[Mk3]kierunki,blenda i halogen na dymione!!

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
kris755
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 20:50
Lokalizacja: Moszczenica
Kontakt:

[Mk3]kierunki,blenda i halogen na dymione!!

Post autor: kris755 » sob sty 12, 2008 18:35

witam posiadam granatowego golfa III i zalozylem sobie na przodzie nowe lampki soczewki czarne i chcialem tanim kosztem zmienic kierunki blende i halogen na czarno prysnac lakierem!!tylko niewiem dokladnie jak!!
Jesli robil ktos juz z was to napiszcie jak cza przemalowac i rzeby nieczego nie pourywac...
pzdr.
Ostatnio zmieniony sob sty 12, 2008 18:36 przez kris755, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » sob sty 12, 2008 22:22

http://allegro.pl/item296112634_motip_l ... rozne.html

ja używałem motipa takiego jak w linku Ci podsyłam.. najpierw ściągasz z auta, czyścisz jakimś rozpuszczalnikiem i nakładasz stopniowo co kilka minut warstwy farby ( w zależności jak bardzo chcesz przyciemnić).. warstwy najlepiej jak beda cieniutkie.. ja nalozylem ok 6-8 i jest ciemno ale już i tak nieuzywam kierunkow.. jakbym robil drugi raz to mkas 5 warstw :bigok:



Awatar użytkownika
kris755
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 20:50
Lokalizacja: Moszczenica
Kontakt:

Post autor: kris755 » ndz sty 13, 2008 19:26

thx...
czyli rozumiem ze nie musze od strony wew. tych kierunkow i halogenow nic odlaczac tylko wyjac z auta wyczyscic i z zewnatrz psiknac lakierem...tak??
a ile musi schnac jedna warstwa bo mowisz ze najlepiej to piec warstw...!!
pzdro i doradz jeszcze jak mozesz :-)
a ten sprey chyba sobie zamowie...
i powiedz mi jeszcze czy jesli dobrze mysle i cza malowac z zewnetrznej strony, to ta farba nieschodzi z biegiem czasu np. podczas mycia czy ogolnego uzytkowania????
Ostatnio zmieniony ndz sty 13, 2008 20:30 przez kris755, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » ndz sty 13, 2008 23:08

poprostu je wyjmij na zewnatrz wyczysc i psiknij lakierem :grin: jedna warstwa schnie kilka minut.. ja malowałem na przed latem więc schło bardzo szybciutko.. mam dymione blendy ponad pół roku i farba nie schodzi.. :bigok: a jak Ci sie znudzi to zawsze można rozpuszczalnikiem zetrzec farbe :bigok:



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » wt sty 22, 2008 11:58

Lakier przyciemniajacy najlepiej wychodzi jak malujemy białe szkło, np.biale kierunki ,lampy.
Natomiast zółte elementy bedą przebijac ,np, czesto widac jak ktos ma zamalowane zolte pole w tylnych lampach, jest ciemno ale wtedy trzeba duzo warstw nalozyc czego efektem jest ,ze takie pole swieci słabo .

Ja przyciemnile kierunki boczne , wersja juz dymiona, ktora to z natury bylą lekko ciemna od wew ale ich szklo jest biale. Draznil mnie przeswit zółtej bańki obudowy żarowki wewnatrz.

A wiec tak od lewej standart a obok juz pomalowany. Dałem trzy warstwy. Mylem juz kilkakrotnie ,nic sie nie sciera a efekt jest rewelacyjny !!!

użyłem Motip backlight

Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » śr lut 06, 2008 11:06

Tak , z zewnatrz malujesz sprayem.



Awatar użytkownika
marnon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 199
Rejestracja: pn paź 23, 2006 21:51
Lokalizacja: PL

Post autor: marnon » wt mar 25, 2008 15:26

gdzieś była fotoporada jak zrobić smoked halogeny - nie mogę nigdze znaleźć z góry dzięki za link!



Zofik7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 09, 2008 20:19
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Zofik7 » pt lip 11, 2008 20:43




ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości