[all vw] Pokrycie deski rozdzielczej (mk2) - jak to zrobić??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
agusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn sty 23, 2006 14:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: agusia » śr sty 25, 2006 18:17

Na razie muszę obronić prace...na wiosne zaczne się tym zajmować.Na razie szukam pomysłu jak to zrobić.Dzięki za wsparcie. A efekty na pewno zaprezentuje na forum.



Awatar użytkownika
Red Erik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 186
Rejestracja: śr lis 16, 2005 10:56
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: Red Erik » ndz kwie 13, 2008 20:55

Ja także oklejałem w swoim mk2 podsufitke tylne słupki, półkę i jej parapety oraz cały bagażnik, nie była to eko skóra ale materiał tapicerski taki na piance (łatwo się nim robi zakrzywienia i krągłości, ogólnie jest dobry :) )
I w tym momencie chcę wszystkich przestrzec przed używaniem do tego klejów uniwersalnych, poliuretanowych czy butaprenów, te kleje może i mocno trzymają ale po roku (po pewnym okresie klimatycznym -wilgoć, mróz, upał) klej puszcza całościowo lub fragmentami, sporo roboty potem jest z tym i nerwów !
Co na to poradzić ?
Otóż albo dobrze pogadać z jakimś tapicerem i odkupić od niego kleju albo znaleźć hurtownie tapicerską i zakupić odpowiedni klej tapicerski, jest może nieco droższy ale po 2 latach wszystko się trzyma jak talala, do tego szybko schnie :)
Pozdrawiam,


Jak się nie da jak się da

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości