[mk5]Kilka pytań odnośnie zderzaków i lakierowania?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

klyma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt gru 18, 2007 22:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

[mk5]Kilka pytań odnośnie zderzaków i lakierowania?

Post autor: klyma » czw maja 15, 2008 16:38

witam! Powoli rozglądam sie za zderzakami do mojego samochodu. Głownie zależy mi na tyle bo ktos mi przyrysował na parkingu i wkurza mnie to. W dalszych planach sa też progi i przedni zderzak.Mam w związku z tym pare pytań natury finansowo technicznej:D.Chciałbym sie dowiedzić jaki może byc koszt pomalowania np. zderzaka tylnego? Ponadto chciałbym sie dowiedzieć co myślicie o zderzaku ktory sobie upatrzyłem. Obrazek
Tyle jeśli chodzi o tył, mam tez pytania odnośnie przodu. Tutaj sobie upatrzyłem taki zderzak
Obrazek
z tym że nie za bardzo wiem czym wypałenić "dziury" czy "wloty" (nie wiem jak to określić).
Bo zastosowanie zwyczajnej siatki tuningowej mi sie wcale nie podoba. Chciałbym zeby te "dziury" byly takie czarne jak na tej fotce. Co radzicie i jak wam sie podobają te zderzaki.
z góry dzieki.

P.S. Jeśli temat był juz poruszony to sorki wielkie ale nie znalazłem go przy czym musze zaznaczyć że próbowałem.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw maja 15, 2008 16:58

te zderzki sa w maire ... ale progi to syf na maxa!

co do lakeirowania jest osobny temat poza tym w zaleznosci od czesci kraju i zakaldu to lakeirowanie zderzaka moze bcy 100-500zl wiec malo co da ci ze my tu napiszemy ceny.. nie mozesz podjechac do kaleirnika i zapytac?


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » czw maja 15, 2008 17:22

no zderzaki da sie przeżyć choś osobiście bym takich nigdy nie kupił .... progi to musze sie zgodzić :panna:
co do lakierownia to juz raczej MAPET, napisał wszystko co mozna na ten temat :pub:
pojedziesz do jednego zawoła Ci 300 od sztuki pojedziesz do innego zawoła 250 ... różnie to bywa i różnie tez ludzie malują bo zdarzało mi sie juz nie raz poprawiać z Tatą po jakimś profesjonalnym lakierniku ;P
Ostatnio zmieniony czw maja 15, 2008 17:23 przez To_mas, łącznie zmieniany 1 raz.



klyma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt gru 18, 2007 22:23
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: klyma » czw maja 15, 2008 17:25

nie no jasne ze moge podjechac i zapytac ale zawsze myslalem ze po to istnieje forum zeby tutaj sie dowiadywać niektorych rzeczy ale widać sie myliłem.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » czw maja 15, 2008 17:26

klyma, jeśli chodzi o moj gust to jakbym miał zmieniać zderzaczki to szukałbym pakietu z R32 :food:



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw maja 15, 2008 17:30

klyma pisze:nie no jasne ze moge podjechac i zapytac ale zawsze myslalem ze po to istnieje forum zeby tutaj sie dowiadywać niektorych rzeczy ale widać sie myliłem.
nie wiem czym sie bulwersujesz skoro powiemy ci cene 500 a ty pojedziesz i ci powiedza 250 i co wtedy?

dowiedziec sie mozna ale nie pytasz sie na forum po ile są bułki w skelpie u ciebei na miescie tylko idziesz i patrzysz... logika

mowa o tym pytaniu dotyczacym ceny lakierowania...

tak samo jak bym cie zapytal powiedz mi ile u meni biora za prostowanie felgi?


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
kamilbrabus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt mar 30, 2007 18:13
Lokalizacja: Pasłęk

Post autor: kamilbrabus » czw maja 15, 2008 17:40

jak chesz wiedziec ile biora za malowanie elementu to albo odwiedz lakiernika albo spytaj kogos na regionalnej grupie od razu ktos moze ci polecic kogos taniego z twojej okolicy.
A skoro pytales o opinie o zderzaki to przod mi sie podoba tył troche mniej a progi wcale.


mój bandzior: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1504857#1504857

Awatar użytkownika
szkaliniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob lut 02, 2008 12:19
Lokalizacja: MlaVWa

Post autor: szkaliniak » czw maja 15, 2008 21:27

nie ma to jak oryginał ja bym kupił gti


Audi XXL & VW Standard
..... .:R ........
.... R135 ......
.... ╚╬╬╣ ......
...... 246 ......
.... 4ᴍᴏᴛɪᴏɴ ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości