[all VW] Zegary UV

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
voodoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lip 18, 2005 22:25
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: voodoo » czw wrz 22, 2005 22:52

u mnie w mojej mieścinie w lokalnym sklepie jest ponoć taki lakier (info od żony :hmm: ) za takie same pieniądze.
Ja mam zamiar wskazówki pomalować czerwonym lakierem (hemorite - taki mam "pod ręką"), na to nałoże ten lakier bezbarwny, tarcze chce wydrukować na drukarce na papierze foto. :bigok:

Ps. jak nie znajdę zimnej katody mniejszej niż 30 cm, to spróbuje na diodach 5mm UV, ale obawiam się że efekt będzie gorszy ... :chytry:


PozdraVWiam
.:: VooDoo ::.
Piotrek

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw wrz 22, 2005 22:53

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64230245
A to widzieliście?? Niezly bajerek.

Ale patrzcie co jest napisane na dole aukcji <lol2> Cena nie zawiera inwertera niezbędnego do świecenia tarcz. Inwerter kosztuje 55 zł (również do nabycia u nas)


Obrazek

Awatar użytkownika
voodoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lip 18, 2005 22:25
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: voodoo » czw wrz 22, 2005 22:56

no super, ale za te pieniądze ??? :kac:
Ostatnio zmieniony czw wrz 22, 2005 22:57 przez voodoo, łącznie zmieniany 1 raz.


PozdraVWiam
.:: VooDoo ::.
Piotrek

Awatar użytkownika
Krzyś 16v
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: śr paź 13, 2004 12:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Krzyś 16v » czw wrz 22, 2005 22:56

fajny efekt fajny a ja mam pytanie od urzytkownikow UV podswietlenia czy oczy sie nie mecza bo mam UV w domku i wiem ze oczka sie mecza od tego jak to jest z zegarami????



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw wrz 22, 2005 23:27

voodoo pisze:u mnie w mojej mieścinie w lokalnym sklepie jest ponoć taki lakier (info od żony :hmm: ) za takie same pieniądze.
Ja mam zamiar wskazówki pomalować czerwonym lakierem (hemorite - taki mam "pod ręką"), na to nałoże ten lakier bezbarwny, tarcze chce wydrukować na drukarce na papierze foto. :bigok:

Ps. jak nie znajdę zimnej katody mniejszej niż 30 cm, to spróbuje na diodach 5mm UV, ale obawiam się że efekt będzie gorszy ... :chytry:
Kupisz i przetestujesz :?: ja jutro gdzies wstapie do jakiegos kosmetycznego i zapytam bo nie chec mi sie czekac na przesylke z allegro :jezor: A w pracy mam UV, tylko to juz bym sprawdzil w poniedzialek.
tauka pisze:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64230245
A to widzieliście?? Niezly bajerek.

Ale patrzcie co jest napisane na dole aukcji <lol2> Cena nie zawiera inwertera niezbędnego do świecenia tarcz. Inwerter kosztuje 55 zł (również do nabycia u nas)
Bajera :food: hehe, tylko za drogo to kosztuje, pozostane przy UV :helm: A zasada dzialania jest taka sama jak podswietlanie zegarkow na reke, ktore kiedys byly takim hitem :jezor:

Chyba w wolnej chwili przysiade przy Photoshopie i zrobie jakis fajny projekcik zegarow :pub:
Krzyś 16v pisze:fajny efekt fajny a ja mam pytanie od urzytkownikow UV podswietlenia czy oczy sie nie mecza bo mam UV w domku i wiem ze oczka sie mecza od tego jak to jest z zegarami????
Nie wiem czy samo odbite UV od powierzchnie bialych ma znaczenie, ale promieniowanie z tych diod i zimnych katod jest nieszkodliwe. Poza tym sam kolor nie jest zbyt lagodny dla oczu, najzdrowszy i najmniej meczacy bylby zielony. Ale niebieski duzo lepiej wyglada :okej:



Awatar użytkownika
voodoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lip 18, 2005 22:25
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: voodoo » pt wrz 23, 2005 08:55

voodoo pisze:u mnie w mojej mieścinie w lokalnym sklepie jest ponoć taki lakier (info od żony :hmm: ) za takie same pieniądze.
Ja mam zamiar wskazówki pomalować czerwonym lakierem (hemorite - taki mam "pod ręką"), na to nałoże ten lakier bezbarwny, tarcze chce wydrukować na drukarce na papierze foto. :bigok:

Ps. jak nie znajdę zimnej katody mniejszej niż 30 cm, to spróbuje na diodach 5mm UV, ale obawiam się że efekt będzie gorszy ... :chytry:
Goofi pisze:Kupisz i przetestujesz :?: ja jutro gdzies wstapie do jakiegos kosmetycznego i zapytam bo nie chec mi sie czekac na przesylke z allegro :jezor: A w pracy mam UV, tylko to juz bym sprawdzil w poniedzialek.

Taaak, jasne że przetestuje, ale lakier będzie dziś, ale UV niestety dopiero w poniedziałek (musze czekać na przesyłkę z allegro) :(


PozdraVWiam
.:: VooDoo ::.
Piotrek

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Re: Zegary UV

Post autor: silent_rob » pt wrz 23, 2005 09:53

Goofi pisze:Witam,

Niedawno pojawila sie nowa porada "Zegary UV w Golfie MK2, porada by BORGU" i bardzo mnie zainteresowala. Juz ktos przerabial zegary tym sposobem :?:

Kontaktu do autora nie znalazlem, wiec moze ktos mi tu pomoze bo mam kilka watpliwosci.
Fabrycznie wskazowki sa biale, w poradzie gosc pisze by pomalowac je sprayem UV, ale sa takie kolorowe?, moze jakies flamastry UV w tym kolorze, jak myslicie :?:

Cyferki i kreski... doradza by wyciac na ploterze z papieru samoprzylepnego, moze lepiej wydrukowac na takim papierze na laserze by przykryc czarnym a zostawic biale... toner z drukarki nie bedzie przeswitywal :?: :helm:

Gratuluje pomyslu autorowi :pub: :okej: ciekawi mnie tylko jak to w realu wyglada bo to co widze na fotkach mi sie podoba, jeszcze tylko podswietlic ladnie zegar/MFA i gites :bigok:

A swietlowke UV, ktora jest troche przy duza do tego mozna zamienic pewnie LED-ami UV, cenowo nie wiem jak wyjdzie :helm:

Witam ja zrobilem u siebie taki patencik ale na zimnej katodzie UV , a pomalowalem tylko kreski i wskazowki predkosciomierza lakierem UV (do paznokci ) :) do kupienia w kazdym kosmetycznym hah za katode dalem 47 zeta a za lakier 6,50 i to cale koszta operacji jaka zrobilem :)


Obrazek

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pt wrz 23, 2005 11:44

panowie jak macie zegary UV u siebie to dawajcie fotki :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » sob wrz 24, 2005 08:41

Deacon pisze:panowie jak macie zegary UV u siebie to dawajcie fotki :)
postaram sie dzis jakies pstryknac


Obrazek

Awatar użytkownika
Piter_NS
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: pn sie 23, 2004 22:22
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Piter_NS » sob wrz 24, 2005 20:32

jak tylko dorwe cyfrowke to pstrykne kilka fotek moich zegarow ;)


Kupię części lub całe NSU 1000,1200,TT,TTS,Prinz
Obecnie - Golf MK2 Westmoreland, BBS RS, Airride, CarPC oraz NSU 1000C
Poprzednio - Golf MK2 GTi - Wolfsburg Edition

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » pn wrz 26, 2005 16:52

A ja panowie szykuję coś nowego z podświetlaniem :D ale to narazie tajemnica :wink:


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr wrz 28, 2005 08:55

voodoo pisze:Taaak, jasne że przetestuje, ale lakier będzie dziś, ale UV niestety dopiero w poniedziałek (musze czekać na przesyłkę z allegro) :(
voodoo: Bawiles sie juz moze tym, sprawdziles jak to swieci :?: bo ja nie, jeszcze lakietu UV nie kupilem, ale moze dzis poszukam :)



Awatar użytkownika
voodoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lip 18, 2005 22:25
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: voodoo » śr wrz 28, 2005 11:25

Goofi pisze:Taaak, jasne że przetestuje, ale lakier będzie dziś, ale UV niestety dopiero w poniedziałek (musze czekać na przesyłkę z allegro) :(
voodoo pisze:voodoo: Bawiles sie juz moze tym, sprawdziles jak to swieci :?: bo ja nie, jeszcze lakietu UV nie kupilem, ale moze dzis poszukam :)
Jak narazie czekam na poszczególne podzespoły.
Jak narazie kupiłem licznik z obrotomierzem (wczoraj przyszedł pocztą :D), Katodę kupiłem na allegro, ale niestety cały czas czekam :( , a UV lakier ? kurcze nie mam czasu skoczyć do sklepu z lakierami do paznokci i kupić, po za tym i tak narazie nie będe miał na czym to sprawdzić. Jak tylko przetestuje to zaraz pstryknę pare fotek i zapodam na forum :okej:


PozdraVWiam
.:: VooDoo ::.
Piotrek

Awatar użytkownika
kamil993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pt cze 24, 2005 18:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kamil993 » czw wrz 29, 2005 16:55

hmm... tak sie zastanawiam, czy nie daloby sie przy duzej dawce precyzji pomalowac jakos samych cyferek i kreseczek na oryginalnych tarczkach... moze jakies szabloniki powycinac z cyferkami i pomalowac tylko to co ma swiecic... wiem, ze to dosc karkolomne zadanie, ale moze sie da?
wtedy nie trzebaby zdejmowac wskazowek (a tego wlasnie bym chcial uniknac...). jak myslicie? da sie?


Scirocco Team Portal
www.scirocco.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości