam skad wytrzasnac zderzaki zrobione z ABS'u a nei z laminatu bo nie mam zamiaru meczyc sie z dopasoaniem??i ile moga kosztowac??



Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Post autor: tommm86 » czw cze 05, 2008 00:30

Z tego co ja wiem to z ABS tylko ebay, niemiecki albo angielski, z miemiec zderzak kolo 400-450zl i przesylke musisz liczyc w granicach 150 jak nie lepiej:) szukaj na ebay bo nigdzie w polsce sie z nimi nie spotkalem



Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MaNo » czw cze 05, 2008 01:35

tommm86 cena za sztuke niestety :| W Polsce z czesciami do R32 raczej ciezko nie mowiac juz o zamiennikach tak ze tylko ASO. Jesli mialbys od kogo sobie odrysowac to poszerzenie to spokojnie mozesz sobie je wyciac z jakiegos plastiku i bylo by to samo :D
Kolor mam czarna perle zdaje sie :) Niestety nie wiem czy lakier sie zmienial przez lata produkcji w VW ale moj kod lakieru moge podac: LC9Z

andy_czarny ja bym bral tylko oryginalne zderzaki tyle ze tanie nie sa niestety :| Przod w granicach 700 zl to juz jest dobra cena :)



Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Post autor: tommm86 » czw cze 05, 2008 08:27

NaNo a Ty czasem nie odrysowales swojego przed montazem:P? albo fotki db jakosci nie masz? tylko wtedy bylby problem ze skala... chyba zostanie mi ASO ;) ale wazne ze wiem gdzie moge to dostac.
PS. a gdzie dostales progi z R32? nowe kupiles czy znalazles uzywki? jak sa montowane oryginaly? Autko prezentuje sie super, brak tylko zderzaka tyl ale mysle ze niedlugo bedzie;) Ja tez chce zrobic cos w stylu R line, z tym ze chcialbym z tylu koncowke ale oryginal - owalna:) ale style sa rozne;) pozdrawiam



Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MaNo » czw cze 05, 2008 11:27

tommm86 no nie bardzo mam ci jak to odrysowac niestety... chociaz cos pokombinuje to sie zobaczy :) Progi kupilem na allegro najpierw lewy potem prawy :P Zaryzykowalem kupujac pojedyncza sztuke no ale jakis miesiac puzniej pojawil sie drugi :) od tamtej pory nie widzialem na allegro oryginalnych progow :) Montowane sa na kleju do szyb i jedna srubke w przednim nadkolu + dwie lapy do podwozia tez na kleju.



szeryf_23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2008 08:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: szeryf_23 » czw lut 05, 2009 18:07

Wiem że lekko łamię zasady panujące na forum ale ogłaszając sie w tym dziale no ale przedmiot jest adekwatny do tematu,mianowicie gdyby ktoś potrzebował ori funkiel nowe poszerzenia nadkoli przednich niezbędne po montażu zderzaka od R32 to zapraszam do mnie.Cena 140 PLN komplet,wysyłka na mój koszt :P



JonyGA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 09:23
Lokalizacja: Gdynia

[mk4] Zderzak R-32

Post autor: JonyGA » ndz sie 08, 2010 23:26

Witam może ktoś wie gdzie można dostać takie dokładki bo byłem w ASO ale nie wiedzieli o co chodzi , albo jak poradzic sobie inaczej z nadkolami żeby jakoś to pasowało ;)



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[mk4] Zderzak R-32

Post autor: KonradzikIV » wt sie 10, 2010 10:03

JonyGA pisze:Witam może ktoś wie gdzie można dostać takie dokładki bo byłem w ASO ale nie wiedzieli o co chodzi , albo jak poradzic sobie inaczej z nadkolami żeby jakoś to pasowało
ale żeś odgrzał kotleta....

przecież na zdjęciu od Mano masz pokazane nr seryjne, idziesz do ASO podajesz te numery i koniec....


Obrazek

JonyGA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 09:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [mk4] Zderzak R-32

Post autor: JonyGA » wt sie 10, 2010 16:53

KonradzikIV pisze: ale żeś odgrzał kotleta....

przecież na zdjęciu od Mano masz pokazane nr seryjne, idziesz do ASO podajesz te numery i koniec....
Odgrzałem bo ja żadnego obrazka nie widze i nie wiem jakie to numery :( wiec jak bym można prosić o te numery
lub re-up fotki to był bym bardzo wdzięczny ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości