[mk4] problem z plastikami wewnątrz

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

daroslaw909
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw mar 20, 2008 21:40

[mk4] problem z plastikami wewnątrz

Post autor: daroslaw909 » sob kwie 12, 2008 21:36

Witam.
Mam problem z plastikami tzn są one pokrytą jakby farbą antypoślizgową i niestety ta farba dzięki mojemu czworonożnemu przyjacielowi została w kilku miejscach zdrapana. Głownie chodzi o prawy uchwyt drzwi i troszkę konsola centralna wraz ze stojakiem na napoje własnoręcznie uszkodzona. I mam pytanie czy jest jakaś specjalna farba do takich rzeczy czy pozostaje wymiana uszkodzonych elementów



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: [mk4] problem z plastikami wewnątrz

Post autor: PinkFloyd » sob kwie 12, 2008 23:25

daroslaw909 pisze:Witam.
Mam problem z plastikami tzn są one pokrytą jakby farbą antypoślizgową i niestety ta farba dzięki mojemu czworonożnemu przyjacielowi została w kilku miejscach zdrapana. Głownie chodzi o prawy uchwyt drzwi i troszkę konsola centralna wraz ze stojakiem na napoje własnoręcznie uszkodzona. I mam pytanie czy jest jakaś specjalna farba do takich rzeczy czy pozostaje wymiana uszkodzonych elementów
Pozostaje wymiana ten http://www.allegro.pl/show_user_auction ... 15&p=1&p=0 ma wszytskie plasticzki i to oryginalne- sam zamawiałem i ma dobre ceny



ne_preemo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 29, 2007 19:30
Lokalizacja: Polska

Post autor: ne_preemo » ndz kwie 13, 2008 11:02

Potwierdzam, wszystkie części u tego Allegrowicza są 100% ori zapakowane w folie no i ściągnie Ci wszystko co chcesz, nawet jak nie ma na Allegro do wnętrza. Konsola środkowa to koszt 200 PLN z tego co pamiętam.


1.9 TDI

Awatar użytkownika
cashtetzky
semper fidelis
semper fidelis
Posty: 168
Rejestracja: czw mar 06, 2008 20:15
Kontakt:

Post autor: cashtetzky » wt kwie 15, 2008 20:19

hm, w mojej IV-ce też zostały mocno poćwiechtane. heh no i za pomocą wilgotnej szmatki ściągnęłem tą warstewkę z ramki na desce rozdzielczej oraz konsoletki i uchwytu od drzwi pasażera. trochę placku i muszę przyznać że wygląda nie najgorzej. no ale jak kto woli.
może z czasem zakupię oryginalne z tą powłoczką, narazie może byc i tak po tej małej kosmetyce :grin:
Ostatnio zmieniony wt kwie 15, 2008 20:20 przez cashtetzky, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szkaliniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob lut 02, 2008 12:19
Lokalizacja: MlaVWa

plastiki

Post autor: szkaliniak » śr kwie 16, 2008 17:27

możesz tez zerwac ta warstwę do końca i zostanie brzydki plastik czego nie polecam. A polecałbym zamontowac aluminiowe


Audi XXL & VW Standard
..... .:R ........
.... R135 ......
.... ╚╬╬╣ ......
...... 246 ......
.... 4ᴍᴏᴛɪᴏɴ ...

Awatar użytkownika
cashtetzky
semper fidelis
semper fidelis
Posty: 168
Rejestracja: czw mar 06, 2008 20:15
Kontakt:

Re: plastiki

Post autor: cashtetzky » czw kwie 17, 2008 20:14

szkaliniak pisze:A polecałbym zamontowac aluminiowe
spoko, przy ciemnym welurze/skórze wygląda super, ale tak jak u mnie przy beżowym welurku to raczej alu nie wchodzi w grę. ewentualnie jakiś ciemny metal, ale na nic takiego się nie natknąłem :jezor:


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szkaliniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob lut 02, 2008 12:19
Lokalizacja: MlaVWa

Post autor: szkaliniak » czw kwie 17, 2008 22:26

moze lubisz elegancki styl to kierownica i inne ozdobne gadzety w drewnie


Audi XXL & VW Standard
..... .:R ........
.... R135 ......
.... ╚╬╬╣ ......
...... 246 ......
.... 4ᴍᴏᴛɪᴏɴ ...

Awatar użytkownika
cashtetzky
semper fidelis
semper fidelis
Posty: 168
Rejestracja: czw mar 06, 2008 20:15
Kontakt:

Post autor: cashtetzky » czw kwie 17, 2008 23:31

raczej nie, choć aluminium i biały welur nie pasuje mi jakoś. pozostane przy fabrycznych uchwytach.


Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości