[all vw] Czysta podsufitka

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » śr lip 11, 2007 20:03

Ja dorwałem pierwszy lepszy detergent, czyli Mr Muscle do szyb i heja do przodu, spryskiwałem po trochu podsufitkę, a potem wycierałem suchą i czysta szmatką i jest GIT.


Obrazek
Obrazek

ryba_71
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: pt paź 14, 2005 14:01
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: ryba_71 » czw lip 12, 2007 08:39

rysiektr pisze:
ryba_71 pisze:Bo nitro rozpuszcza dużo klejów np butapren itp. podobnie jak aceton
to wiem :bajer: ale posufitka trzyma sie chyba na spinkach.......???
Tak żle napisałem, chodziło mi o tę cienką warstwę materiału "weluru" przymocowaną do wytłoczki, która jest mocowana na klipsach.



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » czw lip 12, 2007 10:22

ryba_71 pisze:Tak żle napisałem, chodziło mi o tę cienką warstwę materiału "weluru" przymocowaną do wytłoczki, która jest mocowana na klipsach.
nie robmy OT, podsufitka trzyma sie i nie ma zamiaru odpasc :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
m4st3rm1nd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 28, 2006 13:39
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: m4st3rm1nd » ndz kwie 06, 2008 19:10

Cześć. Mam takie pytanko, czy da się jakoś prosto zdemontować podsufitkę w MK2 z szyberdachem? Bo tak to niewygodnie się pracuje, a jakbym ją zdemontował to o wiele łatwiej i dokładniej można to zrobić. Poprzedni właściciel palił w aucie przez co podsufitka jest żółta, w dodatku jak próbowałem to zmyć Mister Muscle to cholerstwo nie schodziło. Czyli raczej bez odkręcenia i porządnego czyszczenia się nie obejdzie. Z góry dzięki za jakąś podpowiedź, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 06, 2008 19:11 przez m4st3rm1nd, łącznie zmieniany 1 raz.


vwgolf4ever
[img]http://img.userbars.pl/53/10550.gif[/img]
[img]http://img.userbars.pl/84/16663.png[/img]

[color=red][size=134]IT'S ALWAYS BETTER TO POST IN AN EXISTING THREAD THAN TO START A NEW ONE[/size][/color]

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn kwie 07, 2008 23:06

m4st3rm1nd, da sie , ja wyciagalem zeby nowy materiał przykleic, we dwoch z kumplem wyciagalismy przez bagaznik , musisz uwazac koło szyberdachu bo tam jest strasznie delikatne i moze sie złamac. mnie sie wlasnie zlamała , ale troszke włokna szklanego troszke zywicy i pomogło, musisz najpierw powyjmowac z usczelek , odkrecic te plaskitokwe boczki na słupkach przednich , pozniej na słupkach srodkowych , zdjac listewke z tyłu ( ostroznie bo tez lubia pekac ) odkrecic boczki te plastikowe z tyłu , pozniej wchodzisz do auta i wypinasz spinki te w dachu, robota ogolnie bardzo delikatna i wymaga cierpliwosci, podsufitka jest bardzo delikatna , jakis styropian albo cos i trzeba uwazac :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
beszcza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 23, 2007 11:53
Lokalizacja: Chełmża
Kontakt:

Post autor: beszcza » wt kwie 08, 2008 08:47

ja kupiłem na orlenie taka piankę super sprawa nakłada sie warstwę a potem łatką ściera super pomogło polecam!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości